"O mnie się nie martw" odcinek 6. s. 2. Marcin flirtuje z Magdą na oczach Igi

Magda to nowa bohaterka w serialu "O mnie się nie martw", która chce usidlić Marcina Kaszubę. Uda się?

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 6. S. 2. W PIĄTEK, 17.04.2015 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Magda Gadomska (Anna Terpiłowska) pojawiła się w życiu Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) niespodziewanie. Okazuje się jednk, że para zna się jeszcze z czasów studiów. Młoda prawniczka nie zamierza ponownie odejść w kąt. Zakłada się z Laurą Curyło (Katarzyna Zielińska), że uwiedzie Marcina w ciągu miesiąca.

W 6. odcinku drugiego sezonu "O mnie się nie martw" Magda zaczyna realizować swój plan zdobycia Kaszuby. Wynajmuje mieszkanie w pobliżu jego apartamentu, aby by być jak najbliżej niego i cały czas mieć go na oku.

Niby przypadkiem wpada na niego tuż pod jego mieszkaniem podczas porannego joggingu. Zaskoczony Marcin zaprasza koleżankę na śniadanie do baru Adama (Lesław Żurek). Tam spotyka swoją byłą dziewczynę, Joasię (Aleksandra Domańska). W drodze powrotnej Magda chce wiedzieć czy na pewno poprzedni związek Kaszuby to przeszłość. Para zaczyna ze sobą flirtować, a świadkiem tego zostaje Iga (Joanna Kulig), która właśnie wybiera się do Marcina z córkami.

- Tak szczerze Magda, ktoś na ciebie czeka trzy przecznice dalej... - dopytuje prawnik koleżankę. - W tej chwili nie... - Ale masz kogoś? - Zamierzam... - A zamierzasz mieć kogoś konkretnego? - Oczywiście... - Już mu zazdroszczę. To życzę ci powodzenia - zaznacza Marcin i odchodzi. Co na to Iga?

CZYTAJ TAKŻE: 2. SEZON "O MNIE SIĘ NIE MARTW". TATA HELENKI WRACA DO POLSKI. KIM JEST FILIP BONNET? CO WYDARZY SIĘ W 2. SEZONIE "O MNIE SIĘ NIE MARTW"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×