"O mnie się nie martw" sezon 10. odcinek 13. Sylwia jest w ciąży?! Co na to Radecki? [STRESZCZENIE ODCINKA]

To już ostatni odcinek 10. sezonu "O mnie się nie martw". Tym razem Sylwia będzie podejrzewać, że jest w ciąży! Jaki będzie wynik testu ciążowego? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 130. odcinku "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 10. odcinek 13. w piątek, 31.05.2019 o godzinie 20:45 w TVP2 - sprawdź program tv

Sylwia (Aleksandra Adamska) i Paweł (Marcin Korcz) długo się zwodzili zanim stwierdzili, że są dla siebie stworzeni. Radecki musiał trafić do szpitala i porządnie "zaszaleć", aby przekonać się o tym, że Sylwia to najlepsze, co może spotkać go w życiu. Wreszcie oświadczył się i usłyszał "tak"!

Krzysiek zaniedbuje swój związek z Martą! Rozstaną się?Zobacz więcej

W końcu wydawało się, że Sylwia i Paweł są już przekonani o tym, że chcą być razem. Pojawiły się jednak pewne komplikacje. Im bliżej ślubu, tym bardziej oboje odsłaniali się przed sobą. Po zaręczynach okazało się bowiem, że każde z nich zmaga się z demonami przeszłości. Poszli na terapię, ale Radecki postanowił zrezygnować ze spotkań z psychologiem.

W 130. odcinku serialu "O mnie się nie martw" pojawi się nowy czynnik w związku Małeckiej i Radeckiego. Sylwia będzie podejrzewać, że jest w ciąży! Kupi test ciążowy, aby sprawdzić, czy wkrótce zostanie mamą. O wszystkim powie Pawłowi. Co on na to? Jaki będzie wynik testu? Przekonamy się już wkrótce!

Kiedy finał sezonu? Wiemy co się wydarzy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewka (gość)

    GOSC ,NN bezsensu to porownanie chodzi Wam pewnie o konto dziewczyny,ktora dodaje przewaznie scenki z Sylwia i Pawlem ale to tak jakby porownac wczesniejsze scenki wlasnie Sylwii i Pawla ,ktore maja po 50 tysiecy albo i wiecej z tym filmikiem to nic nie mowi.Trzeba dopiero poczekac na nastepny sezon i zobaczyc jak sie Aska przyjmie.

    29.05.2019 19:20
  • GOŚĆ (gość)

    Co nam pojawienie Asi przyniesie bardzo jestem ciekawa. Wiem co bym chciała,ale od tego co bym chciała,a co będzie może być różnie. Dlatego jej pojawienie przyniosło u mnie radość(i nie tylko dlatego,ze może być w wątku Marcin-Asia,ale ,że wogóle wróciła),ale i niepewność,gdzie ją tak naprawdę scenarzystki "zainstalują" i jaką energię wniesie pozytywną czy negatywną.

    29.05.2019 17:15
  • gość (gość)

    wydaje mi się za bardzo entuzjastycznie podchodzicie to tego powrotu Aski, ciązy Sylwii też się nie ma co spodziewać, każdy finał zostawiał nas z jakimś zapytaniem a potem nowy sezon rozpoczynał się od zupełnie czegoś innego, zezowata Kaśka czy Kuba jak się pojawiali w finale to ile było domysłów a wiemy co z tego wyszło, Kaska nie była w ciązy z Krzyskiem a Kuba nagle z Igi przerzuciła się na Sylwię, także ja się wcale nie zdziwię jak się okaże że Aska to będzie miała watek z mężem Anki a Sylwia ucieknie od Pawła do Grazynki do Milanówka.

    29.05.2019 16:25
  • GOŚĆ (gość)

    To fakt "Asia wraca"-ponad 19,5 tys,a "Sylwia w ciąży"- 15,5tys. Widać,że filmik z Asią cieszy się większą popularnością,wpisy pod filmikiem w większości pozytywne. Widać,że zainteresowanie Asią spore,ale moim zdaniem wszystko w rękach scenarzystek,bo scenariusz pewnie w większości o ile nie w całości już napisany i wyświetlenia,wpisy nie mają tu żadnego znaczenia. Z tych co decydują o kształcie serialu pewnie nikt tego tu nie czyta. Kiedy wejdą na plan może przecieki o ile takie będą trochę rozwiążą zagadkowe zakończenie i się dowiemy co z Asią ,Marcinem i Anką,oraz czy Sylwia jest w ciąży.-może uda się coś podejrzeć.

    29.05.2019 16:07
  • NN (gość)

    Szczęście w serialu zawsze przyprawione było sporą dawką goryczy i nie ma co liczyć na cud. Pojawienie się Asi w serialu ucieszyło sporo fanów. Może youtube nie jest jakimś miarodajnym źródłem, ale filmik pt:Asia wraca! był częściej odtwarzany, niż filmik pt: Sylwia w ciąży?. Jedno jest pewne, że Asia i Marcin zasłużyli na szczęście i być może dostali kolejną szansę.

    29.05.2019 10:12
  • Sara (gość)

    GOŚĆ Nie jestem aż taką optymistką żeby wierzyć że tak od razu połączą Asię z Marcinem ale liczę że wszystko pójdzie w tym kierunku. Nie wiemy co się działo a Asią ale mamy pewność że Marcin nadal nie jest jej obojętny i ja dostrzegłam w spojrzeniu Marcina radość na widok Asi. Na widok Anki też się ucieszył ale dlatego że nic się jej nie stało i że nic głupiego nie zrobiła. Martwił się o nią bo jak sam powiedział Markowi że trochę za bardzo się w jej sprawy zaangażował. Nie winię Anki bo dawno nikt się o nią nie troszczył ale powiedziała Asi że Marcin od razu rozwiał jej nadzieje. Czasami miłość ustępuje miejsca rozsądkowi a czasami miłość odbiera rozsądek. Asia już za swoje dostała i nie rozumiem dlaczego tylko jej się wypomina przeszłość i dyskwalifikuje jako potencjalną partnerkę Marcina. W przeszłości Asia i Marcin byli tak samo zamrożeni ale Marcin miał szczęście że trafił na Igę. Teraz oboje z Asią mają czystą kartę, są już za zakrętem i mogą wspólnie podążać w przyszłość. I nie widzę przeszkód by przeszłość w ich przypadku miała jakiekolwiek znaczenie i dyskwalifikowała ich jako parę w przyszłości. Asia nigdy nie skłóciła Igi z Marcinem i nie kombinowała za ich plecami, miała żal głównie do Marcina i teraz mogą sobie to wszystko wyjaśnić. Zajmie im to pewnie 10-11 odcinków w kolejnej serii i dopiero w finale zobaczymy wszystkie pary szczęśliwe.

    29.05.2019 07:48
  • GOŚĆ (gość)

    Sara-tak naprawdę to musimy czekać,fajnie się snuje plany,ale one nie muszą się sprawdzić. Sylwii daj już spokój bo to co już złego zrobiła to przeszło minęło nie zapomnimy tego,ale też trzeba ruszyć do przodu. Mnie osobiście mniej interesuje para S&P i dlatego mało o nich piszę,chyba,że coś mnie ruszy. Każdy tu znalazł sobie swoich ulubieńców i niech tak zostanie,nie ma co się spierać bo i tak każdy zostanie przy swoim.

    28.05.2019 23:37
  • Sara (gość)

    NN i GOŚĆ właśnie o tym cały czas piszę że Asia kochała Marcina ale potrafiła się pogodzić z jego wyborem. Teraz to pewnie Marcin będzie musiał wybrać Asię mimo że to ona go nadal kocha. Wystarczy obejrzeć jeszcze raz ostatnia scenę i jak zareagował Marcin na Annę i jak zmieniły się jego oczy gdy Asię zobaczył. Pawłowski świetnie zagrał twarzą tak żeby nic nie zdradzić ale oczami dał nadzieję fanom Asi. Anka chyba po rozmowie z Asią i po tym co zobaczyła już nie będzie Marcinowi zawracać głowy swoimi sprawami, no może się rozwiedzie ale wie już że szans u Marcina ma niewiele. Asia raczej nie będzie się narzucać ale też nie odpuści Marcina. Może ona wróciła z zagranicy i nawet nie wie o śmierci Igi dlatego może będzie trzymała dystans, ale możliwe że Marcinowi też na niej zależy bo jednak rozstali i Asia przetrawiła to rozstanie i pomyłkowe zaręczyny. Sama przyznała jakie błędy popełniła i jeśli pomyśli o kolejnym związku to tylko z Marcinem.

    28.05.2019 23:06
  • Lola (gość)

    Sara dalej to samo. Nie zmieniłam diametralnie zdania oS&P. Tylko powiedziałam, że przychylnym okiem na nich patrzę. Bo jak już są parą to trzeba to przyjąć i tyle ,i niech im będzie jak najlepiej. Po co mam wracać do tego co było? A Ty utknęłaś tam ,gdzie chciałaś utknąć i dreptasz w miejscu. Nie odmawiam szczęścia Marcinowi i Aśce nawet wspólnego jak taki będzie scenariusz, choć mnie sie to nie będzie podobało i tyle. A ,że nie powtarzam tego samego jak mantrę oznacza tylko tyle ,że ruszyłam do przodu A nie tkwię w 6 sezonie bo będzie już 11.

    28.05.2019 22:18
  • GOŚĆ (gość)

    NN- i tu się zgadzam,wszyscy przeszli przemianę,wszyscy są szczęśliwi. Został tylko samotny wdowiec i samotna po przejściach Asia,którzy kiedyś dla siebie byli ważni,a ona go nawet kochała. I to on tak mi się zdaje był mężczyzną jej życia. Dlaczego niby ma teraz rezygnować i po raz kolejny dać sobie go zabrać. Wtedy przy Idze nie miała szansy teraz powinna zawalczyć jeśli wogóle jest jakaś potencjalna rywalka. Piszę potencjalna bo przecież Ania mówiła Asi,że ten facet dał jej do zrozumienia,że nic z tego nie będzie. Czyli Asia ma wolną drogę,no chyba ,że Ania rozpocznie walkę o Kaszubę. Wtedy Marcinowi nic nie pozostanie jak wybrać tą którą pokocha.

    28.05.2019 22:18
  • Fanka (gość)

    Sara teraz to przesadziłas nie piszemy takich bzdur o Asce jakie Ty wypisujesz o S&P, piszemy po prostu co było w serialu i do tego się odnosimy, a Ty wymyślasz różne rzeczy i sytuację jakie Ci poszuka żeby tylko w złym świetle pokazać S&P bo myślisz że przez to będzie bardziej wybielania Aśka, ale nic z tego, my wiemy i widzimy jakie są fakty a Ty zaczęłaś się jak stara płyta.

    28.05.2019 21:54
  • gosc1 (gość)

    Sara Ty nie masz odmiennego zdania tylko wymyslasz rzeczy ktorych nie bylo tak jak Ci pasuje aby tylk pokazac tych bohaterow ktorych lubisz w dobrym swietle ,a tych ktorym nie kibicujesz w zlym i w tym jest roznica nie chce mi sie juz odpowiadac na te wszystkie Twoje argumenty bo dziewczyny idealnie na wszystko odpowiedzialy.Zyjesz 6 sezonem ,a mamy juz 11 Marcin powoli uklada sobie zycie po smierci Igi ,Sylwia z Pawlem ukladaja sobie razem zycie mozliwe ,ze beda mieli dziecko ,a nawet jesli nie to pewnie beda sie starac bo widac bylo po ostatnim odcinku ,ze chcieliby juz zostac rodzicami w szczegolnosi Pawel sie ucieszyl.Aska wrocila czy na dlugo ,czy do Marcina czy do kogos innego ? Nie wiadomo...moze beda szczesliwi ale nie jest powiedziane ,ze razem ,jak na razie po tym sezonie blizej mu jest jednak do Anki jak to rozwina trzeba czekac na kolejny sezon ale piszesz wiecznie tak o tej moralnosi ,a najgorzej w tym serialu pod wzgledem moralnosci zachowala sie wlasnie ta cudowna Asia ,ktora tak zachwalasz to ona zdradzila swojego meza ba! w dodatku zamieszkala z kochankiem bedac zona Adama inni bohaterowie przy niej to jest pikus

    28.05.2019 21:44
  • Sara (gość)

    Fanka i vice versa Twoje komentarze i nielubiących Asi są w podobnym tonie. I może niech kazdy zostanie przy swojej racji. Pozdrawiam:)

    28.05.2019 21:42
  • NN (gość)

    Ale w czym problem? Sylwia jest z Pawłem i prawdopodobnie będą mieli dziecko. Dlaczego Asia nie może być z Marcinem, jeśli oboje są wolni i nikomu w drogę nie wchodzili, tylko się rozminęli. Oboje wiele przeszli, są dojrzalsi - więc dlaczego odmawia się im szczęścia jakie mogą sobie dać za drugim razem? Jestem z tymi fanami, którzy lubią Asię i chcą, aby była z Marcinem. S&P to jedna szczęśliwa para, M&K też są szczęśliwi, teraz pora na Marcina i na Asię. Żadna para nie będzie wchodziła sobie w drogę, bo nie raz każde z nich się sparzyło, ale mogą się przyjaźnić utrzymując bezpieczny dystans. Jeśli wszyscy przeszli przemianę - a tak sądzę, to znaczy, że jako dobrzy ludzie nie będą innym robić bałaganu w życiu, tylko skupią się na swoim szczęściu.

    28.05.2019 21:39
  • Fanka (gość)

    Sara przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę że to jest serial a nie życie prawdziwe, pozwalasz Sylwii i S&P cały czas a wybielasz Aśka a każdy ma coś za uszami, ja lubię Sylwie i lubię S&P ale również lubię Marcina, Aski nie trawię od początku ale takich farmazonow jak Ty nie wypisuje, po prostu wolę żeby Marcin był z kimś innym niż z Zarzycka ale będzie co będzie, ale Twoje wpisy już męczą na tyle że nie czytam już tego bo mi szkoda czasu bo wiem co napisałaś, ile jeszcze będzie tych Twoich komentarzy wycelowanych w S&P ?

    28.05.2019 21:35
  • Sara (gość)

    Mania czy to przypadkiem nie było odwrotnie? Paweł był zazdrosny o to że Asia zakolegowała (przyjmowała Sylwię w jego mieszkaniu) się z Sylwią by się nie wydało że on coś kombinuje? Jeśli oni do siebie coś czuli już w 6 serii to dlaczego S&P nic w tym względzie nie zrobili? To nie było dwulicowe jak Sylwia przyglądała się jak Paweł źle traktował Asię. To Asia ich oszukiwała, czy oni ją oszukali twierdząc że się tylko przyjaźnią. Czy tak postępują przyjaciele, zabawiając się uczuciami Asi? Sylwia nie powiedziała Asi że Paweł ją pocałował ale zwierzała się z innych spraw czy to nie jest dwulicowość. Czy krytykując postępowanie innych(Igi) Sylwia nie jest hipokrytką, sama nie była lepsza bo Iga nie chciała jej odbić Kuby tylko ostrzegła ją przed nim. Co takiego Asia kombinowała? Zapytała Pawła wprost czy kocha Sylwię to powiedział że nikogo nie kocha. Sylwia też twierdziła że nic jej z Pawłem nie łączy,zachowywała się wobec niej dwulicowo bo żywiła uczucia dla Pawła ale się tego wypierała patrząc jej w oczy to samo Paweł. nikt im nie bronił by byli razem już w 6 serii tylko po co ta cała szopka i zabawa uczuciami Asi. Paweł zachował się jak tchórz a Sylwia jak pierwsza naiwna bo nie wiedziała że powinna Asi powiedzieć prawdę. To by mniej Asię zabolało niż te gierki za plecami Asi. Dlatego dziwię się że Asi odmawia się szczęścia z Marcinem. Nie wpycham Asi w ramiona Pawła tylko chcę zobaczyć Asię i Marcina szczęśliwych i najlepiej gdyby byli razem. Przypominam że Marcin nie uwodził Sylwii tak jak Paweł Asię a Sylwia i tak na niego leciała pomimo że on jej podczas pierwszej próby pocałunku, już dał do zrozumienia że na nią nie reflektuje. Sylwia wiedziała że Marcin jest zaręczony z Igą a mimo to postanowiła go uwieść tak samo jak Paweł wiedział że Asia była żoną(osamotnioną)Adama i dlatego była dla niego łatwym celem. To nie usprawiedliwia Asi ale to co kombinowali S&P nie świadczy o nich dobrze. Twierdzicie że Sylwia trafiła na złych mężczyzn a czy Paweł również taki nie był jeszcze na początku 9 serii. Sylwia nie pogardziła łóżkiem Radeckiego mimo że spał w nim z Asią i przewinęło się przez nie mnóstwo kobiet, ale w łóżku Moniki nie chciała spędzić nocy z Pawłem czy to nie jest hipokryzja? gość 1234 zgadzam się że Asia i Sylwia miały dużo wspólnego tylko to nie Asia czyhała na Pawła ale było odwrotnie. Sama napisałaś że Sylwia dawała Pawłowi subtelne sygnały ale i tak Asię zwodziła. Oglądała zdjęcie Pawła tuż po powrocie z Hawany czyli Mariusza też nie kochała ale zaręczyła się z nim na złość Pawłowi. Lola mój komentarz odniósł się do 9 i 10 serii gdzie zmieniłaś diametralnie zdanie na temat S&P. Nie wiem co ci w Asi nie pasuje ale szanuję Twoje zdanie ale mam prawo mieć zdanie odmienne od Twojego. Nikomu nie dowalam tylko mam po prostu inne zdanie. To Tobie nie podoba się to że chciałabym aby Asia była z Marcinem a nie jestem w tej opinii odosobniona. To nie ja dowalam innym tylko niektórym nie podobają się moje komentarze na temat Asi bo ją lubię w przeciwieństwie do Sylwii.

    28.05.2019 21:21
  • Mania (gość)

    Jeszcze trochę to Sara wykurzy wszystkich z forum. 👎👎👎👎

    28.05.2019 20:33
  • gość1234 (gość)

    Sylwia nie poszła od razu za Pawłem bo był z Aśką.Nauczyła się na swoich błędach ale po jej zachowaniu było widać ,że też jest za Pawłem.Dawała subtelniejsze sygnały ale dawała.Oglądanie jego zdjęć w telefonie,uśmiech na pierwszej rozprawie,jak się obejrzała że on siedzi za nią,rozczarowanie jego zachowaniem po pocałunku,Właśnie przez to zachowanie nie miała powodu do brania inicjatywy.

    28.05.2019 20:18
  • Lola (gość)

    Sara chyba nie uważnie czytasz moje komentarze. Nie zmieniam zdania z serii na serię. Zawsze praktycznie w każdym komentarzu podkreślam czyim jestem fanem i zawsze stałam murem za nimi. A to ,że zeszłam z dowalania na okrągło Sylwii nie znaczy ,że pałam do niej miłością. Porostu relacja S&P jest dla mnie bo jest. Ale jak się czyta po raz enty to samo w koło, że Sylwia i Paweł be, a nagle pojawiajaca się drętwa Aśka jest cacy to już się Rzygać chce i to nie koniecznie oczekiwaną tęczą. Chcesz dowalić wszystkim w koło nie tylko bohaterom serialu ale i komentującym. Ja wiem co piszę i co i kiedy oraz jak pisałam. I nie życzę sobie tego typu osądów, że zmieniam poglądy co serię. Bo to NIEPRAWDA. Przez takich jak ty wiele osób zrezygnowało z komentowania, bo jak Ci brakuje argumentów na kontrę Twojego komentarza to atakujesz komentujacego. Może kiedyś jeszcze się odezwę, ale na razie dziękuję i pozdrawiam.

    28.05.2019 20:12
  • gość1234 (gość)

    To jest serial i coś się musiało dziać.I od kiedy byłym czy komukolwiek się trzeba tłumaczyć z nowych związków hahaha .To nie jest jej sprawa.W tej ,,przyjaźni'' żadna z nich nie była szczera,bo miały za dużo wspólnego :))

    28.05.2019 20:06
NowszeStarsze