"O mały włos". Nowy serial paradokumentalny w TTV! O czym będzie? [ZDJĘCIA]

Kolejna nowość w jesiennej ramówce TTV. Nowy paradokumentalny serial "O mały włos" opowiada o dwóch konkurujących ze sobą zakładach fryzjerskich. Premiera na antenie TTV w październiku!

Multimedia

"O mały włos" od 15.10.2018 w poniedziałki i wtorki o godz. 18:05 w TTV! - sprawdź program tv

"O mały włos" to historia o tym co się dzieje, kiedy spotykają się dawne sympatie, a biznes krzyżuje się z miłością. Konfrontacji nie da się uniknąć. Fryzjerka Iwona i słynny stylista fryzur Patryk będą ze sobą walczyć nie tylko o klienta, ale także między sobą, bo kto się lubi ten się czubi.

Malwina Wędzikowska zmieni styl mężczyzn w Polsce? Zobacz zapowiedź programu TTV!Zobacz więcej

Patryk ucieka przed kłopotami do rodzinnego miasteczka na południu Polski. Tutaj spotyka swoją miłość ze szkolnych lat – Iwonę. Kobieta została właśnie porzucona przez męża dla innej. Pomimo początkowej fascynacji między Iwoną i Patrykiem dość szybko zaczyna dochodzić do pierwszych nieporozumień. Sytuację zaognia otwarcie przez Patryka męskiego salonu fryzjerskiego, tuż obok zakładu Iwony.

W ruch pójdą grzebienie, nożyczki i brzytwy. Na fryzjerskim fotelu usiądzie plejada małomiasteczkowych osobowości i osobliwości. Fryzjerzy będą strzyc, farbować, golić. Ich pomysły nie zawsze spotkają się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów.

Czy miasteczko jest gotowe na dwa salony fryzjerskie? Czy bohaterów połączy uczucie, czy rozdzielą interesy?

Trenerka personalna jedzie do Klusajn. Gdzie wieśniaczka spotyka się z mężem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×