"O mnie się nie martw". Paweł Domagała w utworze i teledysku rapera Kękę. W klipie występuje też Wojciech Zieliński

W sieci pojawił się właśnie teledysk do utworu rapera Kękę, w którym śpiewa aktor Paweł Domagała. W klipie pojawia się także Wojciech Zieliński.

Multimedia

Paweł Domagała w teledysku Kękę

W serwisie Youtube pojawił się właśnie nowy teledysk do utworu rapera Kękę z jego najnowszej płyty "Mr. Kękę". W piosence gościnnie występuje Paweł Domagała, który także zagrał w klipie do "Powiedz mi czemu". W teledysku występuje także inny aktor - Wojciech Zieliński.

Paweł Domagała nagrał piosenkę do serialu. Posłuchaj i zobacz wyjątkowy teledysk!Zobacz więcej

Kękę tak zapowiadał ten wyjątkowy teledysk:

Numer otwierający "Mr KęKę" nie przypadkowo został wybrany jako ostatni singiel. To jeden moich ulubionych utworów na płycie, a zależało mi na tym, aby zakończyć promocje albumu mocnym akcentem.
Samo video z zawodową obsadą aktorską, w osobach Pawła i Wojtka Zielińskiego, znacząco różni się od wcześniejszych klipów. To niedosłowny obrazek w reżyserii Pawła Łukomskiego (m.in Weź nie pytaj), ze smaczkami w postaci efektów specjalnych (wyludniających stolicę).

Warto wspomnieć, że zarówno Paweł Domagała, jak i Kękę, a właściwie Piotr Siara pochodzą z Radomia. Wspólne korzenie na pewno zaowocowały udaną współpracą. Na poprzedniej płycie rapera wystąpił Andrzej Grabowski, prywatnie teść Pawła Domagały.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×