"O mnie się nie martw" sezon 11. Kompletna zmiana u Marcina! Już nie będzie rozpaczał?

Aktorzy serialu "O mnie się nie martw" niedawno wrócili na plan! Okazuje się, że u Marcina sporo się zmieni i to na lepsze! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. już po wakacjach w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatni sezon serialu "O mnie się nie martw" był zupełnie inny niż wszystkie. Wszystko przez śmierć głównej bohaterki, Igi (Joanna Kulig), która była spowodowana odejściem aktorki z produkcji TVP. Mimo to serial nie stracił na wartości, a ostatni odcinek 10. serii zostawił nas z wieloma pytaniami! Na szczęście aktorzy wrócili na plan i już powstają kolejne epizody!

Odmieniona Aleksandra Adamska na planie serialu! Sylwia będzie w ciąży? Do obsady dołączyła Anna Gorajska!Zobacz więcej

Podczas gdy większość fanów zastanawia się, co wydarzy się u Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz), to wątek Marcina (Stefan Pawłowski) także jest bardzo ciekawy. Kiedy prawnik został wdowcem z trójką dzieci, bardzo trudno było mu się pozbierać. Diametralnie się zmienił - zapuścił brodę, nie interesowało go, co się wokół niego dzieje i odrzucał pomoc bliskich. Na szczęście wraz z upływem czasu było coraz lepiej i Kaszuba powoli przestał rozpaczać. A jak to będzie wyglądało w kolejnym sezonie? Wszystko wygląda na to, że jeszcze lepiej! Z pierwszych zdjęć z planu wynika, że Marcin zmieni się nie tylko fizycznie, bo zgoli brodę i porzuci ciemne ubrania, ale również mentalnie! Będzie się więcej uśmiechał i spędzał czas z przyjaciółmi!

Co spowoduje, że Marcin tak się zmieni? Czy to powrót Asi (Aleksandra Domańska) tak na niego wpłynie? Tego dowiemy się już niebawem!

Powrót Asi! Czy Kaszuba i Zarzycka znowu będą razem?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • EWA (gość)

    Jestem tutaj za wszystkimi i ze wszystkimi którzy nie chcą Aśki w parze z Kaszubą, słaby to jest pomysł i taki wątek położy tylko serial do reszty....

    28.07.2019 15:56
  • XXX (gość)

    Ja też nie chce Aski z Marcinem więc popieram ograniczenie jej udziału w serialu 👏👏

    24.07.2019 16:18
  • gość (gość)

    A ja nie chcę Aski z Marcinem i nie chcę oglądać już Aski w serialu i chyba się moje życzenie spełni bo nie widać żeby Domańska grała na planie, mam nadzieję że ją wywalili z wielkim hukiem !!!!!!

    24.07.2019 16:02
  • linka (gość)

    A ja bym chciala Asie i Marcina. Wszystkie inne kobiety nie wypalily, nie zagraly z widownia, Asie znamy i to ma sens - wspolna historia, wiele ciezkich przezyc za nimi. Moze byc z tego dojrzala relacja.

    22.07.2019 21:46
  • Kasia (gość)

    Gosc skąd te informacje że Ola i Marcin byli bardzo dużo na planie i ze będzie dużo S&P ? Przecież oni razem to byli tylko kilka dni na planie, Marcin miał wolny tydzień i sporo był na planie Przyjaciółek.

    12.07.2019 11:54
  • XXX (gość)

    Melissa lepiej nie wydawać na takim forum publicznym naszych informatorów.

    12.07.2019 09:04
  • Melissa (gość)

    A może ktoś zdradzić gdzie można zobaczyć to zdjęcie..???

    12.07.2019 00:23
  • Krycha (gość)

    Pewnie ,że tak schody muszą być. Nawet bardzo zakochane pary się kłócą i to o niczym złym nie świadczy. Przykładem była Iga z Marcinem,było nieraz gorąco,a o tym żeby ktoś się miedzy nich wkręcił nie było mowy nawet jakby się bardzo starał(Sylwia).

    11.07.2019 22:40
  • Gosc (gość)

    Ale dziwnie piszecie, normalnie jakby nikt nie rozumiał kręcenia serialu ani praw biologii. O ciąży to nie wiemy, ale na pewno temat będzie i wiadomo ze będzie badanie. Ola z Marcinem od początku zdjęć byli bardzo dużo na planie i na pewno mozemy sie spodziewać ze będzie ich dużo-pewne info. Sorry ale gadanie o braku stories z planu jest śmieszne, bo mamy 21 wiek i teraz naprawdę można wszystko wyśledzić, wiec chyba to logiczne ze scenariusz musi być jak najdłużej ukryty. Nie wiem czego chcecie, ale nawet jak się będą kłócić, to się wam nie dogodzi..a to by było akurat dobre, bo im więcej sporów tym więcej dowodów na to jak ludziom zależy na sobie. Niektóre osoby które tutaj piszą, to chyba chcą zrobić z omsnm jakiś film romantyczny, a nie serial obyczajowo-komediowy. A no i brzucha nie widać i do 4 miesiąca ciąży

    11.07.2019 22:39
  • Wera (gość)

    XXX - zobaczymy jak będzie. W końcu jakieś schody muszą być. Przecież niektóre tu narzekały, że w 10 sezonie było nudno i zimno (ja nie). No to będzie goręcej ;)

    11.07.2019 22:17
  • Wera (gość)

    XXX - nie sądzę żeby to był już 5-6 odcinek, zwłaszcza że zaczęli kręcić dopiero 2 tygodnie temu. Wydaje mi się że gdy kręcą sezon produkcja dzieli nagrywanie na transze np. kręcą odcinki 1-4, później 5-8 itd. Chodzi o to żeby nie byłą zbyt dużych różnic w ramach sąsiadujących odcinków. O ile pamiętam w ubiegłym roku w momencie kiedy zaczynała się emisja 9 sezonu w połowie września kręcili dopiero 9 odcinek.

    11.07.2019 22:12
  • XXX (gość)

    Wera tylko że Sylwie widac doskonale w całości i z przodu i śladu ciąży nie ma. W dodatku Sylwia ma smutna minę a Paweł stoi przedtem do niej i wygraza palcem i widać że się kłócą.

    11.07.2019 22:05
  • Ajda (gość)

    Tak czytam dyskusję, o jaką relację z planu? Rozumiem, że aktorzy mają teraz Wam wszystko pokazać? :D Narzekacie, że jest jej mało, ale co byście oglądały we wrześniu? :D

    11.07.2019 22:03
  • Wera (gość)

    Wąska spódnica u Sylwii nic nie znaczy - spódnice są rozciągliwe, kobiety też już nie noszą raczej ubrań typu namiot w ciąży ;) Poza tym cały czas kręcą prawdopodobnie pierwsze cztery odcinki więc nawet jeśli jest w ciąży to może być bardzo mały brzuszek lub go wcale jeszcze nie widać.

    K - czy na tym zdjęciu widać całą postać Sylwii czy po prostu jest takie ujęcie że nie widać ewentualnyc zaokrągleń?

    11.07.2019 21:53
  • XXX (gość)

    Na bocznym ustawieniu Sylwii wydaje się że brzuch jest bo tak jest ustawiona marynarka tylko ze jak Sylwie widac przedem to juz widac dokladnie ze ciazy nie ma, zreszta ta sukienka jest tak obcisla ze nie ma mowy o ciazy, a to moze byc krecony juz 5 -6 odcinek, czy to jest kłótnia to trudno stwierdzić ale może być tak że dobrze miedzy S&P nie będzie i dlatego tak mało relacji z planu o wątku S&P ?

    11.07.2019 21:50
  • K (gość)

    Ktoś z ekipy wrzucił zdjecie jak Sylwia z Pawłem chyba się kłócą. Brzucha tam nie widać..

    11.07.2019 21:42
  • 123 (gość)

    Śmieszy mnie przekonanie, że jak nie widać brzucha to znaczy, że w ciąży nie jest i nie będzie. Wasze siostry, koleżanki itp. od początku ciąży miały od razu duże brzuchy czy co? A może weźcie tak pod uwagę taki scenariusz, że przeskok jest mały i ten brzuch po prostu jeszcze nie urósł... Oczywiście nie wykluczam też możliwości, że w pierwszych odcinkach nie jest w ciąży, a dowiedzą się na przykład na tej wizycie u pani doktor.

    11.07.2019 21:21
  • Gosc (gość)

    gość- taak, w ogóle tematu ciąży nie będzie, dlatego pójdą na usg w 4 odcinku😆

    11.07.2019 21:05
  • gość (gość)

    Wera tam nie widać brzucha ciążowego u Sylwii, na żadnym zdjęciu z planu nie widać, ciązy nie będzie....

    11.07.2019 20:56
  • XXX (gość)

    Wera ja obejrzałam ten fragment kilka razy i wydaje się że ten brzuch ciążowy jest, nie pasuje mi tylko ta bardzo obcisła spódnica czy sukienka bo jak ciąża to powinna być luźna tak przynajmniej mi się wydaje.

    11.07.2019 16:34
NowszeStarsze