"O mnie się nie martw". Laura Breszka w serialu! Co połączy jej bohaterkę z Sylwią? [CO SIĘ WYDARZY]

"O mnie się nie martw" powróci do TVP2 po wakacjach 2018. Wciąż niewiele wiadomo na temat tego, co wydarzy się w nowym sezonie, ale w mediach społecznościowych powoli pojawiają się nowe zdjęcia z planu. Na jednym z nich możemy zobaczyć Laurę Breszkę.

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. po wakacjach 2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Laura Breszka w nowych odcinkach "O mnie się nie martw" po wakacjach! Aktorka opublikowała zdjęcie z planu serialu na swoim profilu w mediach społecznościowych. Znajduje się na nim obok Aleksandry Adamskiej, czyli serialowej Sylwii.

Czy Paweł przeżyje? Co dalej z nim i Sylwią? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Ostatni odcinek 8. sezonu serialu skończył się wielką niewiadomą. Paweł (Marcin Korcz) został poturbowany przez męża Magdy Gadomskiej (Robert Koszucki) i upadając uderzył głową w krawężnik. Nie wiadomo, co się z nim stanie i jak na to wszystko zareaguje Sylwia, która od dawna ma bliskie relacje z mecenasem Radeckim.

Na nowych zdjęciach z planu widać jedynie, że Sylwia wciąż pracuje w sądzie. Obok wcielającej się w nią Oli Adamskiej widać Laurę Breszkę i Jakuba Firewicza. Wygląda na to, że bohaterowie, w których wcielą się ci aktorzy będą związani z Sylwią zawodowo. Laura Breszka zagra panią prokurator. O tym, czy to tylko epizody dowiemy się już wkrótce. "O mnie się nie martw" wraca do TVP2 we wrześniu!

Laura Breszka odchodzi z serialu! Co z wątkiem Natalii i jej ciążą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Dzisiaj plan serialu był nie w kostnicy tylko w zakładzie pogrzebowym :-)

    12.07.2018 20:50
  • Melissa (gość)

    Gdzie sa te zdj niby...?

    12.07.2018 19:20
  • ola (gość)

    Sylwia umrze,są zdjęcia z kostnicy

    12.07.2018 18:57
  • Krycha (gość)

    Mika- I Ty myślisz,że scenarzystki się tym zmartwią.One mają to w nosie,kręcą tak jak chcą ranią fanów i jakoś 9 sezon kręcą,a fani jak nie jedni to drudzy jak nie starzy to nowi oglądają. Ja już 8 sezonów oglądam i mam ciągłą nadzieję,że I&M dadzą już spokój,a tu nic z tego zawsze coś jak nie namolna baba,to kumpel i tak w kółko ile nas już przez to odeszło,ale wierni fani zostali. I tu będzie podobnie jedni odejdą drudzy zostaną i serial się kreci.

    10.07.2018 20:12
  • Mika (gość)

    Krycha, i to są własnie ulubione metody pań scenarzystek, zrobić w serialu zamieszanie żeby tylko się coś działo, mnie ten pocałunek Sylwia-Marcin też drażni i nie powinien mieć miejsca, obawiam się, że teraz bedzie to samo jak ta scena pocałunku Paweł-pani prokurator faktycznie pojawi się w serialu,dla nas jest do nie do przyjęcia ale dla pań scenarzystek nie ma to znaczenia, a niech się fani wkurzają, zobaczymy co się stanie jak fani wkurzą się maksymalnie i zbojkotują serial za takie akcje !!!!

    10.07.2018 19:02
  • Myszka (gość)

    Krycha to fakt, nie wiadomo co zrobią scenarzystki ale się zdziwię jak oni parą nie będą😞 dla pań scenarzystek najciekawsze to jest jak para się ma ku sobie a one wymyślają im różne przeszkody i dwuznaczne sytuacje, na razie to drażnią się z fanami tej pary ale to będzie do czasu bo jak będą przeciągnąć zejście się S&P💗 to zacznie to być niestrawne i fani zwyczajnie podziękuja i opuszczą serial a wtedy to niech wymyślają sobie co chcą 😞

    10.07.2018 18:19
  • Krycha (gość)

    Ewka-Szczerze,gdyby mieli być parą,to po co poniewierają tak tą Sylwią,której zresztą nie lubię i mało mnie obchodzi z kim będzie. Najpierw podstawiają jej Marcina,do którego nie patrząc na nic wali jak burza,ten ją odrzuca,zostaje upokorzona.Podstawiają jej Mariusza i tu znowu niespodzianka dziecko w drodze. Kolejny facet to Kuba,ledwie się uśmiechną Sylwia chętna,nawet wściekła na Igę,że jej szyki psuje.Tak z rąk do rąk,a bidulek Radecki tak już 6,7,8 czyli gdzieś koło półtora roku nie reaguje i pozwala na to.To jakiś dupek niech czeka jeszcze to kolejni ją zaliczą. Albo wcale tak nie jest jak myślą fani S&P i tylko się dobrze bawi,a nic z tego nie będzie.

    10.07.2018 16:43
  • Ewka (gość)

    Krycha -- gdyby nie mieli być parą, to po co ten pocałunek, po co zazdrość Pawła o Sylwię o każdego faceta co się wokół niej kręci, po co cały sezon 7 Paweł latał za Sylwią i jej sprawy interesowały go najbardziej? Po co to wszystko? Jeśli tylko popuszczali fanów tej pary a i tak nic by z tego nie wyszło to jest kiepski żart scenarzystek i to zemści się na pewno a oglądalnośc poleci jeszcze bardziej. Po prostu odkładają w czasie zejście tej pary, aby ciągnąc kolejne sezony ale to jest głupie, bo jak byli by parą to mozna przecież fajny scenariusz napisać dla S&P a jak jeszcze dołożyć do nich Grażynkę i Krzyśka to coś ciekawego z tego by wyszło, no ale niestety panie scenarzystki lubią problemy i gmatwanie wszystkiego i tak jak wymysliły ( zupełnie niepotrzebne ) zauroczenie Sylwii Marcinem, tak samo głupio postapiły przerzucajac Kubę z Igi na Sylwię i teraz też kolejna głupota nas czeka; romans Pawła z panią prokurator....

    10.07.2018 15:18
  • Krycha (gość)

    Mika-A skąd ta pewność,że tak?? Chcieć to możecie,ale co zrobią scenarzystki to już wielka niewiadoma. A z tymi znakami to bym polemizowała. Fani tej pary widzą o wiele więcej,o wiele za dużo. One wolą jednak wsadzić Pawłowi p prokurator i mieszać,tak jak to zrobiły perfidnie wsadzając miedzy I&M Gadzinę ,a potem namolną perfidnie dobierającą się do Marcina Sylwie,która się w końcu przyssała do narzeczonego Igi. No to teraz do Pawełka przyssa się prokurator tylko nie w samochodzie ,ale pod prysznicem. Boli? fanów I&M też bolało i to bardzo,a niesmak i niechęć do Sylwii po całej tej obrzydliwej historii pozostał do dzisiaj.

    10.07.2018 10:08
  • Mika (gość)

    Krycha a skąd ta pewność u Ciebie że oni nie mieli by być parą? Wydaje mi się że dużo było znaków że oni finalnie będą razem tylko przeciagaja ich zejście się jak tylko się da aby serial trwał a my chcemy ich razem już teraz a nie za ileś serii 😞

    09.07.2018 23:05
  • Krycha (gość)

    A może one nigdy nie miały zamiaru zacieśniać więzi Sylwii i Pawła. Może taki był ich plan od samego początku,aby oni nigdy nie byli parą. Więc nie wiem skąd te lamenty i pretensje? i skąd ta pewność że oni w zamiarach scenarzystek mieli być kiedykolwiek parą???

    09.07.2018 22:09
  • Lidka (gość)

    To już naprawdę jest momentami wkurzające, jak scenarzystki totalnie olewają ten mający chyba największy potencjał wątek S&P, ileż można czekać aby się między nimi coś zadziało, zamiast zacieśniać tę relację to komplikują ją jeszcze bardziej, to jest droga donikąd. !!!!!

    09.07.2018 17:33
  • Magdalena (gość)

    Też tak myślę, że szykuje się kolejne plątanie w relacji S&P tylko tym razem takie ostrzejsze, teraz Paweł będzie używał życia i szalał z babeczkami....

    09.07.2018 16:54
  • Daria (gość)

    Scenarzyści gmatwaja wątek S&P jak tylko się da, najpierw dołożyli Sylwi Kubę a teraz Radeckiemu panią prokurator, zejście tej pary jest oddalane na wszystkie możliwe sposoby, nie wiem po co, chyba na złość fanom tej pary, zeby to nie obrocilo się przeciwko serialowi !

    09.07.2018 09:17
  • gość (gość)

    To że wątek Radecki - pani prokurator będzie to jest pewne, i bedzie chodziło o to, aby pokazać nam widzom zazdrość Sylwii o Pawła, do tej pory tego nie można było dostrzec, teraz myślę, że to się zmieni i pewnie Sylwia odkryje karty co do swoich uczuć, i nawet to ma sens, tylko po co od razu takie gorące i namiętne sceny między Radeckim a tą prokurator? Tego nie wiem....wiem na pewno, że droga do połączenia w parę S&P jest bardzo daleka...

    08.07.2018 14:31
  • Mika (gość)

    Czy my się w ogóle doczekamy pary S&P? Zaczynam wątpić już w to 😞 przegięcie z tym pocalunkiem Pawła i pani prokurator😞 im czyba nie zależy na tym aby fani mieli co oglądać i z czego się cieszyć 😞 gmatwaja to wszystko bardzo i nic nie idzie w kierunku wyjaśniania co do uczuć Sylwi i Pawła 😞 oni chyba zapominają że żeby serial trwał to muszi go ktoś oglądać a jak widać zniechęcają nas do oglądania z każdą seria coraz bardziej 😞

    08.07.2018 09:56
  • Lidka (gość)

    O bruk to się powinny scenarzystki uderzyć jak faktycznie połaczą Pawła z panią prokurator i faktycznie będzie to co oburza już wszystkich, czyli ta scena prysznicowa, po słabym 8 sezonie chcą zabłysnąć taką głupotą, żenujące to jest bardzo, czekałam na informacje co się wydarzy w tym nowym sezonie w wątku Radeckiego a już po tych wieściach i po obejrzeniu tego zdjęcia pod prysznicem już mi się odechciało czekać a oglądać takich scen to na pewno nie będę, ŻENUJĄCE TO JEST BARDZO PANIE SCENARZYSTKI :(((((((

    06.07.2018 20:34
  • Myszka (gość)

    Jak tak zrobią i połaczą Radeckiego z prokurator i jak jakieś pocałunki jeszcze to niech się w nos pocałują, podziekuję ja i pewnie reszta fanów S&P, którzy jeszcze zostali przy serialu, jak można taką scenę pod prysznicem nagrać i chcieć to pokazać jak to ogladają dzieci i nieletni, to jest jakiś absurd, nie mozna zwyczajnie pokazać przemianę Pawła bez pakowania go w chore i niesmaczne sytuacje ?

    06.07.2018 19:19
  • LiLi (gość)

    Jak ma być tak jak piszą wszędzie o tym pocałunku Radeckiego i pani prokurator i kolejny sezon bez wspólnych scen S&P to niech sobie sami to ogladają, ja już dziekuje :(