"O mnie się nie martw" sezon 10. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków! Marcin w żałobie po Idze?! [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]

Nowe odcinki "O mnie się nie martw" już powstają! Aktorzy z serialu pokazali już zdjęcia z planu 10. sezonu. Wiadomo na pewno, że nie pojawi się na nim Joanna Kulig. Co stało się z Igą? Czy żona Marcina umarła?

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 10. wiosną 2019 w piątki o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Ruszyły zdjęcia do 10. sezonu "O mnie się nie martw"! Niemal wszyscy aktorzy wrócili już na plan. Zabrakło jednak Joanny Kulig, czyli serialowej Igi. Aktorka jest obecnie w 7. miesiącu ciąży i przebywa w Stanach Zjednoczonych. To oznacza, że nieprędko pojawi się w Polsce. Co zatem będzie z Igą?

Joanna Kulig najlepszą europejską aktorką! Sukces "Zimnej wojny" w Europie! [LISTA ZWYCIĘZCÓW]Zobacz więcej

Joanna Kulig, która została właśnie okrzyknięta najlepszą aktorką w Europie (za rolę w filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego), od początku serialu "O mnie się nie martw" kreował postać, grającą pierwsze skrzypce. Z czasem to się jednak zmieniło. Kulig potrzebowała więcej czasu na grę w innych produkcjach, wątek Igi został więc odsunięty na nieco dalszy plan. W finale 9. sezonu Iga razem z synkiem wracała z Rucianego. Po drodze była świadkiem wypadku samochodowego z udziałem matki z dzieckiem. Małecka wezwała służby, a potem sama ruszyła poszkodowanym na pomoc. Kiedy szła po dziecko, auto wybuchło! Czy Iga umarła pomagając innym?

Ta wersja jest bardzo prawdopodobna. Stefan Pawłowski, czyli serialowy Marcin Kaszuba - mąż Igi, opublikował zdjęcie z planu "O mnie się nie martw", na którym ma dość spory zrost i czarną marynarkę. Fani od razu zaczęli podejrzewać, że Marcin będzie w żałobie po żonie! Czy faktycznie Iga już więcej nie pojawi się na naszych ekranach? A może scenarzyści postanowili inaczej rozwiązać tę sprawę? Przekonamy się już wkrótce!

Iga nie żyje! Marcin straci radość życia! Co z nim będzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Laura (gość)

    Właśnie miałam pisać żeby przenieść się pod nowy artykuł!

    13.02.2019 20:26
  • Lewa (gość)

    Lecimy tam! 🤩😏

    13.02.2019 20:12
  • Wera (gość)

    Opis wbrew pozorom całkiem konkretny - na pewno będzie ciekawie. Dziewczyny może przeniesiemy się pod najnowszy artykuł bo nasz zaraz nie będzie widoczny ??? Tam już ktoś napisał że podobno Jarosik jest w ciąży! Więc to na dłużej to może być jeden sezon.

    13.02.2019 20:07
  • Paula (gość)

    Tak, tak z tej terapii mogą wyjść jakieś ciekawostki o Pawle

    13.02.2019 19:52
  • Lewa (gość)

    Laura jestem tego samego zdania co ty.

    13.02.2019 19:39
  • Laura (gość)

    Przecież nie mogą żyć sielankowo! A wątek z terapią wydaje się być wyjątkowo trafionym, mądrym i nietuzinkowym. Przecież wiadomo że muszą ich czasem posprzeczać albo pokazać jakąś prawdę... a taka terapia może pozwoli nam bliżej poznać Pawła. Zawsze to lepsze niż wciskanie ich w jakieś romanse, dziwne historie z byłymi partnerami itp 😀

    13.02.2019 19:36
  • Paula (gość)

    Pod opisem 118 odcinka są kolejne zdjęcia. Na dwóch s&p 😍

    13.02.2019 18:57
  • Lewa (gość)

    Jak dla mnie opis Po raz kolejny mało zrozumiały

    13.02.2019 18:44
  • Mania (gość)

    Psychoterapia przedmałżeńska? To nie zapowiada się dobrze

    13.02.2019 18:35
  • Lewa (gość)

    Odcinek 119 Marcin pozostaje głuchy na sugestie Marka, Pawła i Sylwii, że potrzebuje pomocy, by poradzić sobie z trudną sytuacją osobistą. Jego musztrowanie i rozstawianie wszystkich po kątach zaczyna wywoływać emocje, które wymykają się spod kontroli. Na oczach Marty dochodzi do dramatycznego spięcia między nim a Sylwią, a zaraz potem także z Krzyśkiem. Sylwia odreagowuje konflikt z Marcinem na psychoterapii przedmałżeńskiej, na którą namówiła Pawła. Tymczasem Paweł na oczach Karoliny zostaje wystawiony do wiatru przez jednego z klientów. To wydarzenie robi na nim dużo większe wrażenie, niż by się spodziewał. Karolina i Kostek są pod coraz większym urokiem swoich mentorów, a z kolei Maria narzeka na współpracę z Markiem. Krzysiek usiłuje załagodzić sytuację, ale Marcin nie potrafi i nie chce nawet udawać, że obchodzą go cudze emocje. Pewnie dlatego po stronie Krzyśka niespodziewanie staje nie tylko Marta, lecz również Oliwka i Helenka.

    13.02.2019 18:31
  • W. (gość)

    Lub powód do sprzeczki między s&p...sądząc po słowach na filmiku Oli" a co mi niby zrobi" czy coś takiego można wnioskować że nie będzie zachwycony

    12.02.2019 23:42
  • Tos (gość)

    Sylwia zawsze była powiedzmy "opiekuńcza" w stosunku do klientów. Myślę, że ta dziewczyna (sądząc po wieku) może być w niechcianej chcianej ciąży, ojciec dziecka mógł się zmyć a rodzice nie chcą znać i Sylwia się nią zaopiekuję w ramach fundacji. Zaproponuje mieszanie przez jakiś czas, pomoc prawną, może rozmowę jej rodziną. Przyszło mi do głowy, że może będzie z nimi aż do porodu... Sylwia sprezentuje tej wyprawke dla dziecka. Może chcą pokazać zaangażowanie Sylwii w takich sprawach. Może ma to skłonić Pawła do posiadania potomstwa.... lub druga wersja ktoś z rodziny Małeckich... jakąś kuzynka czy coś. Kiedyś była jakaś kuzynka czy ktoś Kaszuby która udawała ciążę to teraz może kuzynka Sylwii w ciąży

    12.02.2019 23:35
  • Laura (gość)

    Dobrze ze wrócilyscie, mimo braku jakichkolwiek przecieków😌 Strasznie szkoda ze produkcja aż tak bardzo odwleka jakieś pożegnanie Igi i nakreślenie przyszłego sezonu 😏

    12.02.2019 23:26
  • Laura (gość)

    Oo nawet nie zauważyłam ze ta dziewczyna dodała story z planu dzisiaj! No to jeśli miała już zdjęcia do załóżmy 2odcinkow to raczej można na 100% powiedzieć ze to nie będzie zwykły przypadek prawny.. wiemy ze będzie z nią w sądzie Sylwia i będzie tez na Żelaznej.. ciekawe czy będzie miała wpływ na plany macierzyńskiej Małeckiej. No tylko na to musimy jeszcze poczekać😏

    12.02.2019 23:24
  • Paula (gość)

    Wera bałam się że o mnie zapomnijcie 😅😘 Kompletny brak czasu ostatnio ale wracam do was na stałe ❤❤

    12.02.2019 22:58
  • Wera (gość)

    Naszyjnik nic nie znaczy. To tylko rekwizyt. :) Paula - fajnie że się odezwałaś :))

    12.02.2019 22:56
  • Anka (gość)

    Najważniejsze że nie ma doktorka i Pani prokuratorki

    12.02.2019 22:53
  • Paula (gość)

    Mania -tez to zauważyłam.

    Wera tak cisza przed burzą 😅😅

    Lewa też czekam na ten wieczór 🍹🍸🍾😂🤩

    To zdjęcie tej dziewczyny może być z zupełnie innego dnia

    12.02.2019 22:48
  • Mania (gość)

    Na tym zdjęciu prawników na telemagazynie tą ruda nie ma naszyjnika który kiedyś nosiła Sylwia?

    12.02.2019 22:44
  • Lewa (gość)

    Michalina Lewandowska