"O mnie się nie martw" odcinek 11. s. 2. Krzysiek wyznaje miłość Idze [WIDEO]

"Kocham cię Igunia, wróć do Krzysiunia" - takimi słowami piosenki zwróci się Krzysiek do Igi podczas konkursu w szkole Oliwki i Helenki. Czy Małecka zapomni o Marcinie i wróci do byłego męża?

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 11. S. 2. W PIĄTEK, 22.05.2015 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Podczas szkolnego konkursu ''Utalentowany tata" Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) da prawdziwy popis. Podczas występu, na który tylko cudem uda mu się zdążyć, zwróci się do Igi (Joanna Kulig) słowami "Kocham cię Igunia, wróć do Krzysiunia". Czy to zadziała na Małecką?

W 22. odcinku drugiego sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek trafia na komisariat jako podejrzany o działanie na szkodę nowego właściciela kamienicy. Stoi za tym Laskoń (Mikołaj Krawczyk), który co chwila knuje nowe intrygi przeciwko mieszkańcom budynku przy ul. Żelaznej. Nie może przez to przyjechać do szkoły Oliwki (Oliwia Dąbrowska) i Helenki (Maja Kwaśny), w której ma odbyć się konkurs "Utalentowany tata". Dziewczynki zapraszają więc mecenasa Kaszubę (Stefan Pawłowski).

W chwili, gdy nauczycielka zaprasza na scenę ojca Oliwki, Małecki niespodziewanie wbiega na scenę. Okazuje się, że udało mu się opuścić komisariat. - Momencik, Krzysztof obecny! To może na początek małe sprostowanie. Jestem zarówno tatą Oliwki i Helenki, to są obie moje wspaniałe córki, obie bardzo kocham i to dla nich napisałem ten utwór - zabiera głos Krzysiek, po czym rozpoczyna swoje show.

  • Joł. Joł. Poczujcie bit. Mam dwie córki, jedna moja, druga nie. Ale kocham je po równo,oooł je. Gdy były małe dostawały ode mnie czekoladę. Teraz są większe daje im moje serce. Kocham je obie. Bez nich żyć nie mogę. Kocham Cię Igunia, chodź przytul Krzysiunia. Dla ciebie i dzieci segreguje elektrośmieci. Czy deszcz czy słońce świeci, segreguje śmieci. Kocham cię Igunia, wróć do Krzysiunia. Kaszubę odrzuć w kąt. Zapomnij o Francuzie... - śpiewa Małecki. Czy Iga i Krzysztof znowu będą razem?

FILM https//youtu.be/lzDK-0LcQoM

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×