"O mnie się nie martw" odcinek 134. Aśka pomaga Djamalowi. Zdecyduje się na fikcyjny ślub?! [CO SIĘ WYDARZY]

Aby pomóc przyjacielowi Aśka jest w stanie zaryzykować naprawdę wiele! W 134. odcinku "O mnie się nie martw" Zarzycka będzie namawiać Djamala by wziął z nią ślub. Wszystko po to, by mężczyzna nie musiał opuszczać Polski. Czy Djamal zgodzi się na propozycję Asi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 4. w poniedziałek, 7.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Aby pomóc przyjacielowi Aśka (Aleksandra Domańska) zdecyduje się na odważny krok. Zarzycka spróbuje namówić Djamala, aby wziął z nią fikcyjny ślub. To jedyna możliwość by syryjski lekarz mógł legalnie zostać w Polsce.

Aleksandra Domańska: Aśka nie będzie uganiać się za żadnym facetem!Zobacz więcej

W 134. odcinku "O mnie się nie martw" Djamal nie będzie przekonany do pomysłu Asi. Zwłaszcza kiedy zobaczy listę pytań, które będą mogli zadać mu urzędnicy. Przyjaciele wymienią się szczegółowymi odpowiedziami, by poznać się jeszcze lepiej. Jednak dla Zarzyckiej małżeństwo z Djamalem nie będzie żadnym problemem:

-Do niczego Cię nie zmuszam, ale pamiętaj, że jeżeli o mnie chodzi to jest czysta formalność.
-Ok, ale czysta formalność nazywa się "fikcyjny ślub" z Djamalem.
-No dobrze, ale jeśli to jest jedyny sposób byś mógł zostać tutaj legalnie?

Czy lekarz zgodzi się na szaloną propozycję Aśki? A może dobre intencje kobiety sprowadzą na Djamala jeszcze większe kłopoty? O tym przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • **** (gość)

  Pomysł z Syryjczykiem według mnie jest po to,aby nie uwiesić Asi na żadnym z byłych panów,aby pokazać,że jest wolna i może robić ze swoim życiem co chce. Czy trafiony zobaczymy,czy po coś też zobaczymy. Kontakt przyjacielski ma z Marcinem,ale czekam na jakieś spotkanie z Radeckim,aby zobaczyć na jakim poziomie jest ich relacja po tak jak najpierw pokazywali namiętnym stosunku do siebie,a potem chłodzie i obojętności. Myślę,że do końca sezonu nie będą się mijać i kiedyś pokażą ich spotkanie. Myślę,że będzie to takie oczyszczające dla tej pary,a dla widza jednoznaczne co z tej znajomości zostało.

  11.10.2019 10:11
 • Qqq (gość)

  To nie tak, sama Domańska mówiła w wywiadach że już nie będzie jej w OMSNM bo nie ma co tam już grać, i widać to doskonale w tym sezonie, Aśka nie ma z nikim już powiązań, dlatego ten pomysł z Syryjczykiem żeby mogła być, tylko że to jest pomysł słaby a i sama Aśka w tej niby wyluzowanwj wersji nie podoba się co widać na forach nawet wśród fanów samej Aski.

  09.10.2019 13:32
 • **** (gość)

  Tak naprawdę to nie wiemy,czy się jej pozbywali,czy nie. Nie wiem dlaczego użyte jest takie słowo jak pozbywali,a może po prostu była tego inna przyczyna,o której nie wiemy. Może już nie chciała grać kobiety,której facet zaczyna być z inną,już to było. Teraz też poprosiła o scenariusz,w którym nie będzie latać za byłymi. I nie lata,spotyka się po przyjacielsku z Marcinem,z Radeckim nie ma nic wspólnego. Według mnie posypał im się 6 sezon,z promieniejącej,ślicznej Asi z 5 sezonu zrobili,nudną nieatrakcyjną kobietę-nie wierzę w tak radykalną zmianę, coś mi tu nie zagrało,a potem to już pokazali jak gaśnie przy Pawle-trzeba było jakoś z tego wybrnąć. Kobieta przy mężczyźnie swojego życia kwitnie,a tu gasła z dnia na dzień,więc może dobrze się stało,albo musiało się stać. Zaznaczam to są tylko moje przemyślenia.

  09.10.2019 13:26
 • Qqq (gość)

  Tylko że na 11 sezonów chyba w 4 sezonach Aski nie było, czyli nie jest aż tak ważna postacią jak jej się pozbywali. Liczę że teraz to już zniknie na zawsze.

  09.10.2019 12:27
 • **** (gość)

  Po to ją przywrócili do serialu,aby ludzie,którzy ją lubią i są ciekawi jej losów,mogli to oglądać. Ona była i jest częścią tego serialu czy to się komuś podoba czy nie. Nie można narzucać innym tego co się lubi i podoba,trzeba się liczyć z innymi,nie ważne czy są w mniejszości-po prostu są i chcą ją oglądać.

  09.10.2019 11:35
 • Qqq (gość)

  Jedyne na co czekam teraz to tylko na koniec z Aśka, kto ja przywrócił i po co? Jaki sens ma wątek z syryjskim lekarzem ?

  09.10.2019 11:09
 • * (gość)

  Krycha Rozumiem Asia źle zrobiła,ale wina Pawła.Wcale nie uważam,że powinien się wcinać,ale to ona zdradziła Adama,a nie Paweł.Teraz Paweł jest z właściwą kobietą i potrafi się zachować,myślę że i Asia znajdzie kogoś właściwego i wtedy też będzie potrafiła się zachować.

  08.10.2019 23:50
 • odcinek6 (gość)

  Streszczenie: Tomek usiłuje udobruchać Karolinę. Sprowokowany przez Marcina Paweł dzwoni do Aśki. Kobieta zaprasza ich obu na spotkanie ze swoim przyszłym mężem. Radecki nie dociera na miejsce, zjawia się tam jednak Kaszuba w towarzystwie Karoliny. Aśka proponuje, by oboje zostali świadkami na jej ślubie. Danka wyjeżdża, by w spokoju przemyśleć ostatnie wydarzenia. Na Żelaznej pojawia się jednak kobieta, która szuka lokatorów wynajmujących jej mieszkanie. Oskarża ich o porwanie swojego kilkumiesięcznego dziecka. Sytuacja okazuje się bardzo skomplikowana. Krzysiek i Witek wzywają na pomoc Sylwię. Niebawem do Marty dociera wiadomość, że jej mąż zaprosił mecenas Małecką na spotkanie z surogatką. Do tego wie o tym cała kancelaria. Sprawia to, że wraca jej trauma związana z posiadaniem dzieci.

  08.10.2019 23:26
 • Krycha (gość)

  *- gdyby Radecki chciał być facetem w porządku,facetem z klasą,facetem z zasadami-to nie wpychałby się pomiędzy małżeństwo i nie zawracał sobie głowy mężatką.

  08.10.2019 22:30
 • * (gość)

  Krycha Gdyby Asia chciała być lojalna i wierna oddanemu mężowi to żaden adorator by nie poradził,nawet Radecki.

  08.10.2019 21:56
 • Krycha (gość)

  Ja tez lubię Asię i żadne komentarze nie są w stanie obrzydzić mi tej postaci. Nie wiem skąd ta nagonka na tą postać się bierze. W sumie nikomu nic nie zrobiła(no oprócz Adama,ale do tego, że się tak stało miała wielkiego sprzymierzeńca,który się potem na nią wypiął) i tu nie widzę żadnych grzmotów w stronę tego pana, jest przyzwolenie na takie postępowanie, jemu się mogło zdarzyć,szczerze temu panu się wiele wybacza(według mnie za dużo). Tak fatalnie piszą jej nieraz scenariusz,ze nie działa to na jej korzyść,ale taką gra postać i nie mamy na to żadnego wpływu. Zastanawiam się nieraz,za co jeszcze obwinią ją, jej przeciwnicy, myślę,że co by nie wymyślili to ci co ją lubią i tak będą ją oglądać i cieszyć się jej wątkiem.

  08.10.2019 15:55
 • KP (gość)

  Nie chcę mi się już dyskutować z antyfankami, zgłaszam tylko swoją obecność w gronie tych, którzy stoją po stronie Aśki.

  08.10.2019 15:22
 • Gosc (gość)

  To macie dziewczyny chyba takie nieudane życie jak Aśka Zarzycka, współczuję wam bardzo, ja nie mogę patrzeć na sama postać Aski a co dopiero na to co ona wyprawia.

  08.10.2019 14:53
 • Asia (gość)

  Tak, Tola, serio. Mnie Aśka nic nie psuje. Wręcz przeciwnie. Lubię ją i mam nadzieję, że nie zniknie. Koszmarem dla mnie to jest czytanie tych zawistnych komentarzy. Odechciewa się w ogóle cokolwiek pisać. Odrzuca mnie to z jaką pogardą się ludzie o Aśce wypowiadają. O niej samej, nawet o jej brzuchu, o jej znajomym z Syrii, o samej Syrii. Kampania nienawiści do Aśki trwa. To jest obrzydliwe i świadczy co prawda o poziomie wypowiadających się, ale rzygać się chce jak się to czyta.

  08.10.2019 12:03
 • Tola (gość)

  Czy wy serio nie widzicie że Aśka wszystko psuje w tym serialu, i atmosferę i wątki, koszmar jest ja oglądać.

  08.10.2019 11:33
 • Asia (gość)

  ja się np. bardzo cieszę że Aśka wróciła i chętnie jej wątek oglądam. Jeśli ma być kolejny sezon to Asię bardzo chcę w nim widzieć.

  08.10.2019 11:19
 • **** (gość)

  Bez przesady,jest tyle wątków,że naprawdę jest co oglądać i każdy może znaleźć coś dla siebie,a wątek Asi nie będzie miał nic wspólnego jeśli scenarzyści postanowią zakończyć serial. Wątek Asi jest jaki jest, dopiero się rozwija, zobaczymy co z tego wyniknie. I nie zapominajmy,że są widzowie,którzy Asie też chcą oglądać i cieszą się ,że wróciła do serialu.

  08.10.2019 09:59
 • Tola (gość)

  Jeżeli ma być kolejny sezon to koniecznie już bez Aski, jej wątek jest straszny, bez sensu, jest jakby z boku, w dodatku sama Aśka wkurzajaca, jeśli oglądalność spadnie to cała winę ponosi powrót Aski i jej dretwy wątek.

  08.10.2019 07:28
 • Gosc (gość)

  Nikt nie potwierdził że to ostatni sezon, trochę głupio jak zakończą i nie zobaczymy Radeckich jako rodziców, fani tej pary mogą być rozrzaleni.

  08.10.2019 06:57
 • linka (gość)

  a czy to pewne, ze to ostatni sezon serialu?

  08.10.2019 00:09
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×