"O mnie się nie martw". Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2019? Sprawdź co się wydarzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

10. sezon "O mnie się nie martw" dobiega końca. Krzysiek, Marta, Marcin i inni bohaterowie wrócą na ekrany telewizorów we wrześniu. Kiedy ostatni odcinek serialu przed wakacyjną przerwą?

Multimedia

"O mnie się nie martw" odcinek 130. w piątek, 31.05.2019 o godzinie 20:45 w TVP2 - sprawdź program tv

Ostatni odcinek "O mnie się nie martw" przed wakacjami już w piątek 31 maja! Czy Anka wróci do Marcina? Niespodziewany zwrot akcji w finałowym odcinku 10. sezonu serialu! Co jeszcze się wydarzy?

Sylwia jest w ciąży?! Co na to Radecki? Zobacz więcej

W 130. odcinku serialu Krzysiek (Paweł Domagała) obiecuje Marcie (Katarzyna Ankudowicz), że będzie ją przez cały dzień rozpieszczał i stawiał się na każde jej wezwanie. Razem z Wojtkiem (Wojciech Solarz) znajdują w zapasowym kole nowego samochodu Andreasa (Andrzej Andrzejewski) coś, co może ściągnąć na chłopaków poważne problemy. Krzysiek postanawia wciągnąć w sprawę kancelarię Kaszubów, czym naraża się Marcie. Sprawą zaczyna interesować się też policja. Przydzielonego do sprawy policjanta pochłaniają jednak głównie osobiste problemy: listonoszka z sąsiedniego rejonu właśnie oskarżyła go o przywłaszczenie dwumiesięcznej emerytury jego własnej babci. Niebawem relacja między tymi dwojgiem będzie głównym tematem rozmów całej kancelarii. Marek (Krzysztof Stelmaszyk), ubłagany przez Krzyśka, zgadza się pomóc mężczyźnie. Wkrótce w warsztacie pojawiają się też byli właściciele samochodu. Andreas i Wojtek witają ich z drżeniem serca.

Tymczasem Marcin (Stefan Pawłowski) martwi się o Ankę (Dominika Pasternak), która po dramatycznych wydarzeniach w jej życiu osobistym wzięła wolne z pracy i zniknęła. Mecenas nie wie, że Anka postanowiła wyjechać do rodziców na drugi koniec Polski. I pewnie nie dowiedziałby się o tym, gdyby przypadkowo spotkana na trasie autostopowiczka nie skłoniła kobiety do zmiany planów. Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku "O mnie się nie martw"? Dowiemy się już wkrótce!

Paweł Domagała zdradził tytuł i datę premiery trzeciej płyty! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fanka (gość)

    no to będzie strzelanie bo ja też razem z Wami szykuje rewolwer, jak zbierzemy siły to jeden strzał i po Aśce 🔫

    27.05.2019 10:14
  • nowy_gość (gość)

    Kasia może i nie będzie w ciąży,ale kto powiedział ze musza najpierw wziąć ślub? Bez przesady, a poza tym niektóre kobiety nawet w zaawansowanej ciąży biorą ślub. W tym to akurat nie wiem gdzie jest problem.

    27.05.2019 00:06
  • Gabi (gość)

    dziewczyny ja też dołączam do strzelania do Aśki jakby co, niech się tylko zbliży do Marcina to od razu pif paf :)

    26.05.2019 23:33
  • Kasia (gość)

    Lola też mam nadzieję że Aśka popłynie z prądem daleko, daleko...A jak tylko się pojawi to wiadomo bierzemy wiatrówka i już...🔫🔫🔫 Ale serio finał totalnie słaby chyba nawet najsłabszy że wszystkich sezonow i ciąży u Sylwii to nie będzie przecież bo jak ślub kiedy i jak ona z brzuchem pójdzie do ołtarza 😂😂😂

    26.05.2019 23:00
  • Lola (gość)

    Kasia chyba wiatrówka w ruch jednak pójdzie,pod warunkiem, że Zarzycka pojawi się w nowym sezonie. Ale zobaczymy to we wrześniu tak dokładniej. Aśka płynie z prądem to odpłynie tak szybko jak przypłynęła. A dla mnie odcinek słabiutki jak na finał, rzadnej emocji i wielkiego zawieszenia nie było. No może fani tacy 100% S&P zostali z pytaniem czy ciąża czy nie. Pozdrawiam

    26.05.2019 22:43
  • Kasia (gość)

    Lola jak obejrzysz to daj znać jak to widzisz bo ja mam doła 👎👎👎 kiedyś było strzelanie do Kuby czy teraz nie czas szykować strzelbe w Zarzycka ?

    24.05.2019 23:51
  • Gabi (gość)

    Wszystko zależy kto na co czeka, ja na Askę i Marcina nie czekam więc no jednak nie mam na co czekać, ciąża Sylwii jednak może się okazać fałszywym alarmem, i nie wiem ale jak dla mnie ten odcinek był bardzo słaby.

    24.05.2019 23:38
  • Iii (gość)

    Najlepszy odcinek w tym sezonie aaaa🤭😆 jest na co czekać do września 🤪

    24.05.2019 23:31
  • Gosia (gość)

    Haaaaaaaaaaaaaaaaaa, no w zawieszeniu, zawieszeniu. Jest na co czekać do września :)

    24.05.2019 23:29
  • ... (gość)

    No i zostaliśmy w zawieszeniu

    24.05.2019 22:38
  • widz (gość)

    Moim zdaniem powrót odmienionej (co widać nawet naocznie) Aśki to bardzo dobry pomysł. Aśka może być kołem ratunkowym bardzo słabego sezonu. 4 odcinki wspaniałe, oglądane ze łzami w oczach. Tylko Stefan Pawłowski genialny w nowej odsłonie Kaszuby. Ojca, który więcej czasu poświęcał uczniom Anki niż własnym, osieroconym przez matkę. Tego sam Kaszuba nie obroni. ;) Inni aktorzy na występach gościnnych. Ich role i wątki stoją w miejscu. Dwie nietrafione obsady. Maria i Anka. Co sezon gorzej.

    24.05.2019 18:59
  • Triniti (gość)

    Nie miałam w planach oglądać dziś ostatniego odcinka serialu i zaprosiłam gości, ale Asia wróciła i serial zaczyna mi się znowu podobać. Plisss, jeśli ktoś obejrzy odcinek, to niech da info co z Marcinem, Anką i Joanną. Z góry dziękuję:)

    24.05.2019 18:58
  • Lola (gość)

    Sara nie przepraszaj niczym mnie nie uraziłaś. Nie zmieniam zdania jak zmienia się front serialu. Chcę szczęścia Marcina jak wszyscy dawni fani I&M, ale nie z Aśką i tyle . A czy z Anką też nie jestem przekonana. A co do S&P to są zaręczeni ,mieszać nie będą się do wyborów Marcina. Czy to będzie Aśka czy Anka czy jakaś inna piękna Mery to już nic na to nie poradzimy. Napisałam, że patrzę na S&P przychylnym okiem ,co nie jest równoznaczne z tym ,że ich uwielbiam.

    24.05.2019 17:11
  • Kasia (gość)

    Oby pojawienie się Aski było takie jak pojawienie się Podhalskiego, na jeden sezon i koniec 👍😎

    24.05.2019 16:50
  • GOŚĆ (gość)

    Oj wreszcie po staremu na forum ,a spowodował to powrót Asi,z którego jedni się ucieszyli drudzy nie. Osobiście czekam na 13 odc i na to co tam się wydarzy i wtedy wypowiem się więcej. Nawet nie staram się myśleć co przygotowały scenarzystki na zakończenie sezonu dla fanów I&M teraz Marcina,fanów S&P i nie zapominajmy o K&M,bo tego nikt nie przewidzi,klamka już dawno zapadła,a my po obejrzeniu możemy się,albo cieszyć i szykować do oglądania 11 serii,albo wściekać i dać sobie spokój z serialem. Dziewczyny,czekajmy do wieczora,a potem to pewnie się tu rozpęta euforia szczęścia,albo straszna nerwówa. Wiem jedno nie zamierzam czytać komentarzy dopóki sama nie zobaczę odc,wtedy będę mieć swoje zdanie nie sugerując się innymi wypowiedziami. Tak więc do pożnego wieczora-szkoda,że to już ostatni odcinek.

    24.05.2019 15:26
  • Natalia (gość)

    To nie jest tak że ta terapia to był strzał w plecy, to był nawet dobry pomysł, strzałem w plecy było ograniczenie scen S&P i ochłodzenie ich relacji, tematy poboczne tych 3 stażystów zanudzały cały sezon, nawet Agatka na którą czekałam straciła dużo przez tą Karolinę, o Marii nie wspomnę bo to coś strasznego było i oby się skończyło, brak chemii miedzy Olą i Marcinem no niestety tylko poczatek sezonu było dobry a potem już się wszystko ulotniło i było coraz gorzej z każdym odcinkem. Aska ozywiła forum bo totakie zaskoczenie jest tym bardziej że Domańska sama mówiła że już nie wraca do OMSNM, czy to bedzie dobry ruch że się pojawi zobaczymy w kolejnym sezonie, bardziej to chyba fani czekają na ślub i dziecko S&P tylko pytanie czy się doczekają ?

    24.05.2019 15:25
  • Sara (gość)

    Marta W którym zdaniu napisałam że Paweł rzuci Sylwię dla Asi? Zupełnie o czym innym piszę chcę żeby Asia była z Marcinem jak najdalej od S&P. Masz rację dalsza dyskusja nie ma sensu bo im bardziej udowadniam to fani S&P wciskają mi co innego. Twierdzę że skoro Asia się pojawiła i skoro S&P się zmienili to Asia również i na pewno na dobre i nie rozumiem dlaczego nie miałaby być z Marcinem? Co to ma z S&P wspólnego? Nie przepadam za S&P ale zawsze mi było Asi żal a teraz wraca i nie chciałabym aby znowu została upokorzona, bo ona Marcina kochała teraz chodzi o to by Marcin ją ponownie pokochał. Przeciwko Ance nic nie mam ale jest mężatką a to zmienia zasadniczo sprawę i lepiej gdyby dwoje byłych kochanków wróciło do siebie niż kolejne małżeństwo miało się rozpaść(małżeństwo Anki oczywiście nie S&P żeby była jasność). Anka się zabujała w Marcinie ale męża chyba też kochała i lepiej gdyby oni się pogodzili a Asia i Marcin pokochali na nowo. Po co szukać daleko jak szczęście samo się niespodziewanie pojawiło? taka jest moja teoria i prościej i krócej nie potrafię tego wyrazić słowami. Lola PRZEPRASZAM Cię jeśli poczułaś się urażona moim komentarzem nie chciałam się z Tobą kłócić tylko chcę mieć taką samą swobodę wypowiedzi jak inni na forum i bez przytyków nawet jeśli się powtarzam.

    24.05.2019 14:51
  • NN (gość)

    Ale co tu się porobiło? O co chodzi już nie tylko fani S&P się poróżnili i teraz fanki I&M się ze sobą wykłócają? O co? Też nie przepadam za S&P ale ja po prostu nie trawię Adamskiej i lubię Domańską więc moja ocena nie jest obiektywna. Ale nie ma sensu się porównywać doszukiwać nie wiadomo czego i obrażać komentujących. Lubię czytać wszystkie komentarze bo ta seria mnie nie wciągnęła dlatego już kolejnej serii nie zamierzam oglądać. Też jestem za tym aby Asia była z Marcinem. Tak jak ktoś tutaj już napisał że ich historia zatoczyłaby koło i za drugim razem im się udało. S&P przejęli pałeczkę po I&M i nie zachwycili (mnie) niestety a terapia miała być strzałem w dziesiątkę a okazała się strzałem w plecy bo nawet fani S&P się odwrócili i są znudzeni prowadzeniem ich wątku. Pozostałe wątki są mało wciągające dopiero pojawienie się Asi na kilku zdjęciach wywołało dawne poruszenie na forum. Nie ma co ukrywać Adamska i Korcz spoczęli na laurach i zanudzili niektórych fanów. W tej serii S&P nie mieli takiej chemii jak we wcześniejszych seriach i serial traci oglądalność bo ile można patrzeć w ekran jak nic się nie dzieje.

    24.05.2019 14:35
  • Marta (gość)

    Sara fani S&P nie przejmuja sie powrotem Aski bo wiedza doskonale ,ze ona tu nic nie wskora i nie jest zadnym zagrozeniem dla ich zwiazku pomimo ,ze Aski nie lubilam to kompletnie nie przeszkadza mi ,ze wroci do serialu jesli wroci w ogole moze nastapi jej przemiana i bedzie cos ciekawego zobaczymy.To Ty sie zafiksowalas na punkcie S&P i piszesz jak to ta Asia wroci Pawel dla niej straci glowe rzuci Sylwie ,a ona wybierze Marcina takie to sa te Twoje scenariusze 😂 w czasie serialowym minelo ponad 1.5 roku ona ma juz swoje zycie ,a oni swoje.Jeszcze jedno Aska z Pawlem nie rozstali sie przez to ,ze ona zrozumiala ,ze cos jest miedzy Sylwia i Pawlem tylko dlatego bo zrozumiala ,ze on jej nie kocha i nie pokocha i nie chce z nia zakladac rodziny dal jej wprost do zrozumienia na koniec sezonu ,ze ona z nim dziecka nie bedzie miec co najwyzej moze miec najlepsza knajpe caly czas nalegala na dziecko dlatego odeszla bo wiedziala ,ze caly czas sie ludzi i oszukuje.Lola tez od razu mialam skojarzenia z Mona komentuje tu od 7 sezonu i komentarze kropka w kropke te same cos w tym chyba jest ale dobra nie czepiam sie juz ;)

    24.05.2019 14:13
  • Sara (gość)

    No i się porobiło każdy swoje a ja dlatego że nie przepadam za Sylwią i czasem mam dłuższe wywody to od razu kojarzę się z MONA. Lola Ty jako była fanka I&M jako jedyna tak bardzo zmieniłaś nastawienie ja to szanuję, ale ja tak szybko zdania nie zmieniam gdy tylko zmienia się front w serialu. W ogóle nigdzie nie napisałam że Asia będzie jakimkolwiek zagrożeniem dla S&P bo chciałabym aby była z Marcinem. To niestety boli fanów S&P bo nie znoszą Asi i dlatego jej pojawienie ich nie cieszy. Hejtem jest jakakolwiek negatywna opinia na temat Sylwii i S&P a już na temat Asi to jest norma, bo ona była nudna. Była nudna a Sylwia podła i jeśli Sylwia się zmieniła to Asia również bo nieźle ją scenarzystki przeczołgały a teraz jej się odmawia szczęścia z Marcinem czyżby dlatego że Sylwii się nie udało uwieść Kaszuby? Po co motać jak można pokazać odradzające się uczucie po przejściach? Jeśli nie połączą Asi z Marcinem to przerzucę na Przyjaciółki. Lola jeśli moje komentarze kojarzą się Tobie z MONA to czytaj tylko swoje i po problemie.

    24.05.2019 14:08
NowszeStarsze