"O mnie się nie martw". Co wydarzy się w 3. sezonie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jesień w telewizji to bardzo gorący okres. Już we wrześniu na antenę TVP2 wraca serial "O mnie się nie martw". Co się wydarzy? Czy Iga i Marcin w końcu będą szczęśliwi?

Multimedia

Od września na antenie TVP2 będzie można oglądać trzecią serię serialu "O mnie się nie martw". Nowe odcinki kręcone były w kancelarii Zarzycki&Kaszuba, a także kamienicy na Złotej, mieszkaniu Marcina, szkole dziewczynek, warszawskich restauracjach, parkach i oczywiście na sali sądowej. Co się wydarzy?

CZYTAJ TAKŻE: ANGELIKA KUROWSKA JAKO SIOSTRA IGI W 3. SEZONIE "O MNIE SIĘ NIE MARTW" "O MNIE SIĘ NIE MARTW" - 3. SEZON JESIENIĄ W TVP2. ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU! [GALERIA]

W kancelarii Zarzyckiego pojawia się nowy wspólnik. Jest nim ojciec Marcina, Marek (Krzysztof Stelmaszyk) i wydaje się, że sporo namiesza w życiu bohaterów. - Ta postać jest naprawdę kontrowersyjna, delikatnie mówiąc - wskazuje Katarzyna Ankudowicz, czyli serialowa Marta.

Wszystkich widzów najbardziej interesuje jednak wątek relacji Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski). Czy będzie miłość? - Na pewno. Jak nie u mnie, to u innych - mówi tajemniczo Stefan Pawłowski. A co oprócz miłości spotka Igę? - Pojawi się nowy członek mojej rodziny. To będzie siostra Dorota - zupełne przeciwieństwo mnie - i wizualnie, i charakterologicznie. Tu będzie duży konflikt, dlatego że pojawia się ona w życiu Igi, gdy Iga zaczyna być szczęśliwa - zdradziła Joanna Kulig.

Premierowe odcinki "O mnie się nie martw" na antenie TVP2 już we wrześniu 2015 r.!

Komentarze

Skomentuj
  • Stefan Pawłowski (gość)

    04.09.2015 14:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×