"O mnie się nie martw" sezon 10. Marcin nie radzi sobie z dziećmi! Zobacz zwiastun nowych odcinków! [CO SIĘ WYDARZY]

W 10. sezonie serialu "O mnie się nie martw" Marcin Kaszuba zostanie sam z dziećmi. Po śmierci Igi ni będzie sobie radził. Co się wydarzy? Zobacz pierwszy zwiastun nowych odcinków "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 10. wiosną 2019 w piątki o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wypadku i śmierci Igi (Joanna Kulig) w 10. sezonie "O mnie się nie martw" Marcina (Stefan Pawłowski) zostanie sam z dziećmi - dorastającymi dziewczynkami: Helenką (Maja Kwaśny) i Oliwką (Oliwia Dąbrowska) oraz trzyletnim Zbyszkiem.

Załamany Marcin otoczony przez szczęśliwe pary! Co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu?Zobacz więcej

W nowych odcinkach Kaszuba będzie mierzył się z zupełnie nową dla siebie sytuacją. Będzie mu bardzo trudno bez Igi. Po ciepłym i sympatycznym mężczyźnie nie będzie już śladu. Oczywiście, przyjaciele i rodzina - w tym ojciec (Krzysztof Stelmaszyk), będą mu pomagać jak umieją, nie zastąpią mu jednak wsparcia ukochanej żony. W obliczu tego wszystkiego postanowi jeszcze bardziej niż dotychczas skupić się na pracy.

Marcin postanowi zatrudnić dwie osoby do swojej kancelarii. Na miesięczny staż przyjmie trzy osoby - Karolinę (Karolina Bacia), Kostka (Mateusz Bieryt) i Marię (Anna Maria Jarosik). Będą oni musieli rywalizować ze sobą, bo tylko dójka z nich zostanie z Kaszubą na dłużej.

Jak zmieni się serial po śmierci Igi? Aleksandra Adamska wyjaśnia!Zobacz więcej

Jak zginęła Iga w "O mnie się nie martw"?

W finale 9. sezonu Iga razem z synkiem wracała z Rucianego. Po drodze była świadkiem wypadku samochodowego z udziałem matki z dzieckiem. Małecka wezwała służby, a potem sama ruszyła poszkodowanym na pomoc. Wyciągnęła z auta dziecko, a następnie poszła po kobietę. Wtedy pojawił się samochód ciężarowy, który rozpędzony jechał prosto na miejsce wypadku. Słychać było tylko odgłos głośnego hamowania. Teraz już wiemy, że Iga umarła pomagając innym.

Odejście Joanny Kulig z "O mnie się nie martw" związane jest m.in. z ciążą artystki, jak i jej pobytem w Stanach Zjednoczonych, gdzie wciąż odbywa się promocja filmu "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    Wasz wybór, a ten się śmieje ,kto się śmieje ostatni ; życzę Wam 'wspaniałej ' oglądalności X sezonu ,na poziomie...500 tys i skasowania telenoweli omsnm ,he,he

    22.02.2019 15:06
  • gość1234 (gość)

    gosc HA HA HA Muszę cię zmartwić tylko ty tutaj płaczesz,ale takie życie że niektóre misje są skazane na niepowodzenie .

    22.02.2019 14:52
  • gosc (gość)

    oj, tylko się nie popłaczcie,nikt tu nikogo nie atakuje, tylko wyraża swoją opinię, w końcu żyjemy w wolnym kraju i można wyrażać swoje opinie ,a nie zgadzać się ze wszystkimi , we wszystkim ; a ja jeszcze mam misję,aby odciągnąć ludzi od oglądania tych telenowel,których mamy zalew i cierpi na tym polska Kultura, gdyż np ciekawe filmy muszą być wyświetlane późnym wieczorem, a najlepszy czas antenowy zajmują te nudy

    22.02.2019 07:43
  • gość1234 (gość)

    Sylwia Sorki nadal pozostał na ekranie :)

    21.02.2019 21:44
  • gość1234 (gość)

    Sylwia Otóż to oglądanie tego serialu nie jest przecież przymusowe,a co niektórzy wylewają żółć na fanów którym ten serial odpowiada.I atakują aktorów i produkcję,którzy nadal chcą pracować.Bo niby jak jednej aktorki zabrakło to już serial jakość stracił :) A może mi się tylko tak wydaje,ale Iga od dawna była nieobecna w OMSNM,a serial nie pozostał na antenie. :)

    21.02.2019 21:42
  • gosc (gość)

    Na pocieszenie powiem Ci,że inne wątki też są pisane na kolanie (albo zzynane z mjm czy na wspólnej ) ; np Marta raz chce mieć dziecko ,a za rok nie ,absolutnie ; raz mówi o Krzysku, że gdyby miała być z kimś takim ,to woli być sama,potem się z nim wiąże ; powiesz,że bohaterowie przechodzą przemianę, ale tak wszyscy jak jeden mąż? ! (Chyba tylko Iga się oparła tym przemianom ) ,cały serial o tym jak wszyscy się zmieniają ! jest to trochę mało wiarygpdne i chaotyczne

    21.02.2019 18:56
  • Sylwia (gość)

    gosc no widzisz dla Ciebie byla tworzona na kolanie ,a dla mnie nie mi tam sie podoba i czekam na ciąg dalszy :D

    21.02.2019 15:25
  • gosc (gość)

    Sylwia,ja nie wiem dlaczego ta historia nie mogłaby być przeniesiona do nowego serialu , a może wiem,bo była tworzona na tzw kolanie i pod zamówienie widzów,he,he i tak im to wyszło,przypadkiem

    21.02.2019 14:31
  • Gość (gość)

    gosc nie nie byłam fanką SiP ale kibicowaĺam im. Ale wg mnie co za dużo to nie zdrowo. Dla mnie ich wątek został doprowadzony do szczęśliwego końca-zeszli się. Można dyskutować jak to było pokazane ale to inna sprawa. Ja nie będę oglądała 10 serii bo nie sądzę żeby wymyślili coś ciekawego. I dotyczy to wszystkich bohateròw

    21.02.2019 14:08
  • Sylwia (gość)

    gosc nie bede odpowiadac za wszystkich tylko odpowiem za siebie ,ja w takim wypadku ,o ktorym piszesz zaprzestalabym ogladania chyba ,ze bylby dalej watek,ktory w jakis szczegolny sposob by mnie zainteresowal ale na pewno nie pisalabym wiecznie swoich zali na forum ,na razie serial mi sie podoba to ogladam z zaciekawieniem gdyby to sie zmienilo to mowie good bye i tyle ,a inni wtedy niech ogladaja dalej skoro im sie podoba ,oglądanie tego serialu nie jest przymusowe ,nie kazdemu sie musi podobac

    21.02.2019 14:02
  • Sylwia (gość)

    gosc dalej nie rozumiesz my polubilismy Sylwie i Pawla za ich watek ,a w nowym serialu nawet gdyby pojawili siesię Ci sami aktorzy to tego by nie bylo bo to juz calkiem bylaby inna historia ,nie poznalybysmy cynicznego Radeckiego ,ktory nie widzi nic po za czubkiem wlasnego nosa ,Sylwia Malecka nie bylaby siostra Krzysztofa Maleckiego ,nie byloby kancelarii ani nic z tego co teraz jest w serialu to bylaby całkiem inna opowiesc ,a jedyne co by ich laczylo to aktorzy i tyle

    21.02.2019 13:57
  • gosc (gość)

    Gość, ciekawe, czy w takim przypadku fanki S&P poczekają cierpliwie na Sylwię,czy Pawła, czy będą śledzić z równym zaciekawieniem losy innych bohaterów w tak zwanym międzyczasie

    21.02.2019 13:54
  • gosc (gość)

    racja , a kontynuując, przecież na dobrą sprawę Sylwia wcale nie musiała być siostrą Krzyśka, czy jej zależało na zaciśnięciu więzi z bratem ? nie, ,może trochę na początku, potem jej postać stała się bytem niezależnym itp,itd

    21.02.2019 13:51
  • Gość (gość)

    Tylko za chwilę może się okazać że inni również otrzymali ciekawsze propozycje albo nie będą w stanie pogodzić serialu z innymi zobowiązaniami i zrezygnują. A wtedy ich wątki mągą się zakończyć nagle i niekoniecznie sensownie.

    21.02.2019 13:47
  • gosc (gość)

    no,co Ty takie gwiazdy , nawet w nowym serialu daliby sobie radę ;) ; przecież zaliczacie nowości serialowe jak leci ,to Sylwii i Pawła na pewno byście nie przeoczyli ;)

    21.02.2019 13:44
  • Sylwia (gość)

    gosc ale wtedy nie poznalybysmy Sylwii i Pawla i mozliwe ,ze Krzysiek w ogole nie bylby z Marta gdyby serial zakonczyl sie na 3 sezonie.Gdyby nawet nakrecili inny serial z tymi 2 parami to juz nie bylyby te historie ,calkiem inny bylby watek tych 2 par.Ja sie ciesze ,ze zdecydowali sie dalej krecic bo bardzo polubilam te postacie i szkoda byloby gdybysmy mieli ich nie poznac w ogole.

    21.02.2019 13:27
  • gosc (gość)

    Sylwia, serial powinien trwać max 3 sezony,wtedy jest spójny i logiczny,zwarty , nie ma problemów z absencją aktorów i np w przypadku omsnm , w 3 sezonie powinien być ślub Igi I Marcina i koniec pieśni , po co to dalej ciągnąć,doklejać jakieś ciotki, kumpli, siostry itp ; niech Sylwia i Paweł mają swój własny serial,co de facto właśnie się stało,ale niesmak pozostał ps a Pawłowski mógłby też w tym nowym serialu zagrać, w nagrodę za wierność (nieco wymuszoną ) omsnm

    21.02.2019 12:47
  • gośćxxx (gość)

    Nie chodzi o relacje p.Kulig z produkcją, ale o szacunek do widza i fana postaci. Tego wymaga kultura, żeby się pożegnać. nie z produkcją (bo jakie tam są relacje to nie wiemy i raczej się nie dowiemy) ale z widzami. Po prostu byłoby miło, nawet ze zwykłego dziękuję.

    21.02.2019 12:15
  • Sylwia (gość)

    gosc Kulig mowila ,ze nie podpisywala cyrografu zeby musiala wystepowac w kazdym sezonie ,sama przyznala ,ze moze pojawiac sie i znikac nikt nigdy nie powiedzial ,ze serial bedzie trwal 3 sezony i sie skonczy bo nikt nigdy tego nie wie ,wszystko zalezy od aktorow ,scenarzystow i ogladalnosci

    21.02.2019 11:49
  • gosc (gość)

    mogło też być tak (i chyba było,bo o tym mówiła JK), że to miał być jakiś miniserial ,3-4 serie i na to się umawiała JK z producentem,a nie na tasiemiec ( który się z omsnm stworzył, aha bo ktoś tam musiał mieć pracę,niech idzie do fabryki ) ,tak więc 'wina' jest obustronna