"O mnie się nie martw". Katarzyna Ankudowicz urodziła i zdradziła płeć swojego pierwszego dziecka! Jakie imię wybrała?

Katarzyna Ankudowicz urodziła! Aktorka zdradziła przy okazji płeć swojego pierwszego dziecka. Czy podzieliła się też informacją na temat tego, jakie imię wybrała dla swojego maleństwa?

Multimedia

Katarzyna Ankudowicz urodziła!

Katarzyna Ankudowicz, znana widzom m.in. z seriali "O mnie się nie martw" i "Pierwsza miłość", urodziła swoje pierwsze dziecko! Aktorka długo nie potwierdzała oficjalnie informacji na temat ciąży, w ostatnich tygodniach chętnie jednak eksponowała brzuszek, a teraz zdradziła, że maleństwo przyszło na świat w nocy z 29 lutego na 1 marca.

1.03.2020, godz.1:40. Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św. Zofii w Warszawie!

Aktorka nie wyjawiła jednak, jak dała córeczce na imię. Młodej mamie gratulujemy!

Sylwia zaczyna rodzić! Karolina coraz bardziej zbliża się do Marcina?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Ankudowicz dała się poznać jako aktorka, która ma do siebie spory dystans i nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Jakiś czas temu zdecydowała się na zmianę fryzury i ostre cięcie. W trosce o zdrowie swoje i najbliższych, postanowiła też pozwać państwo o naruszenie jej dóbr osobistych poprzez zanieczyszczenie powietrza. Sprawę wygrała i pozwani muszą zapłacić 10 tysięcy złotych na rzecz hospicjum.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×