"O mnie się nie martw" sezon 11. Nowy dzień i pora emisji! Serial TVP2 nie będzie pokazywany w piątki!

"O mnie się nie martw" nie będzie pokazywany w piątek! Telewizja Polska zdecydowała się na zmianę daty emisji serialu. Kiedy zobaczymy 11. sezon w telewizji? Co o zmianie sądzą aktorzy? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. w poniedziałki o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jesienią 2019 serial "O mnie się nie martw" będzie miał nowy dzień i porę emisji! Nie obejrzymy przygód Małeckich i Kaszubów w piątki o godz. 20:45 - tak, jak miało to miejsce przez dotychczasowych 10 sezonów. Teraz serial pokazywany będzie w poniedziałki, po "M jak miłość", o godz. 21:55.

Sylwia jest w ciąży? Lucyna Malec jako... mama Krzysztofa! Namiesza w życiu bohaterów? Dawni bohaterowie wracają do serialu!Zobacz więcej

Powodem przeniesienia "O mnie się nie martw" z piątku jest fakt, iż na ten dzień zaplanowano emisję reaktywowanego show "Czar par". To właśnie w piątki (od 20 września) będzie można zobaczyć, jak Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan prowadzą kultowy program. W związku z tym, w piątki nie zobaczymy także "Rodzinki.pl" - serial będzie pokazywany w niedziele o godz. 16:30.

Jak na zmianę dnia emisji zareagowali aktorzy, grający w "O mnie się nie martw"? - To może dobrze, dlatego że dzięki temu poniedziałek dobrze się zacznie - wskazuje Joanna Kurowska, czyli serialowa mama Sylwii (Aleksandra Adamska). - To świetnie, bo wiadomo, że jaki poniedziałek, taki cały tydzień, więc warto poniedziałki zakończyć z naszym serialem - zauważa natomiast Aleksandra Domańska (serialowa Aśka).

Powrót mecenasa Podhalskiego! Co to oznacza dla małżeństwa Marty i Krzyśka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Abc (gość)

    Młodzi czy starzy to zawsze widzowie, niech ogląda każdy nie ma co komu wieku wypominać

    17.08.2019 09:40
  • FANKA OMSNM (gość)

    Raczej nastolatki niż małolaty, jednak to też widownia i trzeba się z nimi liczyć, myślę że tu godzina to może nie mieć znaczenia bardziej wazne bedzie dla nich jak pokazany bedzie watek S&P i czy wgl bedzie jeszcze w serialu bo niestety ale może być tak że ograniczą ich sceny jeszcze bardziej i wtedy oni odejdę i to będzie koniec dla serialu i tu żaden powrót Aski Zarzyckiej nie pomoże.

    17.08.2019 09:06
  • :(:(:( (gość)

    To nawet nie chodzi o to że to serial dla małolatów przecież od poczatku tak nie było, to raczej dużo starsza widownia go ogladała ale nie ma co ukrywać że wątek S&P był watkiem widowni dużo młodszej i to ona w zasadzie robili ostatnio ogladalność a teraz jak ich zabraknie to nie ma mowy że serial da radę przetrwać, oni będą ogladać głównie na VOD ale tamta ogladalność się nie liczy, także nie ma co sobie robić nadziei ale to już będzie ostatni sezon OMSNM, ciekawe tylko jak pozakańczają wątki i po co było wyciagać na koniec trupa z szafy jakim jest Aśka Zarzycka.

    17.08.2019 08:42
  • **** (gość)

    Miejmy nadzieję,ze rodzice pozwolą małolatom oglądać serial w tak późnych godzinach,skoro to serial dla nich -to wtedy, może oglądalność będzie. ŻAŁOSNE,jak prosto można wykończyć serial,który jak dotąd promował się sam,bo skąpo pisano i reklamowano go w mediach,gazetach.... szkoda.

    17.08.2019 08:27
  • Nela (gość)

    Kto będzie chciał ogladać to i tak bedzie oglądał bez względu na porę, to bardziej chodzi czy będzie co ogladać bo jak zanudzać będą mułowatą Aśką to ludzie pousypiają zwyczajnie.

    16.08.2019 19:59
  • Natka (gość)

    To jak dla małoletnich to sobie strzelili w kolano że przenieśli na późniejszą godzinę, chyba komuś na prawdę zależy na zakończeniu serialu bo nadawane w tym właśnie czasie ZA MARZENIA miało ogladalność 900 tys. Także nie ma co liczyć że oglądalność OMSNM wzrośnie, nie wierzę w to.

    16.08.2019 15:13
  • Krycha (gość)

    ****- popieram,skoro serial dla małolatów to mogli go dać w piątek tak jak był,albo w sobotę,lub niedzielę po południu. Zgadzam się z tym co napisałaś, jeśli chodzi o niektóre komentarze-teraz jest już wszystko jasne.

    16.08.2019 10:37
  • **** (gość)

    Ha,ha to ja teraz już całkiem rozumiem pojawiające się tu, niektóre komentarze,skoro to serial dla małoletnich. Serial dla małoletnich w poniedziałek o 21.50-lepiej nie można było. Jak dobrze rozumiem dla małoletnich to serial dla dzieci i młodzieży,a kto pójdzie we wtorek rano do szkoły-szok TVP.

    16.08.2019 10:21
  • TVP (gość)

    nie,bo jeszcze nie ma programu na 16.09

    16.08.2019 10:08
  • Tośka (gość)

    Xyz - jeszcze nie

    16.08.2019 10:07
  • Xyz (gość)

    Jest już jakieś streszczenie czy opis 11sezonu?

    16.08.2019 10:05
  • TVP (gość)

    jest już program tvp2 na następny tydzień września, 09.09 ,godz 21:55 ,powtórka odc 13, seria 10, kulisy omsnm trochę wcześniej ,czyli premiera sezonu 11 16.09 godz 21:55

    cytat ze strony tvp.pl

    "20:40 Kulisy O mnie się nie martw (premiera) 20:55 M jak miłość - odc. 1451 - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12 21:45 Kulisy O mnie się nie martw (powtórka) 21:55 O mnie się nie martw - s. X odc. 13/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12 22:50 Kulisy O mnie się nie martw (powtórka)"

    16.08.2019 09:10
  • Tośka (gość)

    Wie ktoś, kiedy może być zwiastun 11 sezonu?

    15.08.2019 20:16
  • Zła (gość)

    A wyobraźcie sobie że prezes Kurski liczy że oglądalność skoczy aż do 2,5 mln widzów, bardzo to ciekawe jest

    15.08.2019 15:27
  • osa (gość)

    to już nie będzie takiej oglądalności, niestety

    14.08.2019 19:03
  • Zła (gość)

    Jest już nowy artykuł i piszą o tym wypadku Grażyny 😫

    13.08.2019 14:06
  • K. (gość)

    Musimy też pamiętać, że teraz nagrywają do pierwszych 6/7 odcinków, a my też nie widzieliśmy tak jak mówiłam wszystkiego, więc tak naprawdę nie wiadomo kogo ile będzie. Może być też tak, że niektórzy będą mieli więcej scen w pierwszej połowie serialu, inni w drugiej i na odwrót. Przekonamy się we wrześniu :)

    13.08.2019 13:33
  • Abc (gość)

    Poczytajcie sobie komentarze u Pani Kurowskiej Grazynka ma przejść przemianę, i pewnie stąd ta zmiana wizerunku, wcześniej ma mieć wypadek, wpadnie pod samochód, będzie się więc działo i dlatego ona ostatnio z Ola dużo nagrywała, tydzień temu nagrywała z Korczem, i dobrze że w takim składzie nagrywali problem jednak w tym że sama Ola i Marcin wspólnie nagrywali dawno temu przed wakacjami Oli, czyli pod koniec lipca, potem jak Ola wróciła to wyjechał Marcin i to akurat pięknie z instagrama można zdobyć informacje, także no można trochę się obawiać o wątek S&P, teraz znowu mają wolne od planu, może faktycznie wtedy w lipcu nagrali tyle że będzie ich dużo razem, zobaczymy, a co do Domagaly to on jest już na planie innego serialu "Zmijowisko". I to faktycznie może oznaczać mniej Krzyśka a z Marta to chyba nagrywał malutko.

    13.08.2019 12:49
  • K. (gość)

    Ala.- Idealnie napisane! Po 9 sezonie niektórzy liczyli na nie wiadomo co. Chcieli chyba by S&P było na każdym kroku (choć moim zdaniem wcale nie było ich tak mało, patrząc na sceny I&M, kiedy Iga jeszcze żyła). Ja również cieszę się, że p. Joasia na planie, bo z nią odcinek zawsze wesoły. Co do przecieków z planu..Czy są, czy ich nie ma, i tak wszystko okaże się we wrześniu i wtedy będzie można prowadzić większe dyskusje. Trzeba w końcu zrozumieć, że aktorzy nie pokazują wszystkiego w internecie i tyle :)

    13.08.2019 12:26
  • Ewa (gość)

    Najpierw niech będą jakiekolwiek sceny wspólne S&P. Bo raczej na to się nie zanosi 😫😫 scenarzystki same dążą do tego żeby reszta fanów opuściła serial, teraz mają przerwę wakacyjna, może jak wrócą na plan we wrześniu to się razem pojawia Ola i Marcin 😫😫