"O mnie się nie martw". Aleksandra Adamska ostro krytykuje TVP po skasowaniu serialu! "Dzisiaj moje serce krwawi"

Aleksandra Adamska, jedna z gwiazd "O mnie się nie martw", w bardzo ostrych słowach skomentowała decyzję TVP o skasowaniu popularnego serialu. Co powiedziała? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Serial "O mnie się nie martw" nie zostanie przedłużony o kolejny sezon! Taka informacja zapadła w ostatnich dniach. Dla wielu aktorów, którzy spędzili na planie tej produkcji nawet kilka lat, to bardzo smutna wiadomość.

Marta Manowska dostała nowy program w TVP! O czym będzie?Zobacz więcej

Jedną z aktorek, którą bardzo dotknęła decyzja TVP, jest Aleksandra Adamska, czyli serialowa Sylwia Małecka. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym wspomina pracę na planie i dziękuje wszystkim fanom oraz współpracownikom.

Aktorka zamieściła także nagranie, w którym w bardzo ostrych słowach skomentowała decyzję Telewizji Polskiej. - Dzisiaj moje serce krwawi - przyznała aktorka. - Nie jestem w stanie zrozumieć poziomu ignorancji, bezczelności i myślenia tylko i wyłącznie o końcu własnego nosa, gdzie i tak już zdaję sobie z tego sprawę, co ta telewizja sobą reprezentuje - dodała.

W kolejnych słowach gwiazda zwróciła się do fanów. - Żal mi i smutno, że wy jako widzowie nie będziecie mogli dalej przyglądać się losom naszych bohaterów i nikt o was nie pomyślał. Nikt nam jako aktorom, nie dał możliwości pożegnania się z wami - mówiła w nagraniu.

Aleksandra Adamska, absolwentka krakowskiej PWST, grała w serialu "O mnie się nie martw" od 2017 roku. To była jedna z najważniejszych ról w jej karierze. Oprócz tego miała też okazję zagrać w takich produkcjach jak "Druga szansa", "Atak paniki", "Diagnoza" czy "Królestwo kobiet". Jest także piosenkarką i tancerką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Justa (gość)

    Jutro gościnie w Komisarz Mamie wystąpi Kasia Ankudowicz.

    13.04.2021 08:09
  • gość (gość)

    A tak jeszcze zapytam czy ktoś ma wiedzę o co się aż tak posprzeczali Ola Adamska i Marcin Korcz? Bo oni to odkąd ja ich obserwuję to widac było że się lubili i nie chodzi mi o komentowanie na profilach ale w wywiadach Marcin mówił że są przyjaciółmi a teraz nawet on Oli nie obserwuje, Ola usunęła posty tylko te z Marcinem, to takie przykre ze tak lubiana para aktorska co to zdobyła taką popularność, tylu ma fanów, para z taką chemią ekranową tak nagle staje się wroga do siebie ?

    12.04.2021 21:45
  • Gość (gość)

    Też mam bardzo podobne odczucia co Kama. Postać Angelicy w wykonaniu Kasi bardzo sympatyczna i przyjemnie ten wątek się ogląda, chociaż cały serial toczy się tak ślamazarnym tempie...a postać Marka jest po prostu okropna. Michał w Stuleciu Winnych wycofany, przygnębiony, ciągle ten "drugi", ale akurat ten serial oraz Stefana Pawłowskiego lubię oglądać. Do Przyjaciółek wróciłam niedawno, po długiej przerwie, bo kilku sezonów na pewno nie oglądałam. No cóż, mężczyźni w Przyjaciółkach albo niedojrzali i nieodpowiedzialni, albo nie tyle zabawni, co komiczni...nie to co Kaszuba, Radecki i Szulc w O mnie się nie martw...Jakiś czas temu obejrzałam komedię, polską komedię, i to naprawdę niezłą, oczywiście sprzed kilku lat - Być jak Kazimierz Deyna. Dla fanów Korcza i nie tylko polecam.

    12.04.2021 21:32
  • Gość (gość)

    Też mam bardzo podobne odczucia co Kama. Postać Angelicy w wykonaniu Kasi bardzo sympatyczna i przyjemnie ten wątek się ogląda, chociaż cały serial toczy się tak ślamazarnym tempie...a postać Marka jest po prostu okropna. Michał w Stuleciu Winnych wycofany, przygnębiony, ciągle ten "drugi", ale akurat ten serial oraz Stefana Pawłowskiego lubię oglądać. Do Przyjaciółek wróciłam niedawno, po długiej przerwie, bo kilku sezonów na pewno nie oglądałam. No cóż, mężczyźni w Przyjaciółkach albo niedojrzali i nieodpowiedzialni, albo nie tyle zabawni, co komiczni...nie to co Kaszuba, Radecki i Szulc w O mnie się nie martw...Jakiś czas temu obejrzałam komedię, polską komedię, i to naprawdę niezłą, oczywiście sprzed kilku lat - Być jak Kazimierz Deyna. Dla fanów Korcza i nie tylko polecam.

    12.04.2021 21:31
  • Gość (gość)

    Też mam bardzo podobne odczucia co Kama. Postać Angelicy w wykonaniu Kasi bardzo sympatyczna i przyjemnie ten wątek się ogląda, chociaż cały serial toczy się tak ślamazarnym tempie...a postać Marka jest po prostu okropna. Michał w Stuleciu Winnych wycofany, przygnębiony, ciągle ten "drugi", ale akurat ten serial oraz Stefana Pawłowskiego lubię oglądać. Do Przyjaciółek wróciłam niedawno, po długiej przerwie, bo kilku sezonów na pewno nie oglądałam. No cóż, mężczyźni w Przyjaciółkach albo niedojrzali i nieodpowiedzialni, albo nie tyle zabawni, co komiczni...nie to co Kaszuba, Radecki i Szulc w O mnie się nie martw...Jakiś czas temu obejrzałam komedię, polską komedię, i to naprawdę niezłą, oczywiście sprzed kilku lat - Być jak Kazimierz Deyna. Dla fanów Korcza i nie tylko polecam.

    12.04.2021 21:30
  • gość (gość)

    Kama niestety USG i tatuś Justynki to porażka, masakra i całkowite popsucie watku Dagmara dlatego ja się obawiam co wymyślili z tym porodem, zresztą Soszyńska za nic nie pasuje do Korcza żeby grać z nim parę, na profilach Przyjaciółek same krytyczne komentarze do tego wątku, niby Korcz chciał przypomnieć fanom o Dagmarze i wstawił post no ale jednak komentarze u niego też nie bardzo przychylne są dla tego co teraz dzieje się u Dagmara.

    12.04.2021 21:24
  • Kama (gość)

    Jak już się przerzuciliśmy na Przyjaciółki to ja też pociągnę temat😆 Też jestem do przodu i moim zdaniem wątek z Justyną powinien skończyć się w momencie jak przyszła do banku i Dagmar powiedział Zuzie, że go nie ma, do tego miejsca było naprawdę fajnie, potem już coraz bardziej żenująco, a ta scena z USG już w ogóle do mnie nie przemawia. Rozumiem to jest Dagmar, jemu wszystko może się przytrafić, ale co za dużo to niezdrowo. Zresztą podobnie byli Ingi, w poprzednim sezonie byli świetnym wątkiem komediowym, teraz już nastąpił moim zdaniem przesyt materiału i trochę na siłę ciągną tą komediowość. Z Dagmarem mam jeszcze taki problem, że chociaż on był wcześniej i ja wcześniej też zobaczyłam Korcza w Przyjaciółkach niż w OMSNM to dla mnie Korcz to przede wszystkim Radecki. Nie potrafię uciec może nie od porównań, bo te postacie są kompletnie inne, co bardziej od takiego poczucia nienaturalności widząc Dagmara, może to też kwestia dziwnego scenariusza, bo w kilku scenach z Zuzą jest dalej fajny, czy to w komediowej tak jak ta rozmowa z Japończykami, czy w tej bardziej poważnej, to chyba było w tym najnowszym odcinku, jak rozmawiał z Zuzą o Krzysiu.

    A tak jeszcze do innych aktorów to w Stuleciu Stefan był świetny w pierwszym odcinku, później powiem szczerze mniej zauważalny, mam wrażenie, że postać Michała jest cały czas na uboczu i jest mi go trochę szkoda, jakby był cały czas ignorowany przez Anię. A Kasię widziałam w odcinkach Brzyduli trochę wcześniej niż te obecnie emitowane, bo powiem szczerze że Brzydula mnie męczy takim rozdrobnieniem i spowolnieniem akcji, zazwyczaj robię sobie zaległości takie koło 20 odcinkowe i potem nadrabiam, zdecydowanie lepiej się tak ogląda. Początkowo do Kasi jako Angelicy (wyobraźmy sobie jak mówi to Seba) byłam sceptycznie nastawiona, zwłaszcza przez kwestię wieku, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Czekam też na ten nowy serial z Olą Damską, to będzie coś totalnie innego niż to z czego ją do tej pory znamy, także ciekawe jak sobie poradzi

    12.04.2021 20:02
  • gość (gość)

    W poniedziałki już z przyzwyczajenia zaglądam tu na forum i widzę że jest trochę wpisów, no może nie temat OMSNM ale faktycznie aktorzy pozostali nam bliscy, Stefana fajnie widzieć w Stuleciu i Kasię w Brzyduli, gorzej z Marcinem bo Dagmara zwyczajnie spaprali i ma rację 123 bo Soszyńska jest teraz drugim scenarzystą a postać Justyny dołaczyła do obsady, nawet chyba Agnieszka Sienkiewicz pisała do Soszyńskiej że witamy na pokładzie tak więc rola na dłużej, ja obejrzałam już odcinki do przodu i powiem szczerze że jest żenująco z Dagmarem i Justyną i potwierdzam w ostatni dzień zdjęciowy nagrywali coś z małym dzieckiem i to wygladało na poród, pewnie Dagmar będzie uczestniczył i chyba nie łatwo było Korczowi zagrać po raz kolejny scenę porodu żeby nie wygladało to tak jak u Sylwii i Pawła w OMSNM chociaż bez porównań się nie obędzie na pewno, my fani Radeckiego zaraz coś wyłapiemy :)

    12.04.2021 18:36
  • 123 (gość)

    Milena Soszynska pisze teraz scenariusz w Przyjaciolkach, dołączyła jako aktorka i scenarzystka, pomysł na Justynę i Dagmara jako para to jej autorski pomysł, Justyna jest na stałe w serialu i będzie w 18 sezonie, kręcili USG i poród tego dziecka to trudno żeby nie znaleźć analogi do wątku Radeckiego, nie mniej widzom wątek Dagmara i Justyny nie spodobał się i bardzo jestem ciekawa czy przejdzie na kolejny sezon czy będą musieli go zmienić.

    12.04.2021 13:23
  • Justa (gość)

    Ja nie wiem, czy aż tak dużo jest Marcina Korcza w Przyjaciółkach, jest go więcej niż ostatnio, ale Stefana Pawłowskiego jest chyba nawet więcej w Stuleciu... przynajmniej na razie i jeżeli ktoś z OMSNM pojawi się na planie Wojennych dziewczyn to Stefan ma chyba najwięcej szans, bo Korcz to już się wcześniej pożegnał na Ig z rolą Leona. A wątek Dagmara jak dla mnie to trochę słaby jeśli będą to ciągnąć cały sezon i znowu kolejna produkcja Aksonu i Milena Suszyńska gra samotną kobietę w ciąży, już mogli się bardziej postarać.

    12.04.2021 10:35
  • Kama (gość)

    Ale tu się ostatnio ruch zrobił :) Miło zobaczyć, że ktoś tu jeszcze zagląda, ale niestety obawiam się, że nic już OMSNM nie przywróci, niestety.

    Tak jeszcze odnośnie Dagmara w Przyjaciółkach, to nie do końca tak, że wsadzili tam taki typowy wątek z ciążą i nie jest to powtórzenie wątków z OMSNM, jest to dość specyficzne, chociaż nie za bardzo mi się to podoba, na klika odcinków może być, ale cały sezon z tym ciągnąć? Śmiać mi się też chciało jak zobaczyłam Milenę Suszyńską w roli "dziewczyny" Dagmara (bo cóż kto oglądał to wie że to nie do końca tak wygląda, oni nie są parą). Raz przez to, że wcześniej była w OMSNM i też grała postać w ciąży, a dwa że jest przecież żoną Karola Dziuby. Mam nadzieję, że teraz jak Korcz wie, że będzie dyspozycyjny, bo nie ma OMSNM to może jakoś lepiej rozpiszą wątek Dagmara. Tym bardziej, że widać w komentarzach, że ludziom też to co obecnie wymyślili nie za bardzo się podoba, a Dagmar należy to lubianych postaci.

    Jedno trzeba przyznać OMSNM, że przez serial wielu aktorów zyskało sporo fanów. Ja sama trochę filmów czy seriali obejrzałam ze względu na Olę Adamską, Marcina Korcza czy Stefana Pawłowskiego, chociaż tak jak np. Królestwo Kobiet kompletnie tematycznie do mnie nie przemawiało. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli "naszych", bo jako wieloletni widzowie OMSNM możemy ich tak chyba nazywać :), aktorów oglądać w innych produkcjach

    12.04.2021 10:13
  • OMSNM (gość)

    Ale nie ma co się spierać bo serialu już nie będzie, Stefan odpisywał na instagramie że koniec definitywny.

    11.04.2021 15:57
  • Do 123 (gość)

    Nie pomagasz. Jak zawsze. Ja swoje wiem. I na tym skończę.

    11.04.2021 13:13
  • Ghg (gość)

    Jak dla mnie to nawet gdyby był milion podpisów pod petycją to ciąg dalszy nie nastąpi. I choć serial był nagrywany dla fanów to są pewne rzeczy, przez które nie jesteśmy w stanie przejść i nie jesteśmy od nich zależni. Ewidentnie widać, że telewizja albo usuwa komentarze dotyczące OMSNM albo spławia prośby fanów.

    11.04.2021 13:11
  • 123 (gość)

    Ja niczego nie krytykuję tylko patrzę realnie na sytuacje, dla 250 osób serialu nie bedą kręcić nawet jednego sezonu a po rozmowach z aktorami Olą, Kasią, Kuberską i Stefanem wiem że nie ma szans na kontynuacje nad czym ubolewam bo zostaliśmy z niczym..

    11.04.2021 13:00
  • Gość (gość)

    Korcz i Kurowska dołączyli do obsady miniserialu Domowe rozgrywki. Dziś pierwszy odcinek 3 sezonu.

    11.04.2021 12:12
  • x (gość)

    123 jak zwykle wszystko wie najlepiej i potrafi tylko krytykować. Proponuję nie porównywać wyniku pod petycją Lucyfera, tylko sprawdzić, ile podpisów zbierają polskie seriale. U nas to nowość. I właśnie przez takich marudzących i wszystkowiedzących krytyków takie są wyniki. Chodzi o jeden sezon.

    11.04.2021 11:29
  • x (gość)

    123 jak zwykle wszystko wie najlepiej i potrafi tylko krytykować. Proponuję nie porównywać wyniku pod petycją Lucyfera, tylko sprawdzić, ile podpisów zbierają polskie seriale. U nas to nowość. I właśnie przez takich marudzących i wszystkowiedzących krytyków takie są wyniki. Chodzi o jeden sezon.

    11.04.2021 11:29
  • x (gość)

    123 jak zwykle wszystko wie najlepiej i potrafi tylko krytykować. Proponuję nie porównywać wyniku pod petycją Lucyfera, tylko sprawdzić, ile podpisów zbierają polskie seriale. U nas to nowość. I właśnie przez takich marudzących i wszystkowiedzących krytyków takie są wyniki. Chodzi o jeden sezon.

    11.04.2021 11:29
  • x (gość)

    123 jak zwykle wszystko wie najlepiej i potrafi tylko krytykować. Proponuję nie porównywać wyniku pod petycją Lucyfera, tylko sprawdzić, ile podpisów zbierają polskie seriale. U nas to nowość. I właśnie przez takich marudzących i wszystkowiedzących krytyków takie są wyniki. Chodzi o jeden sezon.

    11.04.2021 11:28
NowszeStarsze