"O mnie się nie martw" sezon 11. Aktorzy wrócili na plan. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Aktorzy serialu "O mnie się nie martw" zaczęli pracę nad nowymi odcinkami, które zobaczymy jesienią. Jakie losy czekają Sylwię, Pawła, Marcina i spółkę w 11. sezonie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"O mnie się nie martw" od pięciu lat bawi i wzrusza widzów. 10. sezon był wyjątkowo emocjonujący, ponieważ zabrakło w nim pierwszoplanowej postaci - Igi (Joanna Kulig). Wszyscy bohaterowie, na czele z Marcinem (Stefan Pawłowski), musieli uporać się ze stratą Małeckiej i ułożyć sobie życie na nowo. Finałowy odcinek postawił wiele znaków zapytania. Co wydarzy się w jesienią?

Kiedy finał sezonu? Wiemy co się wydarzy!Zobacz więcej

Pierwszy dzień na planie 11. sezonu "O mnie się nie martw" mają za sobą Aleksandra Adamska, czyli Sylwia oraz Marcin Korcz, który wciela się w postać Pawła. Serialowej parze towarzyszył Krzysztof Wach. Aktor znany m.in. z roli policjanta Sebastiana w serialu "Ślad", Aleksandra w "Barwach szczęścia" czy Macieja w "1983" dołączył do obsady. Nie wiadomo jeszcze kogo zagra.

Aktorzy kręcili sceny w szpitalu - czy to oznacza, że Małecka i Radecki spodziewają się dziecka? Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku przed wakacjami Sylwia zaczęła podejrzewać, że jest w ciąży. Ku jej zaskoczeniu, wizja powiększenia rodziny wcale nie przeraziła Pawła. Prawniczka kupiła test ciążowy, aby sprawdzić czy wkrótce zostanie mamą. Niestety widzowie nie poznali wyniku testu... Czy Sylwia i Paweł zostaną rodzicami? A może najpierw zdecydują się na ślub? Tego dowiemy się we wrześniu, kiedy serial wróci na antenę TVP2.

Sylwia jest w ciąży?! Co na to Radecki? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nowy_gość (gość)

    Krycha- ja myśle ze scenarzystki zaskoczą nas jeśli chodzi o Kaszubę. Nigdy nic nie było takie oczywistego w tym serialu, wiec tak samo nie można od razu zakładać ze Asia albo Ania zawładnie w 11 sezonie jego sercem. Ja jestem bardziej ciekawa jak się rozwinie ten wątek po przeskoku czasowym

    01.07.2019 10:49
  • gość (gość)

    A czy wiecie czy dzisiaj nagrywali ? i Kto nagrywał ?

    29.06.2019 22:09
  • Hanka (gość)

    A już wiadomo kogo ta Gorajska zagra?

    29.06.2019 18:22
  • **** (gość)

    Dobre pytanie-kto zawładnie sercem Kaszuby?

    29.06.2019 17:55
  • Krycha (gość)

    Bardzo jestem ciekawa,jak będzie wyglądało jego życie po wyjściu z żałoby i kto zdobędzie serce Kaszuby?? Kandydatki są,ale jak wiemy scenarzystki lubią zaskakiwać i tu też to mogą zrobić.

    29.06.2019 16:20
  • . (gość)

    Małaaa to może oznaczać, że Kaszuba wyszedł już z żałoby

    29.06.2019 10:37
  • Hanka (gość)

    Kaszuba bez brody, Sylwia w długich prostych wlosach,nowe postacie, ciąża u Sylwii pewnie zapowiada się dopiero od 4 odcinka to wychodzi na to że przerwa miedzy seriami to może być około roku ? I ciekawi mnie jaki chłopiec zagra Zbyszka.

    29.06.2019 08:57
  • Małaaa (gość)

    Kaszuba jest bez brody!!

    28.06.2019 22:31
  • 00 (gość)

    Ten sezony letnie mają taką lekkość i świeżość. Mam nadzieję że i tym razem tak będzie.

    28.06.2019 22:31
  • Ja (gość)

    00 zobacz sobie profil na i nstagramie wero_welo

    28.06.2019 22:15
  • 00 (gość)

    U kogo jest to zdjęcie?

    28.06.2019 21:51
  • Gość (gość)

    To jest zdjęcie z planu, nie prywatne jedna ze statystek wstawiła zdjęcie z Marcinem tak samo ubranym jak na tym zdjęciu ze Stefanem.

    28.06.2019 21:39
  • X (gość)

    A kto z obsługi wstawia?

    28.06.2019 21:17
  • Ja (gość)

    ., z instagrama, osoba z obsługi planu wstawiła po południu filmik z kortów tenisowych i było widać Korcza.

    28.06.2019 19:55
  • ., (gość)

    Skąd wy to wiecie?

    28.06.2019 19:42
  • Hanka (gość)

    To jest z dzisiejszego planu tylko dziwne że Stefan się pojawił bo przecież jeszcze niedawno.wstawil fotkę że jest na Mazurach, ale fajnie że będzie taka scena z Pawłem i Marcinem w końcu panowie się przyjaźnią.

    28.06.2019 18:38
  • M. (gość)

    nagrywali dzisiaj na korcie tenisowym :)

    28.06.2019 18:35
  • N. (gość)

    Myślicie, że to Radecki i Kaszuba będą grać w tenisa ? Czy t9 prywatne foto ?

    28.06.2019 18:34
  • Kasia (gość)

    Dzisiaj nagrywał tylko Marcin Korcz na Bulwarach Wiślanych, Ola nie nagrywała jest w Spiękniej można ją zobaczyć na instastory Spiękniej, no nie wiem ale wszystko wskazuje że się przygotowywuje na swój ślub na jutro.

    28.06.2019 17:31
  • K. (gość)

    gość. Niestety nie, o tym, gdzie nagrywała p. Jarosik dowiedziałam się z jej instagrama, ale nie orietuję się kto jeszcze może dziś nagrywać.

    28.06.2019 16:41
NowszeStarsze