"O mnie się nie martw" odcinek 10. s. 3. Ojciec Marcina zakochał sie w Joannie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marek Kaszuba podkochuje się w byłej dziewczynie swojego syna? Podczas przymiarki sukni ślubnej Joanny, ojciec Marcina będzie wyraźnie poruszony.

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 10. S. 3. W PIĄTEK, 13.11.2015 O GODZ. 20:10 W TVP2!

Joanna (Aleksandra Domańska) przyjęła oświadczyny Adama (Lesław Żurek). Jednak od kiedy w kancelarii pojawił się Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Asia spędza z nim dużo czasu i zwykle staje po jego stronie. Czy to możliwe, aby między nimi coś było?

W 10. odcinku trzeciego sezonu "O mnie się nie martw" córka Wiktora (Andrzej Zieliński) udaje się na przymiarki sukni ślubnej. Do salonu idzie z nią właśnie Marek.

- Chodź tu. Pokaż się - Kaszuba zachęca Zarzycką do wyjścia z przymierzalni. - Widzi pani? To jest ta jedyna - westchnie z zachwytem, gdy zobaczy Asię w pięknej białej sukni.
- Tata ma rację. Wygląda pani rewelacyjnie - powie konsultantka ślubna. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że między przyszłą panną młodą a Markiem jest zupełnie inna, przyjacielska relacja.

Czy to możliwe, że Marek podkochuje się w byłej dziewczynie Marcina (Stefan Pawłowski)? Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę w pracy i poza nią. Kaszuba nie dopuści do ślubu Asi i Adama?

Zobacz, co jeszcze wydarzy się w tym odcinku!

CZYTAJ TAKŻE:

"O MNIE SIĘ NIE MARTW". MARCIN OŚWIADCZA SIĘ IDZE! [WIDEO+ZDJĘCIA]
BĘDZIE 4. SERIA "O MNIE SIĘ NIE MARTW". KIDY EMISJA?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×