"O mnie się nie martw" odcinek 8. s. 4. Powrót Ewy i włamanie do jej mieszkania! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Do obsady "O mnie się nie martw" powraca Katarzyna Maciąg! Z Londynu wróci przyjaciółka Igi, Ewa. Co wydarzy się w 47. odcinku serialu? Sprawdźcie!

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 8. S. 4. W PIATEK, 29.04.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Ewa (Katarzyna Maciąg) przyjaźni się z Igą (Joanna Kulig) od lat. Obie zawsze moga na siebie liczyć. Kobieta wyjechała do Londynu po narodzinach dziecka do swojego męża Piotra (Fabian Kocięcki). Wraca w momencie, w którym Iga najbardziej jej potrzebuje.

W 8. odcinku czwartego sezonu serialu "O mnie się nie martw" Iga i marcin (Stefan Pawłowski) w napięciu czekają na wyniki testów DNA, które mają wskazać, czy 6-letni Mateusz (Eryk Pratsko) rzeczywiście jest synem Kaszuby. Małecka obawia się, że jeśli test na ojcostwo okaże się pozytywny, ukochany odejdzie od niej do Kingi (Dagmara Bąk) chcąc stworzyć Mateuszowi rodzinę.

Kiedy Ewa wraca z Londynu, Iga nie ukrywa radości. Cieszy się, że w końcu będzie mogła wyżalić się przyjaciółce. Tymczasem Krzysiek (Paweł Domagała) przyłapuje na gorącym uczynku mężczyznę, który zakradł się do mieszkania Ewy. Włamywacz okazuje się jego znajomym, co w oczach Krzyśka zdecydowanie nie polepsza sytuacji złodzieja...

Zobacz zapowiedź odcinka!

CZYTAJ TAKŻE:

NATALIA SIKORA W "O MNIE SIĘ NIE MARTW". KOGO ZAGRA ZWYCIĘŻCZYNI "THE VOICE OF POLAND"? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"O MNIE SIĘ NIE MARTW". JAK WIADOMOŚĆ O MATEUSZKU WPŁYNIE NA ZWIĄZEK IGI I MARCINA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×