"O mnie się nie martw" odcinek 13. s. 2. Iga pociesza Marcina po rozstaniu z Magdą

Związek mecenasa Kaszuby z Magdą Gadomską nie przetrwa. W ostatnim odcinku 2. sezonu "O mnie się nie martw" Marcin będzie szukał pocieszenia u Igi.

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 13. S. 2. W PIĄTEK, 5.06.2015 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Przed nami finał drugiego sezonu serialu "O mnie się nie martw". Pojawi się w nim ojciec Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), a romans mecenasa z Magdą Gadomską (Anna Terpiłowska) zakończy się. Rozczarowany znowu trafi w ramiona Igi (Joanna Kulig).

W 13. odcinku drugiej serii "O mnie się nie martw" Wiktor Zarzycki (Andrzej Zieliński) ogłosi, że wkrótce będzie miał nowego współudziałowca w kancelarii. Marta (Katarzyna Ankudowicz) odkrywa, że na nowej tabliczce, która ma zawisnąć w wejściu, znajduje się nazwisko Kaszuby. Sekretarka gratuluje Marcinowi awansu.

Szybko jednak okazuje się, że nie ma czego świętować. Z gabinetu Zarzyckiego wychodzi ojciec Marcina, Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk). To właśnie on jest nowym wspólnikiem Wiktora. Dochodzi do konfrontacji między ojcem a synem. - Nie możesz mi po prostu pogratulować? - pyta Marek. - Czego? Że kolejny raz zabawiłeś się moim kosztem? - Marcin jest wściekły.

Nagle w kancelarii pojawia się Magda, a Marek od razu rozpoznaje w niej swoją dawną aplikantkę i... kochankę! Marcin szybko orientuje się, że coś ich łączy. Pyta, czy Gadomska spała z jego ojcem. Wymowne spojrzenie Magdy mówi wszystko. Młody prawnik jest załamany. Wybiega z kancelarii i dzwoni do Igi. - Wszystko będzie dobrze, Marcin. Wszystko będzie dobrze... - Małecka pociesza Marcina. Czy to oznacza, że jest jeszcze dla nich szansa?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×