"O mnie się nie martw" odcinek 135. Marcin dowie się, że Aśka bierze ślub. Będzie zazdrosny? [CO SIĘ WYDARZY]

W 135. odcinku "O mnie się nie martw" Marcin dowie się od Marka, że Asia wychodzi za mąż. Młody Kaszuba nie będzie krył zaskoczenia. Postanowi szczerze porozmawiać z Zarzycką. Czy przyjaciółka powie mu prawdę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 5. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Aby pomóc Djamalowi Aśka (Aleksandra Domańska) wpadła na pomysł fikcyjnego małżeństwa. Dzięki temu syryjski lekarz nie będzie musiał opuszczać Polski. Kobieta nie ma jednak zamiaru informować o tym swoich bliskich.

Aśka przekonuje Djamala do małżeństwa. Zdecyduje się na fikcyjny ślub?!Zobacz więcej

W 135. odcinku "O mnie się nie martw" Marek (Krzysztof Stelmaszyk) złoży wizytę Asi w jej szkole tańca. Przez przypadek usłyszy rozmowę Zarzyckiej i Djamala na temat ślubu. Gdy wróci do kancelarii postanowi dowiedzieć się więcej od syna (Stefan Pawłowski). Jednak Marcin także będzie zaskoczony na wieść o planach Joanny, bo nawet nie wiedział, że dziewczyna z kimś jest!

Popołudniu Aśka odwiedzi Marcina:
- A mówił Ci Marek, że zrobił mi wizytację w szkole?
- Mówił, że wychodzisz za mąż.
- Od kiedy Marek roznosi plotki? Wychodzę i nie wychodzę...
- A to tak się da w ogóle? Chyba albo bierzesz ślub, albo go nie bierzesz.

Kaszuba będzie rozczarowany postawą byłej dziewczyny. Wyzna, że liczył na szczerość z jej strony.

Czy w tej sytuacji Asia zdradzi Marcinowi prawdziwy powód dla którego chce wyjść za mąż? O tym przekonamy się w kolejnym odcinku "O mnie się nie martw"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • K (gość)

  Przecież Aśka chce wyjść za mąż, aby ten mężczyzna UNIKNĄŁ deportacji z kraju, po co zatem mieliby wyjeżdżać do Syrii?

  13.10.2019 21:39
 • Co z Aśka? (gość)

  A ktoś ma info czy Domańska pojawiła się jeszcze na planie po tych scenach co kręcili ślub? Czy faktycznie jej wątek skończy się wyjazdem do Syrii?

  11.10.2019 21:36
 • Krycha (gość)

  Pewnie,ze nie był zazdrosny,był zdziwiony,że są przyjaciółmi,a Asia mu o tym nie powiedziała.I tyle,a może aż tyle.

  11.10.2019 13:51
 • Jotes (gość)

  Super, że Aśka. A nie wciąż Sylwia, Sylwia, Sylwia... Wreszcie przestało się słabo robić 😋

  10.10.2019 22:15
 • Triniti (gość)

  Dla mnie wątek Asi i Syryjczyka jest dziwny i podejrzany. Jak on znalazł się w Polsce i dlaczego ma być deportowany? Za co i gdzie? Nie za bardzo się interesuję polityką, ale obecna fala emigrantów napływająca do Europy, to przeważnie Syryjczycy. Jeśli on studiował w Polsce, bo dość dobrze mówi po polsku, to musiał przebywać legalnie. Jeśli operował Asi kolano, to chyba powinien być zatrudniony w jakimś szpitalu, lub klinice. Jeśli operował w innym kraju, to skąd tak dobrze zna j. polski? Na bezdomnego i prześladowanego nie wygląda. Pracuje i zarabia, więc za co miałby być deportowany? Jeśli był, lub jest dysydentem, to powinien ubiegać się o azyl i nie można go deportować do kraju, w którym toczy się wojna, i z którego ludzie uciekają. Nie wiadomo co lekarz jeszcze przed Asią ukrywa i dlaczego? Poza tym pomoc pomocą, ale dlaczego Asi tak bardzo zależy, aby on został w Polsce i dlaczego próbuje wplątać w tę sprawę Marcina i dlaczego Marek się w tę sprawę zaangażował, bo był na zdjęciu z Marią podczas kręcenia scen do fikcyjnego ślubu? Dlaczego córka prawnika, tak beztrosko się angażuje, wiedząc, że łamie prawo? Dużo pytań i niejasności, jak na nowy wątek.

  09.10.2019 19:07
 • gość (gość)

  Słabo się robi.....tak na prawdę słabo się robi że w kazdym odcinku Aśka i Aśka i to jeszcze tak nie ciekawie pokazywana, z grymasem na twarzy i wiecznie nadąsana :(

  09.10.2019 18:56
 • Do fanką (gość)

  I tu chyba jest coś na rzeczy, i być może wszyscy będą musieli wyciągać Aske z kłopotów, tylko czy na prawdę trzeba było wątku z Syryjczykiem żeby Aśka wróciła? Chyba że wróciła na ten jeden sezon i zniknie razem z Syryjczykiem.

  09.10.2019 12:24
 • Fanka. (gość)

  A w zasadzie to dlaczego Aśka chce brać ten ślub? Przecież ten facet nie wygląda jakby go mieli deportować czy coś. Co on, przebywał w Polsce nielegalnie przez lata i nikt się nie połapał? To śmierdzi jakąś grubą aferą, której Aśka nawet nie jest świadoma, bo chęć pomocy wszystko jej przysłoniła.

  09.10.2019 11:57
 • Słabo się robi. (gość)

  Dajcie żyć z tymi ciągle powtarzanymi negatywnymi komentarzami,ciągle Aśka to,Aśka tam to, Aśka....,słabo się robi.

  09.10.2019 11:16
 • gość (gość)

  Dajcie żyć z tą Aśką, ile można, ciagle Aśka, Aśka, Aśka...słabo się robi...

  08.10.2019 23:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×