"O mnie się nie martw". Aleksandra Domańska nago! Nawiązała do hasła głoszonego przez feministki

Aleksandra Domańska dołączyła do nowego instagramowego wyzwania, w ramach którego kobiety publikują swoje zdjęcia, aby okazać wsparcie dla innych kobiet. Podpisała je hasłem, głoszonym przez współczesne feministki.

Multimedia

Aleksandra Domańska nago

Każdy obserwator Aleksandry Domańskiej w mediach społecznościowych wie, że aktorka nie owija w bawełnę i bez ogródek wyraża swoje opinie na różne tematy. Często porusza sprawy dotyczące tolerancji, praw człowieka czy samoakceptacji. Teraz opublikowała zdjęcie, na którym jest bez ubrania.

Aleksandra Domańska śmieje się ze swojej wizyty w programie. "To był epicki kac!"Zobacz więcej

Domańska otwarcie kontestuje istnienie sztucznie idealnego świata, kreowanego przez użytkowników mediów społecznościowych. Wiele razy podkreślała, że nikt nie powinien wstydzić się tego, kim jest. Nie przywiązuje też wagi do wyglądu - często publikuje zdjęcia bez makijażu i pokazuje, że akceptuje swoje ciało takie, jakie jest.

Nowe zdjęcie Domańskiej zostało podpisane w następujący sposób: "Jesteśmy wnuczkami czarownic, których nie udało wam się spalić// Drżyjcie, drżyjcie, czarownice powróciły!". Jest to hasło, które wykorzystują współczesne feministki. Czarownice z symbolu kozła ofiarnego stały się bowiem ikoną feminizmu.Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy, a większość z nich wyraża zachwyt nad Joanną.

Aleksandra Domańska pokazała swoje odważne zdjęcia i zdradziła, ile waży! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Zniknięcie Domańskiej z przestrzeni publicznej to najlepsza rzecz jaką zrobiła w zyciu i oby już NIGDY nie wracała !!!!

  06.08.2020 06:52
 • Pio (gość)

  Śmiechu warte. Czarownice powróciły..A gdzie są te czarownice gdy prawa kobiet są łamane, gdy nie chodzi o aborcję ale inne , faktyczne problemy? Prawdziwych feministek już nie ma.

  31.07.2020 15:38
 • Vincent (gość)

  Zachwyt nad Joanna? Serio? Może Aleksandra jednak.

  31.07.2020 09:50
 • Libertyn (gość)

  Najlepsza baba to własna graba!

  31.07.2020 09:39
 • Pytanie (gość)

  Tylko co Domańska ma już wspólnego z O mnie sie nie martw? Nie ma jej tam już za dużo jedynie snuje się w tle i jest postacią nie lubianą przez fanów serialu, nie powinniście jej już łączyć z tym serialem. Niech świeci biustem na swoich portalach i tyle.

  30.07.2020 17:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×