"O mnie się nie martw". Joanna Kurowska w żałobie. Aktorka w poruszającym wpisie pożegnała swoją ukochaną siostrę

Joanna Kurowska opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis. Aktorka jest w żałobie po śmierci swojej ukochanej siostry, Hanny.

Multimedia

Joanna Kurowska pożegnała ukochaną siostrę

Joanna Kurowska po raz kolejny przechodzi trudny czas. W 2014 roku zmarł jej mąż, Grzegorz Świątkiewicz, a niedługo później aktorka pożegnała swoich rodziców. - Tych bliskich mi osób ostatnio zbyt dużo odeszło. Nieraz się zastanawiam, jak to wszystko przetrwałam, jak dałam sobie radę. I sama nie wiem - mówiła jakiś czas temu. Niestety, teraz musi zmierzyć się ze śmmiercią siostry.

Joanna Kurowska: Grażyna Małecka bardzo namiesza! Będzie się działo!Zobacz więcej

O stracie siostry Kurowska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W poruszającym wpisie pożegnała Hannę i dała do zrozumienia, jak ważną osobą dla niej była.

Dzisiaj w nocy ku Zielonym Pastwiskom odeszła moja ukochana siostra Hania.. Była najlepszym człowiekiem jakiego znałam. Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami. Była dobra , dobrocią , jakiej dzisiaj już nie ma...... Dwa tygodnie temu byłam u NIEJ na Kaszubach. Byłyśmy tak bestrosko szczęśliwe. Za dwa dni miała przyjechać do mnie ..... Na stole w kuchni stoją jeszcze pierogi, które kupiłam dla Ciebie, bo wiem , że lubiłaś.... Haniu, jadę do Ciebie..... Moje serce krwawi.... Boże , wbiłeś we mnie wszystkie noże.

Wpis Joanny Kurowskiej chwyta za serce. Bliscy i fani aktorki przesyłają jej słowa wsparcia.

Serial wraca z nowymi odcinkami? Joanna Kurowska zdradziła szczegółyZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Pani Joasiu najszczersze wyrazy współczucia. Tak niestety jest w życiu każdej istoty . Pan Bóg decyduje i zabiera nam bliskich w najmniej odpowiednim momencie.

  01.08.2020 19:29
 • Marzena (gość)

  Wyrazy głębokiego współczucia Pani Joanno...

  01.08.2020 11:33
 • Emma (gość)

  Bardzo przykre.Swoja siostre topie w lyzce co dnia ale kocham nad zycie.Dobrze jest miec siostre.Pani Joasiu masze zycie nie nalezy do nas😪

  31.07.2020 23:55
 • NamajkA (gość)

  Mi przytrafiło się to samo wyrazy współczucia dla pani Joanny wiem jakie to uczucie stracić najbliżyją osobę.

  31.07.2020 22:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×