"O mnie się nie martw" odcienk 8. s. 3. Ewa rozbije związek Igi i Marcina? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marcin coraz więcej czasu spędza z przyjaciółką Igi, Ewą. Czy przez to rozpadnie się jego związek z Małecką?

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 8. S. 3. W PIĄTEK, 30.10.2015 O GODZ. 20:10 W TVP2!

Marcin (Stefan Pawłowski) myśli o przyszłości z Igą (Joanna Kulig) coraz poważniej. Postanowił już nawet kupić jej pierścionek zaręczynowy, a w wyborze pomagała mu najlepsza przyjaciółka ukochanej, Ewa (Katarzyna Maciąg). Dzięki temu Kaszuba zbliżył się do Ewy, która ma teraz mnóstwo własnych problemów. Tymczasem Iga zaczyna podejrzewać ich o romans...

W 8. odcinku trzeciego sezonu ''O mnie się nie martw'' Ewa żali się Marcinowi ze swojej sytuacji rodzinnej. Boi się, że po rozwodzie, Piotr zabierze jej syna. - Nie przyszło mi do głowy, że on może tak nagle się pojawić i odebrać mi dziecko. Marcin, wycofaj ten pozew. Ja nie oddam mu dziecka. Nie wiem co robić - mówi załamana Ewa, po czym przytula się do Kaszuby. W tym momencie do pokoju wchodzi Iga, która wyraźnie nie jest zadowolona z widoku, jaki zastała.

Małecka wybiega z mieszkania, a Marcin biegnie za nią. Nie tłumaczy się jednak, ani nie przeprasza. Zarzuca Idze, że ta myśli tylko o sobie i nawet nie wie o problemach swojej przyjaciółki. Marcin i Iga rozstaną się przez Ewę i jej kłopoty z Piotrem? Co będzie dalej z ich związkiem?

Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku "O mnie się nie martw"!

CZYTAJ TAKŻE:

"O MNIE SIĘ NIE MARTW". MARCIN WYBIERA PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY! [WIDEO+ZDJĘCIA]
ANNA MUCHA W SERIALU "O MNIE SIĘ NIE MARTW". WIEMY, KOGO ZAGRA!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×