"O mnie się nie martw" odcinek 2. s. 4. Krzysztof powoduje wypadek! Zabił człowieka?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ojciec Igi w "O mnie się nie martw" przyjeżdża do Warszawy i... wpada pod koła samochodu kierowanego przez Krzysztofa! Jak to się skończy?

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 2. S. 4. W PIĄTEK, 11.03.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Czas na wielkie zmiany w życiu Krzysztofa (Paweł Domagała). Już wkrótce na jego drodze stanie człowiek, z którym postanowi rozkręcić interes. Wcześniej postanawia iśc na kurs kierowcy karetki pogotowia, nie idzie mu jednak najlepiej. Psycholog wystawia mu krzywdzącą opinię.

W 2. odcinku czwartego sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek, idąc za radą Marty (Katarzyna Ankudowicz) udaje się do wróżki (Magdalena Popławska), aby dowiedzieć się, czy czeka go jeszcze coś dobrego w życiu. Dowiaduje się, że niedługo nawiąże bliską relację ze starszym mężczyzną! Krzysztof jest oburzony.

Po wyjściu od wróżki Małceki powoduje wypadek. Potrąconym przez niego człowiekiem okazuje się być... ojcec Igi (Joanna Kulig)! Na szczęście nic mu nie jest. Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) przyjechał właśnie do Warszawy, a widząc Krzyśka zapomina o tym, co właśnie się stało. - Czy to jest jego wina, że sam mu się pod koła pchałem? - zacznie wyjaśniać policjantowi, który pojawi się na miejscu zdarzenia. Po wszystkim zięć zabiera go do siebie i obiecuje, że nie powie o przyjeździe Witolda Idze. Jak rozwinie się relacja Krzysztofa i jego zięcia?

Zobacz zapowiedź odcinka!

CZYTAJ TAKŻE:

MAGDALENA POPŁAWSKA WRÓŻKĄ W "O MNIE SIĘ NIE MARTW" [ZDJĘCIA+WIDEO]
"O MNIE SIĘ NIE MARTW". PAWEŁ DOMAGAŁA: W ŻYCIU KRZYSZTOFA KOŃCZY SIĘ OKRES "IGUNI" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×