"O mnie się nie martw" sezon 11. Joanna Kurowska: Grażyna Małecka bardzo namiesza! Będzie się działo!

Premiera 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" coraz bliżej. Niedawno mieliśmy okazję gościć na planie produkcji, gdzie porozmawialiśmy m.in. z Joanna Kurowską. Sprawdźcie, co powiedziała nam słynna serialowa Grażyna Małecka!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. w poniedziałki o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Myśleliście, że w 11. sezonie "O mnie się nie martw" Grażyna Małecka zwolni i przestanie mącić oraz mieszać? Jeżeli tak, to byliście w ogromnym błędzie, ponieważ Małecka będzie jeszcze aktywniejsza niż wcześniej!

Oczywiście Grażyna Małecka wywija jak może. Mąci, mąci wodę i będzie ciekawie jak tak namąci. Miesza bardzo w kociołku i z tego wychodzi bardzo fajny bigos - powiedziała nam Joanna Kurowska.

Aleksandra Domańska: Aśka nie będzie uganiać się za żadnym facetem!Zobacz więcej

W dodatku wszystko wskazuje na to, że 11. sezon "O mnie się nie martw" będzie areną wielkiej konfrontacji teściowych! Grażyna Małecka będzie miała pewne rachunki do wyrównania z mamą Krzysztofa (Paweł Domagała), w którą wcieli się Lucyna Malec! Sprawdźcie, jak pracę z Lucyną Malec opisała Joanna Kurowska!

Lucyna Malec gra teściową trudną i równie toksyczną jak ja - dodała na koniec serialowa Grażyna Małecka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krycha (gość)

    Nie można myśleć takimi kategoriami,jak fani S&P-że skoro mało S&P to koniec. Są jeszcze fani Krzysia i Marty,Marcina i jego dzieci,Asi,ludzie lubią P Irenkę,Marka, ogólnie Ci co podoba im się serial jako całość. W sumie pewnie nie jest nas mało,a dla takiej grupy widzów też warto jeszcze kręcić, jesteśmy ciekawi ich dalszych losów. Serial to nie tylko S&P i nie tylko fani S&P.

    26.08.2019 13:52
  • gość (gość)

    Fani S&P grymaszą dlatego że watek S&P został odstawiony na boczny tor, ile jest ich w odcinku ? Owszem nie maja takich problemów jak I&M bo jak mogą mieć jak ich praktycznie nieoglądamy, 2-3 sceny to wszystko a to jest zdecydowanie za mało jak na jedyną parę w serialu i to parę bardzo popularną, fani odeszli już w 10 sezonie widząc co się z ich ulubieńcami dzieje, teraz nie bedzie lepiej, chyba nawet mniej ich będzie niż dotychczas więc już możemy przewidywać koniec serialu, nie wiem ale tam ktoś w produkcji nie zdaje sobie sprawy jaki teraz wątęk przyciaga widzów albo zwyczajnie im nie zależy na widzach bo wiedzą że to już ostatni sezon jest.

    25.08.2019 09:59
  • Krycha (gość)

    Pola- nic dodać nic ująć. Scenarzystki tak kręciły ,tak mąciły, tak zawzięły się na nich,że nieraz trudno było patrzeć na to co im zgotowały. Co pojawiła się jakaś baba to zaraz patrzyła na Kaszubę maślanymi oczami i żle pojmowała jego empatię. Kiedy pojawił się podobno najlepszy kumpel,zaraz próbował urządzać mu życie. S&P pokazywani są o wiele lepiej,co oni mieli za problemy-żadne,a i tak ich fani ciągle grymaszą.

    24.08.2019 23:01
  • Pola (gość)

    Tak sobie myślę, że wątek S&P jest o wiele lepiej prowadzony niż, jak kiedyś IgMy. Wydaje mi się, że wątek s&P prowadzony jest lekko, a w wątku IgMy zawsze były problemy, zawsze wszystko było przerywane, trzeba było się domyślać co będzie dalej. Zawsze czy to randka była urywana, bo inni byli ważniejsi. Zawsze wszystko owiane tajemnicą, zawsze wielkie problemy. Pojawiały się byłe, co chwilę stał im na drodze do szczęścia, a oni też bardziej myśleli o innych niż o swojej przyszłości. Uwielbiam IgMe, ale widać, że ich wątek zawsze był ciężki 😢

    24.08.2019 18:29
  • Krycha (gość)

    A niech Grażyna miesza,skoro już musi, ma komu. Od Kaszuby, dziewczynek i Zbysia niech trzyma się z daleka.

    24.08.2019 16:07
  • Wera (gość)

    Jeśli chodzi o hmm... "precyzję" opisów to już wielokrotnie się na nich przejechaliśmy. Poza tym kilka miesięcy to już np. 2 miesiące, więc nic nie musi być widać.

    23.08.2019 21:42
  • K. (gość)

    Nawet jeśli sezon zacznie się po kilku miesiącach, to to nie wyklucza moim zdaniem tego, by ówczesny test miał wynik pozytywny. W pierwszych kilku miesiącach wcale nie musi być widać brzucha. Poza tym, wcale nie musiało minąć jakoś wiele tych miesięcy. Musimy czytać streszczenia z pewną rezerwą, bo czasami piszą naprawdę różne rzeczy (Marta nie jest narzeczoną Krzyśka przecież). Przekonamy się o wszystkim za lekko ponad dwa tygodnie(jeśli puszczą prapremierę) bądź za trzy i wtedy będziemy dyskutować.

    23.08.2019 16:25
  • Kasia (gość)

    Moja teoria dalej jest taka sama, test ciążowy był na przyttzymanie fanów S&P tej reszty którą jeszcze została, no i właśnie się okaże czy był to jednak fałszywy alarm czy nie bo sezon się zacznie jak wynika z opisu kilka miesięcy później, to co wychodzi na to że Sylwia będzie się szykować do porodu?

    23.08.2019 16:13
  • 123 (gość)

    Kasia - no przecież to logiczne, że skoro nikomu jeszcze nie powiedzieli, to znaczy że to początkowe miesiące prawda?

    23.08.2019 16:09
  • Tośka (gość)

    gość, skąd masz opis 1 odcinka?

    23.08.2019 15:27
  • gosc1 (gość)

    Kasia i jak tam to Twoje marudzenie od 2 miesiecy ,ze ciazy Sylwii na pewno nie będzie i tylko specjalnie podpuszczaja fanow ? Jaka teraz teorie wymyslisz ? 😂

    23.08.2019 13:43
  • Kasia (gość)

    Tylko chyba im się pomyliło bo Marta była już żona Krzyśka o ile ja dobrze pamiętam, i jeśli Danka po kilku miesiącach mieszkania to bardzo mnie ciekawi czy te kilka miesięcy to też ciąża Sylwii ?

    23.08.2019 12:47
  • gość (gość)

    Jest Opis: Matka Krzyśka Danka wpada do niego i Marty z dłuższą wizytą. Swoją obecnością po kilku miesiącach doprowadza nie tylko syna i jego narzeczoną do kresu, wszyscy w ich otoczeniu czekają z niecierpliwością na wyjazd Danki do Teksasu, nieszczęsliwy wypadek sprawia jednak że kobieta zabawi u syna dłużej.Bliscy Marcina coraz częściej nieśmiało wypytują czy planuje otworzyć się na nowy związek, Kaszuba nie wyklucza takiej ewentualności , jednak priorytetem jest teraz dla niego wychowanie dorastajacych Heli i Oliwki i małego Zbyszka. Sylwia i Paweł nie mówią nikomu z bliskich że spodziewają się dziecka,Oboje są przejęci nową rolą, a otoczenie dodatkowo nie ułatwia im sprawy, postanawiają uroczyście oznajmić wesołą nowinę, Kostek po rozstaniu z Karoliną postanawia nie zamykać się na inne kobiety, swoje poszukiwania zaczyna w internecie.

    23.08.2019 11:37