"O mnie się nie martw" sezon 10. odcinek 4. Kostek próbuje poderwać Sylwię! Co na to Paweł? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek 10. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Tym razem Kostek próbuje poderwać Sylwię! Co na to Paweł? Sprawdźcie, co wydarzy się w 121. odcinku "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 10. odcinek 4. w piątek, 22.03.2019 o godzinie 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

W 4. odcinku 10. sezonu serialu "O mnie się nie martw" nieproszony gość irytuje Marcina (Stefan Pawłowski), ale mecenas stara się tego nie okazywać, po prostu unikając z nim kontaktu. Krzysiek (Paweł Domagała) i Marta (Katarzyna Ankudowicz) postanawiają wkroczyć do akcji, dzięki czemu nieoczekiwanie zyskują cały dzień tylko dla siebie.

Koniec związku Pawła i Sylwii? Paweł ma na oku stażystkę? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Kostek (Mateusz Bieryt) asystuje Sylwii (Aleksandra Adamska) w nietypowej sprawie rozwodowej i z właściwym sobie brakiem rozwagi próbuje skrócić służbowy dystans, narażając się na ostrą reprymendę Pawła (Marcin Korcz). Tymczasem Karolina (Karolina Bacia) i Maria (Anna Maria Jarosik-Tomala) asystują Marcinowi, do którego zgłasza się Kaśka, irlandzka przyjaciółka Krzyśka. Sprawa, z którą przychodzi, zmusza Marcina do natychmiastowej interwencji, a obie stażystki umacniają się w swojej niechęci do szefa.

Marcin kolejny raz frontalnie atakuje osobę, która próbuje mu pomóc, ale tym razem, dzięki wsparciu Krzyśka i Marty zostaje zmuszony do tego, by wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy i skonfrontować się ze swoimi zamrożonymi emocjami. Nieoczekiwanie dochodzi do tego w salonie kosmetycznym Iwonki, do którego trafia również zakochany Andreas, gotowy na wszystko, by zainteresować sobą atrakcyjną wdowę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Krycha ,Czesia Sylwia zachowuje sie tak z wiadomych powodow co juz jest walkowane od poczatku ,Pawel po tych odcinkach nie widze zeby byl zagubiony wrecz odwrotnie on jest pewny i stara sie aby wszystko bylo dobrze ,jest pewny ,ze dadza rade bo sie kochaja ,a to jest najwazniejsze i on zrobi co moze aby jej pomoc.W ich watku to na razie za wczesnie na dziecko wszystko stopniowo

    24.03.2019 21:13
  • Gosia (gość)

    Dziewczyny jest już nowy artykuł do 5 odcinka. Przenosimy się tam?

    24.03.2019 20:59
  • Krycha (gość)

    Myśl.że Czesia ma rację. Jeśli oni sami ze sobą mają problemy,Sylwia wpada w skrajne emocje,ze jak jest dobrze to musi być żle- to realnej rozmowy o świadomym podjęciu decyzji o staranie się o dziecko nie widzę,-jedynie ,przynajmniej na razie z wpadki.Uporają się z emocjami,pomyślą o dziecku.

    24.03.2019 20:22
  • Czesia (gość)

    Ponieważ nie potrafią poradzi sobie sami z sobą i swoimi emocjami, są bardzo zagubieni

    24.03.2019 20:06
  • "**" (gość)

    123 mysle ,ze az tak szybko to sie nie pojawi u nich dziecko pewnie beda kolejne sezony takze nie zrobia az tak szybko ciazy Sylwii co nie oznacza ,ze oni sie nie kochaja jak tu niektore sugeruja

    24.03.2019 19:33
  • 123 (gość)

    Czesia - dlaczego tylko z wpadki lub z nacisku z otoczenia? Sugerujesz że co? Że nie kochają się na tyle mocno, żeby decyzja o dziecku była ich świadomą decyzją? Oni oboje się zmienili, są w sobie bardzo zakochani i świata poza sobą nie widzą, więc myślę, że to tylko kwestia czasu i pojawi się mała Radecka lub mały Radecki.

    24.03.2019 19:21
  • "**" (gość)

    Beata Marta z Krzyskiem mowili o klientach ,ze nic nikomu nie powiedza o tej sprawie :) Czesia na razie w tym sezonie nie bylo zadnych rozmow na temat dzieci ale czemu uwazasz ,ze jesli pojawi sie u nich dziecko to tylko z wpadki lub nacisku ? Przeciez nie widac zeby oni sie ze soba meczyli czy cos w tym rodzaju jest wrecz przeciwnie ;)

    24.03.2019 18:47
  • Lama (gość)

    Czesia jak widzę pozostajesz forumowym słoneczkiem

    24.03.2019 18:16
  • Czesia (gość)

    Takiej rozmowy się nie doczekacie. Jeśli oni będą mieć dziecko to tylko z wpadki lub nacisku ze strony otoczenia

    24.03.2019 17:41
  • Elka (gość)

    Czy będzie powracał temat ciąży? Oczywiście, że tak. I to nie tylko ze względu na to, że Sylwia będzie mieć klientkę w ciąży. Grażyna chcę zostać babcią a Krzysiek wujkiem... tylko pozostaje najważniejsze pytanie... czy Sylwia chce być mamą i czy Paweł chce zostać tatą. Teoretycznie chcą... ale jakos żadnej rozmowy o przyszłości jeszcze nie było

    24.03.2019 17:31
  • Beata (gość)

    Gdy do kancelarii przyszła matka tej dziewczyny Krzysiek ucieszły się, że Sylwia jest w ciąży. Później gdy Sylwia wychodziła z kancelarii do domu Krzysiek powiedział jej że nikomu nic nie powie... czy tylko mi sie wydawało że on mówił o tej ciąży ? Ciekawe czy temat będzie powracał

    24.03.2019 17:28
  • Alicja (gość)

    Joanna Sydor :)

    24.03.2019 15:15
  • Lama (gość)

    A jak nazywa się na insta ta dziewczyna w ciaży z 7. odcinka?

    24.03.2019 14:39
  • Alicja (dawna A.) (gość)

    zmieniam nick - ta A. która wstawiła swoją opinię 23.03 o 10:07. zmęczona jestem tym, że ktoś też komentuje pod tym samym nickiem. zapewne będę jedyna, aż do czasu jak pojawi się kolejna osoba z tym samym nickiem... mam nadzieję dziewczyny, że wiecie że ja to ja :)

    i teraz pytanie: o jakiej dziewczynie w ciązy mówicie? śledziłam media społecznościowie, nasze forum też - podczytywałam, ale nie miałam czasu komentować, ale co nieco ogarnęłam :) ta z 7 odcinka to raczej będzie w sprawie z Marią i Markiem w sądzie sądząc po zdjęciach na insta. :)

    24.03.2019 14:20
  • Ssaannddrraa (gość)

    Odcinek był świetny. Jeden z lepszych. Grażynka i Krzysiek wymiata. A niedługo jeszcze dołączy Patryk 😍

    24.03.2019 13:42
  • Lewa (gość)

    Ta dziewczyna w ciąży nagrywałaz Sylwią 09.02 a Patryk pojawił się 21.02

    24.03.2019 11:08
  • Wera (gość)

    Biorąc pod uwagę, że w opisach są grube niedopowiedzenia albo grubo przesadzają (w tym wypadku to drugie) może chodzić o ten motor Pawła, który ma być właśnie w 7 odcinku. :)

    24.03.2019 11:05
  • Laura (gość)

    Lewa- Właśnie tak mi się wydaje, że na koniec sezonu wyjdzie, że ona ma jakiś romans z żonatym mężczyzną (może to ktoś wysoko postawiony?) a do momentu w którym nie zobaczymy tego faceta na ekranie, to będzie utrzymywane w tajemnicy i tylko Paweł będzie się czegoś o niej domyślał (myśle ze nawet może powiedzieć Sylwii o tym ze Maria nie jest szczera). Ciekawe o co może chodzić w 7 odcinku i tym, co dziewczyny trzymają przed nim w tajemnicy i co dotyczy większej ilości osób z jego otoczenia? Może to będzie powrót Patryka i coś o nim? Albo jakaś sprawa w kancelarii? Albo to streszczenie jest mylące, ale 7odc to tez ten w którym będzie dziewczyna w ciąży. Wydaje mi się ze do momentu zamieszkania razem już nie będzie jakichś większych kłótni między S&P. Potem to już będzie sama końcówka sezonu i trudno przewidzieć.. myśle ze mogą nas zostawić z jakimś pozytywnym zakończeniem, bo takiego sezonu daaawno nie było a to w końcu serial komediowy. Może po prostu skończy się tym że zakończą terapie i ustala datę ślubu?🤔

    24.03.2019 10:55
  • Lewa (gość)

    Maria 6 marca nagrywała z jakmiś starszym od siebie facetem po kancelarią być może to o niego chodziło

    24.03.2019 10:37
  • Ola (gość)

    Nie wiem co Wy wymyslacie przeciez wiadome jest ,ze miedzy Pawlem ,a Maria nic nie bylo specjalnie tak to zmontowali ,ze jest akurat ta scena gdy rozmawia przez telefon po scenie S&P obstawiam ,ze ona ma romans z zonatym facetem i w koncu wyjdzie ,ze nie jest taka swiete za jaka sie podaje.Czesia Maria to sobie moze chciec pamietaj ,ze do tanca trzeba dwojga ,a Pawel zapatrzony jest w Sylwie ,Marią kompletnie nie jest zainteresowany tak jak i Karolina czy innymi kobietami ,on sie za bardzo zakochal i za bardzo mu na Sylwii zalezy zeby ja teraz zdradzic z byle ktora laska :)

    24.03.2019 01:47
NowszeStarsze