"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 1. Marcin będzie próbował zbliżyć się do Aśki? Sylwia i Paweł starają się oswoić z informacją o ciąży! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 1. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Będzie się działo! Marcin będzie próbował zbliżyć się do Aśki? Sylwia i Paweł starają się oswoić z informacją o ciąży! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 131. odcinku "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11 - premiera w poniedziałek, 16 września, o godzinie 21:40 na antenie TVP2

W 1. odcinku 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" Marcin (Stefan Pawłowski) postanawia bez zapowiedzi odwiedzić Aśkę (Aleksandra Domańska) w jej nowej pracy. Nieoczekiwanie staje się świadkiem konfliktu jej pracowników, co tylko pogłębia jego zmieszanie i dezorientację. Aśka nie przejmuje się opinią Marcina, bo ma na głowie poważniejszy problem, którym na razie nie chce się z nikim dzielić.

Stefan Pawłowski o nowym sezonie serialu. Marcin Kaszuba znajdzie nową miłość? Będzie z Aśką?Zobacz więcej

Tymczasem Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia (Aleksandra Adamska) nadal oswajają się z myślą, że ich związek wkroczył na całkowicie nowy etap, a ich życie już nigdy nie będzie takie samo. Jak poradzą sobie w roli rodziców? Zupełnie innym okiem patrzą więc na niepełnoletniego syna klientów, który przysporzył rodzicom niemal tyle samo kłopotów, ile oni przysporzyli jemu.

Krzysiek (Paweł Domagała) i Marta (Katarzyna Ankudowicz) od miesiąca mieszkają z Danką Małecką (Lucyna Malec), miłośniczką country i jedzenia na telefon, prywatnie matką Krzyśka. Liczą już godziny do wylotu Danki do wytęsknionego Teksasu. Niestety, stały problem Lisieckiego tym razem pokrzyżuje plany życiowe wszystkich mieszkańców kamienicy przy Żelaznej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • K. (gość)

    Ja również muszę powiedzieć, że odcinek według mnie rewelacyjny! Bardzo mi się podobał.

    17.09.2019 01:13
  • Krycha (gość)

    Obejrzałam wczoraj SPawłowskiego w Przyjaciółkach-szykuje się chyba w jego wykonaniu czarny charakter(jakoś ciężko mi sobie wyobrazić go w takiej roli). Przez niego wróciłam do oglądania tego serialu,zobaczymy co nam SP pokaże.

    13.09.2019 20:15
  • Klara (gość)

    Ale z tych przecieków co są dostępne to tam Stefana nie ma a Ślub Aski z tym facetem jest na pewno. Tylko dlaczego kręcą to w kilku turach? Oto jest pytanie?

    12.09.2019 18:35
  • Krycha (gość)

    Kasia-dzięki.

    12.09.2019 16:04
  • Kasia (gość)

    Krycha nie mam pojęcia co to za aktor. Może ktoś wie to niech napisze.

    12.09.2019 15:33
  • Krycha (gość)

    Kasia- a kto gra tego jej męża??- bo to pewnie ktoś nowy w obsadzie serialu.

    12.09.2019 14:51
  • Kasia (gość)

    Stefana to nie ma na planie, jest ten sam skład co poprzednio Maria, Marek,Aśka i ten jej mąż, i znowu kręcą w tym miejscu gdzie się składa przysięgłe małzenska.

    12.09.2019 14:13
  • Krycha (gość)

    Fajnie,że ktoś ma kontrolę co tam się dzieje,choć prawdę mówiąc lubię zaskoczenia. To jakaś grubsza sprawa z tym ślubem Asi,skoro tyle kręcą-coś się będzie działo. Marcina na planie pewnie nie ma bo do 17.09. kręcą na śląsku"Stulecie Winnych-tak przynajmniej czytałam.

    12.09.2019 13:48
  • Kasia (gość)

    Gdyby kogoś interesowało to dzisiaj dalej kręcą tam gdzie ślub Aski 😬

    12.09.2019 11:29
  • K. (gość)

    Krycha- Dokładnie! Każdy moim zdaniem znajdzie coś dla siebie. Sezon naprawdę nie zaczął się źle, a i tak trzeba pamiętać, że to dopiero pierwszy odcinek i wszystko się jeszcze rozwinie.

    12.09.2019 11:24
  • Krycha (gość)

    W wolnej chwili obejrzałam 1odc jeszcze raz i wątki,które mnie najbardziej interesują są bardzo fajne i będzie się działo- jest na co czekać.

    12.09.2019 10:07
  • Inna (gość)

    A ja też obejrzałam i za drugim razem było jeszcze gorzej...

    12.09.2019 09:18
  • K. (gość)

    Z nudów obejrzałam sobie odcinek jeszcze raz i kurczę. No naprawdę mi się podoba. Każdy wątek. Począwszy od Sylwii i Pawła, przez Małeckie, Martę, Krzyśka, Marcina, Asię i dziewczynki. Czuję, że to będzie naprawdę fajny sezon!

    11.09.2019 20:46
  • Uuu (gość)

    Właśnie oglądnęłam i mi się podoba coś innego zobaczymy jak się rozkręci. A ja mam do was pytanie czy tylko ja zAuwazylam ze jak ten chłopiec podchodzi do Pawła gdy on czyta książkę to tam stoi ochroniarz a koło niego Sylwia która czeka na wejście. I później podchodzi jak by była zdziwiona. No to im się nie udało zagranie

    10.09.2019 22:26
  • **** (gość)

    Z tymi nastolatkami trafione,bo tak to wygląda. Tak nie zachowują się ludzie po trzydziestce,ustawieni i co najważniejsze kochający się.

    10.09.2019 22:19
  • Triniti (gość)

    gość1. Rozumiem, że musiały z pewnych względów upłynąć 3 miesiące, ale nie rozumiem, co S&P robili przez te 1,5 po zaręczynach? Czy oni nie rozmawiali na temat dziecka(ci) i ślubu? Przecież to Paweł powiedział Sylwii, że może być w ciąży i byłoby dobrze, aby test to wykazał, bo wtedy byłby odpowiedni moment by się wybrać z taką nowiną do rodziców Pawła i Sylwię im przedstawić. Są już prawie 2 lata narzeczeństwem, oczekują potomka, a rodzice Pawła jego narzeczonej i matki jego dziecka nie poznali. Mało tego Sylwia nawet swojej matce się nie zwierzyła. Na co oni czekają? Chcą wszystkim pokazać zdjęcie USG, czy chcą poznać płeć dziecka? Wstydzą się wpadki, przecież chyba zamierzali być rodziną, bo po to były te zaręczyny chyba? Czasami pod wpływem emocji powie się za wiele, ale takie obarczanie się nawzajem, to było przykre. Paweł chciał być z Sylwią i dlatego zgodził się(słownie) na wszystko, a potem jak się stało, co chyba go zaskoczyło i dlatego zrzucił winę na Sylwię, a ona na niego. Wyszło nieciekawie, bo dopiero pod wpływem złości, powiedzieli sobie to, czego nie potrafili dotąd powiedzieć wprost. Podejrzewam, że się przeproszą i zapomną. Scenarzystki im tak ciężkich kłód jak I&M, pod nogi nie będą rzucały. Na przekomarzankach się skończy, a Paweł zrozumie, że musi znosić humory Sylwii, bo dziecko będzie nerwowe. Wiedział na co się pisze, więc będzie się musiał z Małeckimi użerać(Grażyna, Krzysiek, Marta i Danka). Na pewno Marcin go wesprze i wyciągnie na tenisa, nie do klubu nocnego. Rozumiem, że to nowa sytuacja dla S&P, ale nie rozumiem po co tę ciążę ukrywają i dlaczego się nie cieszą i nie szukają lepszego lokum dla przyszłego mecenaska? S&P trochę zachowują się jak nastolatki, którzy wpadkę zaliczyli i nie bardzo wiedzą co mają robić.

    10.09.2019 20:44
  • GOŚĆ (gość)

    Wera- tamta Wera o ile dobrze pamiętam żegna się z serialem,tak przynajmniej pisała-to już będziesz miała spokój.

    10.09.2019 20:12
  • GOŚĆ (gość)

    gość1-nie uważam ,ze generalizuje ponieważ komentarz polega na tym,aby napisać to co ja czuję,jak ja odbieram daną sytuacje,a nie inni. I tak napisałam. Dla mnie nie podzielenie się taką nowiną jak dziecko z najbliższymi(piszę najbliższymi rodzice,rodzeństwo) jest nie do pomyślenia. Druga sprawa,ten strach ja go rozumiem,ale na początku,ale żeby po trzech miesiącach,kłócić się kto zawalił,ze będzie dziecko to trochę dziwne. Może faktycznie na potrzeby serialu tak to pokazali,żeby się coś działo i może są tacy co tak reagują i tak się zachowują, Ja mam trochę inne zdanie na ten temat.

    0jest

    10.09.2019 20:06
  • 123 (gość)

    Wera - spokojnie, ktoś kto jest już jakiś czas na forum doskonale zdaje sobie sprawę, kiedy piszesz jako prawdziwa, a kiedy podkrada Twój nick osoba, która jest tu wiecznie anty do wszystkiego. :)

    10.09.2019 20:02
  • Kama (gość)

    gosc1, też pisałam o tej kwestii czasu i że nie przykładam do tego większej wagi. Traktuje te sceny Sylwii i Pawła tak jakby to było parę tygodni po wiadomości o ciąży. To jest serial i logiczne jest że niektóre wątki cierpią na tym, aby w innych rozwój wypadków był jakoś uzasadniony przez upływ czasu, chociaż wydarzenia te miałyby więcej sensu gdyby odbyły się wcześniej