"O mnie się nie martw" odcinek 137. Sylwia szaleje z zazdrości o Pawła. Nie ufa Radeckiemu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 137. odcinku "O mnie się nie martw" atmosfera między Sylwią a Pawłem stanie się napięta. Wszystko przez Małecką, która nie będzie potrafiła poradzić sobie z zazdrością o ukochanego. Radecki zostanie pantoflarzem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 7. w poniedziałek, 28.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Nad związkiem Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz) zbierają się czarne chmury. Wszystko przez chorobliwą zazdrość Małeckiej. Przyszła mama nie potrafi poradzić sobie z emocjami, a Radecki ma już dość wiecznych pretensji narzeczonej...

Paweł ma dość wiecznych pretensji Sylwii! Marcin chce zbliżyć się do Aśki?Zobacz więcej

W 137. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Małecka będzie miała Pawłowi za złe, że nie odinstalował z telefonu aplikacji do randkowania - Dlaczego jej nie usunąłeś? Po to żeby z niej skorzystać w razie czego? Paweł, Tobie się naprawdę wydaje, że nic się nie stało. Prawnik wytłumaczy ukochanej, że nie korzysta z tej aplikacji odkąd są parą. Ponadto zarzuci Sylwii, że prześwietliła mu telefon naruszając jego prywatność. Kobieta będzie oburzona.

Oliwy do ognia doleje Aśka (Aleksandra Domańska), która nagle pojawi się w kancelarii. Paweł natychmiast pobiegnie przywitać się z byłą dziewczyną, a Sylwia po raz kolejny da upust swojej zazdrości. Radecki zrzuci wszystko na buzujące hormony czym jeszcze bardziej zdenerwuje narzeczoną. Uprzedzi ją, że nie pozwoli zrobić z siebie pantoflarza. Jednak Małecka nie odpuści tematu Joanny:
- A dlaczego się do niej w ogóle odezwałeś?
- Bo bylem ciekawy co u niej, czy to jest coś nagannego?
- A czy ja się odzywam do Igora i pytam się jak się ma?
- Nie, bo go nie lubisz. I nie cierpisz Moniki. Abo masz do mnie zaufanie...
- Albo co?
- Albo masz problem, czyli coś z czym czujesz się najlepiej.

Atmosfera między narzeczonymi zacznie robić się coraz bardziej napięta. Jak Sylwia i Paweł poradzą sobie z narastającym konfliktem? A może Małecka rzeczywiście ma powody do zazdrości? O tym przekonamy się w najnowszym odcinku "O mnie się nie martw"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • J (gość)

    Precz z kom Una

    07.11.2019 22:09
  • **** (gość)

    Krzysiu ja ciebie chcę więcej w nowym sezonie i Grażyny Maleckiej wraz z małym od sylwi

    07.11.2019 22:09
  • Krycha (gość)

    A ja uwielbi Asię jedna z lepszych postaci

    07.11.2019 22:08
  • asia (gość)

    A ja sobie nie wyobrażam bez Asi :)

    31.10.2019 09:15
  • Iwona (gość)

    Musi być już bez Zarzyckiej, inaczej sobie nie wyobrażam.

    26.10.2019 18:29
  • R. (gość)

    Zdecydowanie już musi być bez Zarzyckiej

    25.10.2019 10:29
  • !!!!!!! (gość)

    Tylko niech znika Aśka jak ma być kolejny sezon bo inaczej bezsensu jest dalsze kręcenie serialu !!!!!!

    24.10.2019 16:30
  • GOŚĆ (gość)

    Też się cieszę,będzie można oglądać kolejne przygody,dylematy,problemy naszych ulubieńców. Oby problemów w kolejnym sezonie było jak najmniej-TEGO WSZYSTKIM ŻYCZĘ

    24.10.2019 13:51
  • xyz (gość)

    Bardzo dobrze ze będzie kolejny sezon. Osoby które tylko na wszystko narzekają i bezpodstawnie krytykują niech przestaną oglądać i koniec. Albo komentujecie i ewentualnie krytykujecie z sensem, albo piszecie o jakimś „ochłodzeniu” czy podobnych zjawiskach, nie tłumacząc waszego zdania i co to właściwie oznacza. Jak Wam serial nie pasuje, czy to wątek Asi czy Sylwii i Pawła, czy Marcina, Kaski i Kostka czy kogokolwiek to sobie dajcie spokój. Serio nie wiem po co oglądać coś, o czym ma się ciagle zle zdanie i krytykuje wszystko począwszy od aktorów i ich gry, skończywszy na scenariuszu.. ktoś mi to wytłumaczy.. po co tracicie swoją cenną energię na wylewanie frustracji publicznie?

    24.10.2019 11:21
  • Do J (gość)

    Powiedziała to na swoim instastory zaraz po zakończeniu bankietu.

    24.10.2019 11:01
  • J (gość)

    Gdzie Kasia Ankudowicz potwierdziła, że będzie kolejny sezon?

    24.10.2019 10:48
  • Krycha (gość)

    Ten sezon jest naprawdę dobry,a że nie tak się dzieje u jednej z par i nie idzie to po myśli niektórych to nie znaczy że sezon jest zły. Pokazują nam wszystkie postaci ich radości i smutki i to jest plusem tego sezonu. To co jednym się nie podoba drugim tak. Scenarzystki nigdy nie dogodzą wszystkim i zawsze będzie narzekająca grupa,która ciągle sygnalizuje tu w komentarzach ,że be,że złe,że serial tonie,że odchodzą bo nie ma co oglądać-ale niestety zostają i dalej narzekają. Myślę,że Ci co tu komentują przyzwyczaili się do tych narzekań nic sobie z tego nie robią i nadal mimo tych narzekań oglądają fajny serial.

    24.10.2019 10:01
  • 123 (gość)

    Szkoda ich zachodu, ale jednak w dalszym ciągu te niezadowolone będą oglądać, nawet jeśli im się nie będzie podobało, żeby potem móc skomentować. Tak to działa. Cieszę się, że będą dalej kręcić.

    24.10.2019 09:11
  • Ala (gość)

    Jeśli będzie ciekawy scenariusz to niech kręcą bo jak ma być coś podobnego jak teraz to szkoda ich zachodu...

    24.10.2019 08:56
  • KasiaA (gość)

    Kasia Ankudowicz potwierdziła, że będzie kolejny sezon. Niezadowoleni z obecnego może w kolejnym znajdą coś lepszego.

    24.10.2019 08:35
  • **** (gość)

    123- mało mnie to obchodzi,czy ktoś tak myśli,ja wiem swoje-każdy sądzi po sobie. Ludzie którzy komentują,a mają taką samą ocenę wątku czy postaci piszą bardzo podobnie,bo myślą podobnie. Szczerze mam to w nosie ile tu ktoś ma nazw,ważne,ze serial się kręci,że w każdym wątku jest jakaś niewiadoma,jest na co czekać. A że jedni bardziej lubią Asię inni Sylwie,a jeszcze inni Marcina lub Krzysia to tak jak w życiu.

    23.10.2019 14:41
  • 123 (gość)

    Oj, chyba komuś brakuje pomysłów na nazwy, że podpisuje się "Do (kogoś innego)". Nie wiem, czy **** podpisuje się jeszcze jakimś nickiem, ale wiem jedno. Pod wieloma innymi nickami również inna osoba się tu podpisuje i to tym bardziej nietrudno zauważyć. To dopiero żenada.

    23.10.2019 13:44
  • Do 123 (gość)

    Pisała pod poprzednim artykułem pod innym nikiem 😁 przecież to nie trudno rozszyfrować.

    23.10.2019 13:04
  • **** (gość)

    123- Dzięki,ale jak napiszesz coś nie po myśli tych co serial uzależniają od S&P to zaraz jesteś krytykowany. Nadal podtrzymuje,ze serial jest fajny,a scenarzystki dbają o wszystkich widzów pokazując wszystkie postaci.

    23.10.2019 11:41
  • **** (gość)

    Muszę Cię zmartwić,bo ja skupiałam się na Marcinie i Idze,a teraz szczególnie na wątku Marcina. Tamtą scenę bardzo dobrze pamiętam i tak to z nimi właśnie jest,jak jedno chce pomagać to drugie wstrzymuje,wszystko zależy od sytuacji i komu bliżej w tym momencie do przyjaciela,ale to szczegół. Asię lubię więc ją oglądam,czy jest jej w nadmiarze?-każdy sądzi według siebie.

    23.10.2019 11:35
NowszeStarsze