"O mnie się nie martw". Pierwsze zdjęcia z planu 9. sezonu! Sylwia i Paweł będą w końcu razem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Premiera 9. sezonu "O mnie się nie martw" już jesienią na antenie TVP. Stacja zaprezentowała właśnie pierwsze zdjęcia z planu. Widzimy na nich m.in. Martę Żmudę Trzebiatowską, która dołączyła niedawno do ekipy. Co wydarzy się w nowych odcinkach "O mnie się nie martw"? Czy Sylwia i Paweł będą w końcu razem?

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. po wakacjach 2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Finałowy odcinek 8. sezonu „O mnie się nie martw” zakończył się dramatycznie dla Pawła (Marcin Korcz), który wdał się w bójkę z mężem Magdy (Robert Koszucki). Jego życie zawisło na włosku, ale prawnik wyszedł cało z opresji i pojawi się w 9. sezonie. Pod wpływem groźnego wypadku, w życiu Pawła zajdą jednak zmiany. Czy Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia (Aleksandra Adamska) będą w końcu razem - to pytanie zadają sobie wszyscy fani serialu "O mnie się nie martw".

Czy jest ktoś, kto nie uważa, że Sylwia pasuje do Pawła niech pierwszy rzuci kamień! Sylwia Małecka i Paweł Radecki będą mieli wspólne sceny, będzie się działo, będzie zabawnie - zdradziła jakiś czas temu Aleksandra Adamska, czyli serialowa Sylwia.

Laura Breszka w serialu! Co połączy jej bohaterkę z Sylwią? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nowych odcinka "O mnie się nie martw" po wakacjach 2018 pojawią się też nowe postaci, które namieszają w życiu znanych nam już bohaterów. Do obsady serialu TVP dołączyła niedawno Marta Żmuda-Trzebiatowska i Laura Breszka. Ta pierwsza wcieli się w postać Moniki Kuczyńskiej - atrakcyjnej i błyskotliwej dziennikarki, skrywającej rodzinną tajemnicę związaną z Markiem Kaszubą. Druga zagra z kolei panią prokurator.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu 9. sezonu "O mnie się nie martw".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewka (gość)

    Też tak myślę że nie ma sensu już pisać o tym nieciekawym wątku Aski i Pawła 😞 słabe to było i niestrawne 😞 i najważniejsze że się skończyło 👍

    22.08.2018 08:41
  • Madzia (gość)

    Oj już nie piszcie tylko o tym najgorszym związku w historii tego serialu nawet jak czytam o tym to robi mi się nie dobrze ,to była ewidentnie najbardziej nie dobrana para w omnsnm ,dobrze ,że scenarzyści w końcu ich rozlaczyli za to trzeba ich całować po rękach bo już kolejnego sezonu A&P był nie zniosła i pożegnała się z serialem mimo ,że już tyle sezonów za mną :D

    21.08.2018 22:12
  • Beata (gość)

    Aśka jest dość nudna i nie dorównuje Pawłowi charyzmą, ten związek nie miał szans, dobrze że nie bedzie już wątku A&P, szkoda tylko że tak długo to było przeciągane :(

    21.08.2018 20:49
  • Małgoś (gość)

    Aski wątek był tak prowadzony że było wiadome że ona Paweł nie będą razem, ciagniety był na siłę tylko po to aby Aśka w ogóle była w serialu a teraz po rozstaniu z Radeckim pomysłu już na nią nie mieli i nie było ją pod kogo podczepic, i jeszcze fatelne bylo to że chcieli ją za wszelką cenę zaprzyjaźnić z Sylwią a to się okazało słabe i nie chwycilo widza

    21.08.2018 19:21
  • Gość (gość)

    a jak dla mnie postać Aski była do przyjęcia tylko w pierwszych trzech sezonach, wątek z Adamem był super, nie wiem po co to tak dziwnie zakończyli, w 4 jej nie było i nawet mi jej nie brakowało, potem pojawiła się w 5 i już było kiepsko z tą postacią, bo to co odwalała z Adamem to nie podobało mi się bardzo a z Radeckim to już w cale mi się nie spodobał ten wątek, i wiedziałam, że z tego to nic nie będzie, miedzy nimi coś nie zagrało i w odbiorze było to takie słabe, bez polotu, bez ikry, bez szału, najsłabsza para w OMSNM.

    21.08.2018 18:46
  • Andrzej (gość)

    Lepiej cieszmy się dziewczyny, że Aski już nie bedzie i jej dołującego wątku, straszne to było bardzo !!!! W historii serialu OMSNM tak niedobranej pary jak A&P to jeszcze nie było, tak zresztą jak cały wątek A&P niezrozumiały a momentami wręcz głupi !!! Nie wiem po co tak to długo scenarzystki ciągnęły, ale widać, że poszły po rozum do głowy i nie bedziemy już tego oglądać !!!

    21.08.2018 18:09
  • Nata (gość)

    GOSIA.g ja to się cieszę, że koniec już tego całego cyrku z Aśką, tego się nie dało ogladać takie słabe to było...nawet Paweł miał jej już dość jak marudziła w 7 sezonie a potem jak ją rozszyfrował że udaje tę niby przyjaźń z Sylwią to było wiadome, że ze związku A&P nic nie bedzie :-)

    21.08.2018 17:47
  • Ewka (gość)

    GOSIA.g - tylko nie Aska i Paweł, ich razem nie dało się oglądać, oni nie byli parą tylko zwykłymi znajomymi którzy zamieszkali razem i raczej nic ich nie łączyło, a przynajmniej żadnej bliskości czy odrobiny czułości tam nie było, dobrze że scenarzystki zakończyły ten wątek bo serial tylko przez to tracił :(

    21.08.2018 17:32
  • Basia (gość)

    Tak, Domańska potwierdziła, że już nie gra w serialu, i dobrze bo jej watek był słaby, nudny a postać Aski dretwa i zamulała, z Pawłem nie pasowali do siebie zupełnie...

    21.08.2018 17:24
  • GOSIA.g (gość)

    Czy tylko ja wołam Pawła i Asie? A z tego co wiem Ola D chyba nie gra już w serialu :(

    21.08.2018 17:14
  • Krycha (gość)

    Wicka-Zgadzam się z Tobą całkowicie.

    16.08.2018 19:15
  • wicka (gość)

    Już dawno nie komentuję, ale jak czytam o tym, że następny sezon to znowu ciągle Sylwii, Sylwia, Sylwia to, Sylwia tamto to mi się robi niedobrze, bo dla mnie jest to postać totalnie infantylna i nie budzi mojej ani sympatii, ani zaintersowania. Ten serial powinien dawno się skonczyć, bo historia o której był się zakończyła związkiem GŁÓWNYCH BOHATERÓW i ich wspólnym dzieckiem. Po co wciskać ciągle nowe postaci, a redukować stare, które miały sympatię widzów i dzięki którym serial zdobył popularność? Jesli już twórcy chcą na siłę ciągnąć, wymyślając ciągle nowe głupoty, niech będą uczciwi i zmienią czołówkę serialu oraz opis historii, bo obecnie nijak się on ma do tego co nam serwowano na początku, a co nowy wątek to gorszy.

    09.08.2018 16:35
  • Nina (gość)

    Trzebiatowska gra już wszędzie👿 i wszędzie tak samo, wpakowali ją do Na dobre i na złe a teraz do OMSNM i nie dziwię się że ludziom się nie spodobała nie dosyć że marna aktorka to jeszcze wszystkim wyskakuje z lodówki👿

    22.07.2018 15:48
  • Basia (gość)

    Dziewczyny, postać Moniki nie zagrzeje długo miejsca w serialu, fani OMSNM nie chcą Marty Żmudy - Trzebiatowskiej w swoim ulubionym serialu, zobaczcie na stronę FB OMSNM, tam wielkie niezdowolenie z pojawienia się tej postaci w OMSNM, muszą ograniczyć jej rolę, bo inaczej stracą oglądalność.

    22.07.2018 09:28
  • Nata (gość)

    Ewka no i stało się, wykrakałaś :( Pawłowi dowalili Monikę i już czar nowego sezonu prysł... chyba nie ma co czekać na ten 9 sezon tylko pożegnać się z serialem....:(

    21.07.2018 13:37
  • Ewka (gość)

    No tak, fani czekają na S&P jako parę a jak znam życie i panie scenarzystki to znowu wszystko zagmatwają tak, że zamiast ich zbliżyć do siebie to pewnie znowu oddalą...:(

    18.07.2018 17:24
  • Mika (gość)

    ola... a co jeśli nawet? zazdrościsz nam?...

    17.07.2018 20:02
  • Mika (gość)

    ola... a co jeśli nawet? zazdrościsz nam?...

    17.07.2018 20:01
  • gosc (gość)

    ola bardzo kulturalne słownictwo gratuluje ;))

    17.07.2018 19:38
  • ola (gość)

    Nie posrajta się z tej radości:)!

    17.07.2018 19:04
NowszeStarsze