"O mnie się nie martw" sezon 11. Aleksandra Domańska: Aśka nie będzie uganiać się za żadnym facetem!

Premiera 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" coraz bliżej. Z tej okazji porozmawialiśmy z Aleksandrą Domańskiej, odtwórczynią postaci Aśka, która wraca do produkcji po krótkiej przerwie. Jak według aktorki zapowiada się nowy sezon "O mnie się nie martw"?

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. w poniedziałki o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aśka (Aleksandra Domańska) do "O mnie się nie martw" powróciła w ostatnim odcinku 10. sezonu serialu, gdy przypadkowo wpadła na swoją dawną miłość, mecenasa Marcina Kaszubę (Stefan Pawłowski). Właśnie wtedy widzowie zaczęli spekulować czy pogrążony w żałobie Marcin będzie starał się odzyskać swoją dawną miłość.

Nowy dzień i pora emisji! Serial TVP2 nie będzie pokazywany w piątki!Zobacz więcej

Nie mogliśmy tego pytania nie zadać Aleksandrze Domańskiej, która przyznała nam, że w 11. sezonie "O mnie się nie martw" Aśka nie będzie uganiać się za żadnym mężczyzną! Co więcej, Domańska sama o to ostro zabiegała u scenarzystów serialu, którzy zapewne zupełnie inaczej widzieli jej wątek.

Czy to oznacza, że Aśka i Marcin nie będą razem? Tego oczywiście nie wiemy, bo przecież za Aśką może zacząć uganiać się mecenas Kaszuba, wszak stara miłość nie rdzewieje!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Pojawił się już opis wstawiłam pod nowym artykułem, miłego czytania, I jest dobra nowina ani słowa o Asce !

    23.08.2019 11:40
  • Ewa (gość)

    Iwona i to jest bardzo dobra wiadomość od rana

    23.08.2019 10:09
  • Iwona (gość)

    Najważniejsze że nie było na ramówce TVP Domańskiej, to nie ona będzie gwiazdą tego sezonu, poszli po rozum do głowy i nie bedzie Aski duzo w nowym sezonie, nie mamy się czego bać, serial reprezentował Stefan, Ola, Marcin Korcz i Karol Dziuba i to jest bardzo reprezentatywna grupa, te wywiady z Domańska tylko wprowadzają w błąd, myśle ze się pożegnamy z Domańską szybciej niż ona się rozgosci w serialu !!! :-)))

    23.08.2019 09:45
  • Kasia (gość)

    Jak dla mnie może się ogarniać za kobieta, byle by się trzymała z daleka od Kaszuby.

    22.08.2019 16:04
  • TVP (gość)

    ale jeszcze nie ma streszczenia,przynajmniej na stronach tvp

    22.08.2019 14:49
  • TVP (gość)

    omsnm,premiera 11 sezonu jednak trochę wcześniej ,o godz 21:40 (16 września)

    22.08.2019 14:34
  • TENczowy (gość)

    "Aśka nie będzie uganiać się za żadnym mężczyzną!" Może za mężczyzną nie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się pouganiać za kobietą. Stąd późniejsza emisja - wszystko jasne;P

    22.08.2019 14:19
  • Weronika (gość)

    K. Dzięki A wiadomo czy będzie i kiedy prapremiera ?

    21.08.2019 14:42
  • K. (gość)

    Weronika- mnie się wydaje, że streszczenia pierwszego odcinka możemy spodziewać się jakoś po niedzieli, bo akurat będą trzy tygodnie do premiery, a w poprzednich sezonach jakoś w takim czasie wstawiali pierwsze informacje.

    21.08.2019 11:50
  • Weronika (gość)

    Czy będzie zwiastun teraz albo opis ? Ktoś coś wie i mógłby napisać?

    21.08.2019 11:34
  • załamana (gość)

    No i pewnie trzeba bedzie się przerzuć na cos innego bo kontynuacji OMSNM nie będzie na pewno, łatwo było komuś popsuć taki serial....

    19.08.2019 17:27
  • Ewa (gość)

    Te 2,5 mln widzów to raczej pobożne życzenie bo jednak godzina jest dużo późniejsza i część tych młodszych fanów odejdzie.

    18.08.2019 23:29
  • 123 (gość)

    Mam jeszcze takie wrażenie, że niektóre tutaj za bardzo żyją serialem. I nie chodzi mi tutaj o takie zwykłe komentowanie, tylko jakieś strzelania do bohaterki? Petycje, bo sceny będzie miała nielubiana przez parę osób aktorka? W zeszłym sezonie porównywanie w 90 procentach wpisów do tonącego okrętu? No przecież to jest jakieś śmieszne. Nie lepiej napisać raz, wyrazić swoje zdanie, niezadowolenie i po prostu dać sobie spokój? Tyle jest innych seriali, skoro przestało się podobać OMSNM to nie lepiej przerzucić się na coś innego, co będzie dawało satysfakcję i przyjemność z oglądania?

    18.08.2019 22:59
  • K. (gość)

    123- Dokładnie. Artykuły, podobnie jak streszczenia mają często nie wiele wspólnego z rzeczywistością i nie powinno się na nich bazować. Prawdą też jest, że w 9 sezonie Sylwia i Paweł, rekompensowali brak głównej bohaterki, przez co niektórzy widzowie przywykli do bardzo dużej ilości ich wspólnych scen. Bo, żeby nie było. Moim zdaniem w 10 sezonie też nie mieli ich jakoś mało. Po prostu mniej (co powinno być zresztą oczywiste, skoro pojawili się nowi bohaterowie), co niektórym niestety się nie spodobało i stąd ta cała krytyka pewnej grupy na rozwinięcie ich wątku. Teraz też będzie wiele postaci, nie przeczę. Ale scenarzystki na pewno zrobiły wszystko by dobrze podzielić czas antenowy, by było ciekawie i każdy fan znalazł coś dla siebie. Bo nie oszukujmy się. Każdy jest inny i każdy lubi coś innego. Niektórzy Aśkę, niektórzy Krzyśka i Martę, niektórzy Marcina, niektórzy Sylwię i Pawła, a jeszcze inni ich wszystkich razem. Mimo wszystko zapowiada się ciekawie i moim zdaniem jest na co czekać. Mama Krzysia-jej relacje z synem, synową, a co najważniejsze z Grażyną. Marcin wychodzący z depresji po śmierci żony. Jego przyjaźń z Asią. Ciąża Sylwii. Naprawdę nie widzę sensu by narzekać, zwłaszcza kiedy nie zobaczyliśmy jeszcze ani jednego odcinka, nawet zwiastuna..

    18.08.2019 22:21
  • KP (gość)

    123 - podzielam opinię. Media bazują na tym, co aktorzy powiedzą i wykorzystują to do pogrzania atmosfery oczekiwania i przyciągnięcia widzów. Wystarczy poczytać tytuły tych artykulików. Choćby tu. Antyfanki raz płaczecie, że Adamska i Korcz mijają się na planie, że S&P będzie mało. Potem cieszycie się, że Domańskiej nie widać na planie, więc czasu im nie zabierze. Teraz lament, że jednak Aśka będzie bohaterką sezonu. ;D Propozycja dla wszystkich fanów serialu: Oglądajmy co nam się podoba, przewijajmy, co nam się nie podoba. ;) W ten sposób wypracujemy te prognozowane nie przez byle kogo 2,5 mln widzów. :):):) Może właśnie serial przez to jest dobry, że każdy znajduje w nim coś dla siebie, coś na co czeka.

    18.08.2019 21:54
  • Wera (gość)

    123 - no nareszcie jakiś głos rozsądku :)

    18.08.2019 21:50
  • Weronika (gość)

    To zobaczymy jak zareagujecie jak się okaże prawda że Kaszubson nagle przypomni sobie o swojej wielkiej miłości Asce, i ciekawe co wtedy powiecie i jaki w tam razie mial sens związek I&M.

    18.08.2019 21:35
  • 123 (gość)

    Ja to się zastanawiam, kiedy Wy w końcu pojmiecie, że wszelkie "artykuły i notatki w prasie" są pisane tak, by nabijać klikalność, a nie że jest w nich sama prawda i tylko prawda. Tak ślepo wierzycie w to co ktoś napisał, a przecież nie zdradziliby w gazetach miesiąc przed premierą wszystkiego co się wydarzy. Weźcie myślcie trochę... I jeszcze raz powtórzę, że czekam na nowy sezon, na perypetie wszystkich bohaterów. I nie wmówicie mi, że Aśka pociągnie serial na dno, że zabierze czas antenowy Sylwii i Pawłowi, że Radeckich będzie za mało. To właśnie w sezonie 9 było ich bardzo dużo i zaraz sobie co poniektóre myślały, że już zawsze tak będzie. A jak jest inaczej, to zwalanie winy na aktorów -,- Nie że oczywiście tu narzekam na ilość scen w sezonie 9., tylko po prostu mam świadomość, że próbowali tym jakoś zrekompensować małą ilość scen z Igą. W 10 sezonie pojawiła się Anka, stażyści, więc to logiczne, że czas antenowy musiał także między nich zostać podzielony.

    18.08.2019 20:07
  • Kasia (gość)

    KP bo są już inne artykuły i notatki w prasie że to Kaszuba ma się teraz uganiac na Aśka, ja cytuje dosłownie jak jest na innych portalach, czy to będzie prawda to się okaże ale takiej sytuacji to sobie chyba nikt z fanów nie wyobraża, to jest jakaś totalna bzdura, ciekawe czy Wy fanki I&M będziecie takie zadowolone z takiego obrotu spraw? I ciekawe jakie będą wtedy wasze wpisy, sama jestem ciekawa.

    18.08.2019 19:15
  • KP (gość)

    Antyfanki Aśki - Skąd Wam się wzięło to ganianie Marcina za Aśką?! Czy Wy nie potraficie przeskoczyć tych kilku sezonów, w których losy Aśki zostały tak pokręcone i dać jej szansę? Skąd przekonanie, że Małecka i Radecki, Adamska i Korcz pociągną ten serial dalej? Równe prawa mają wszyscy bohaterowie, aktorzy i widzowie. Epitety jakimi obrzucacie bohaterów a pośrednio aktorów, a także widzów pozostawię bez komentarza.

    18.08.2019 18:36
NowszeStarsze