"O mnie się nie martw" sezon 11. Joanna Kulig wróci do serialu? Katarzyna Ankudowicz ujawnia szokującą prawdę!

Trwają właśnie prace nad 11. sezonem serialu "O mnie się nie martw". Widzowie już dawno pokochali produkcję TVP2, jednak twórcy cały czas starają się zaskoczyć fanów, dlatego podczas wizyty zapytaliśmy, czym ten sezon będzie różnił się od poprzednich transzy "O mnie się nie martw"!

Multimedia

Byliśmy na planie 11. sezonu "O mnie się nie martw" i dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy odnośnie do nowych odcinków, ale jeszcze nie wszystko możemy wam zdradzić! Na pewno będzie to sezon powrotów, jednak czy czeka nas sensacyjny powrót i do serialu powróci Joanna Kulig?

Na ten temat kilka słów powiedziała nam Katarzyna Ankudowicz, która w swoim stylu zdradziła czy Joanna Kulig powróci do "O mnie się nie martw"!

Dalej nie ma Joasi Kulig. To jest zaskakujące, ale dalej jej nie ma (śmiech). Dla nas zaskakujące jest to, że ten serial dalej powstaje (śmiech) - powiedziała nam roześmiana aktorka.

Aleksandra Domańska publikuje swoje nagie zdjęcia!Zobacz więcej

Co jeszcze na temat 11. sezonu zdradziła nam Katarzyna Ankudowicz? Sprawdźcie! A my już wkrótce przedstawimy wam naszą relację z planu nowych odcinków "O mnie się nie martw", a także zdradzimy kilka fabularnych sekretów!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • **** (gość)

    Pani Kulig już żyje w innych realiach. Gdzie jej tam wracać do naszego serialiku. To tylko my żyjemy jej losami i jeszcze pamiętamy o Iguni. Aktorka jest już daleko.

    18.08.2019 18:06
  • Babcia85 (gość)

    Taki spbie ten serial..mało realny.

    29.07.2019 00:35
  • szura (gość)

    mam inny pomysł: jedno czy kilkurazowy powrót Joanny ale w innej postaci np. w roli jakiejś business women z Muszynki, czy w roli szefowej gangu narkotykowego z Palermo, itp.

    27.07.2019 21:45
  • Anonim (gość)

    Kiedyś jak grała Joanna Kulig był fajniejszy teraz nie gra to nie oglądam wgl szkoda czasu na ten serial i pewnie już nie wróci do tego serialu ta aktorka :(

    27.07.2019 08:03
  • Magda (gość)

    Serial bez Joanny Kulik jest bardzo nieciekawy a Krzysiu jej były mąż jest tak ograniczony że przestał być zabawny jest żenujący. Przestałam oglądać.

    26.07.2019 14:31
  • Gosc (gość)

    Mnie tam się ogląda lepiej bez Igi szczególnie.watek Marcina Kaszuby zyskał bo ta postać była stlamszona przez postać Igi.

    26.07.2019 10:13
  • **** (gość)

    Kp- na to liczyłam,są bardzo podobne-wielka szkoda.

    26.07.2019 07:46
  • Kp (gość)

    Szkoda że nie wpadli na pomysł by zastąpią J.Kulig jej siostrą- też aktorka, bardzo podobną

    26.07.2019 06:53
  • GOŚĆ (gość)

    Dalej jej nie ma,bo jak ma być jak zginęła. Takie naiwne pytania tylko wkurzają.

    25.07.2019 22:25
  • Krycha (gość)

    Albo to może być sen i definitywne pożegnanie Kaszuby z Igą,przed rozpoczęciem nowego życia.

    25.07.2019 19:56
  • Kasia (gość)

    Chyba że wróci jako duch Igi, to mogłoby być ciekawe 😀

    25.07.2019 19:45
  • Wera (gość)

    Krycha - dla klikalności niestety. Wymyślają durny krzyczący tytuł, a w środku nie ma kompletnie nic. 🤨👎

    25.07.2019 19:19
  • Krycha (gość)

    Po pierwsze myślałam,że jej nie uśmiercą i tego chciałam. Teraz po tym co się stało myślę,że chcą zastosować naiwny chwyt reklamowy,a może ktoś się nabierze. Zastanawiam się po co pisać takie bzdury.

    25.07.2019 18:45
  • Benio (gość)

    Wróci jako sprzątaczka

    25.07.2019 17:17
  • **** (gość)

    Pewnie,że chciałabym aby Iga wróciła,ale po śmierci się nie wraca. Chyba ktoś chce nas,a w szczególności fanów I&M wpuścić w maliny i sobie zakpić-smutne.

    25.07.2019 15:50