"O mnie się nie martw" odcinek 13. s. 2. Co będzie z Krzyśkiem?

W 12. odcinku "O mnie się nie martw" Krzysiek stworzył barykady pod kamienicą, aby robotnicy nie mogli rozpocząć prac budowlanych. Co z nim będzie?

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 13. S. 2. W PIĄTEK, 5.06.2015 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Krzysiek (Paweł Domagała) wypowiedział wojnę Laskoniowi (Mikołaj Krawczyk), który dąży do wyrzucenia lokatorów z kamienicy przy ul. Żelaznej. Własnym ciałem zasłonił miejsce, w którym robotnicy chcieli rozpocząć budowę parkingu pod budynkiem. Starcie z koparką przypłaci własnym zdrowiem!

W 13. odcinku drugiej serii "O mnie się nie martw" mąż Igi (Joanna Kulig) trafi do szpitala. Dozna poważnego urazu głowy i straci pamięć. Krzysiek nie poznaje nawet pani Irenki (Hanna Śleszyńska), która przychodzi do niego w odwiedziny.

Tymczasem walka z Laskoniem i Magdą Gadomską (Anna Terpiłowska) trwa. Czy Krzysiek odzyska pamięć i pomoże lokatorom wygrać z nowym właścicielem kamienicy?

CZYTAJ TAKŻE: "O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 13. S. 2. IGA POCIESZA MARCINA PO ROZSTANIU Z MAGDĄ "O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 12. S. 2. MARCIN DOWIADUJE SIĘ O ZAKŁADZIE MAGDY I LAURY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×