"O mnie się nie martw" sezon 11 odcinek 10. Paweł zatroszczy się o Sylwię? Ślub Aśki się nie odbędzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 10. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Paweł zatroszczy się o Sylwię? Ślub Aśki się nie odbędzie? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 140. odcinku "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 10. w poniedziałek, 25.11.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 140. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Sylwia (Aleksandra Adamska) wychodzi ze szpitala z zaleceniem odpoczynku i informacją o płci nienarodzonego dziecka. Paweł (Marcin Korcz) z trudem dochodzi do siebie, nadal ciężko wystraszony ostatnimi wydarzeniami.

Paweł przedstawia Sylwie swoim rodzicom. Dziewczyna nie zostanie zaakceptowana?Zobacz więcej

Marek (Krzysztof Stelmaszyk), widząc sytuację w kancelarii, ściąga z Krakowa Marię (Anna Jarosik), a Marcin (Stefan Pawłowski) wchodzi na miejsce Sylwii w sprawie, którą zajmowała się razem Karoliną (Karolina Bacia). Oboje jadą do klientów urzędujących w tym samym budynku i oboje utykają w zepsutej windzie. Nie byłby to problem dla nikogo poza nimi, gdyby nie wyznaczony na godziny popołudniowe termin ślub Aśki (Aleksandra Domańska) i Djamala (Otar Saralidze).

Na korytarzu USC robi się nerwowo, tym bardziej że pojawia się tam mężczyzna, któremu urząd omyłkowo wypisał akt zgonu, co doprowadziło go do poważnych komplikacji życiowych. Z pomocą Aśce spieszą Marek i Maria, która godzi się zostać świadkiem z łapanki. Wchodząc do USC, Maria słyszy nerwową rozmowę Aśki z Djamalem, co stawia pod znakiem zapytania jej udział w uroczystości. Tymczasem Tomek (Karol Dziuba) doprowadza do uwolnienia Marcina i Karoliny, która przyznaje, że to jej zachowanie doprowadziło do napięcia między starymi znajomymi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sprostowanie (gość)

  gość chyba niedokładnie oglądała odcinek, bo scen wspólnych Pawła i Sylwii było więcej niż jedna. Wspólnych były trzy, świetne zresztą, poza tym Sylwia miała dwie osobne tylko z Karoliną.

  26.11.2019 01:08
 • gość (gość)

  Wera 3/4 odcinka to Aska i Djamal, oczywiście ślub się nie odbył, Djamal został aresztowany i okazuje się że ma narzeczoną Aśce powiedział że ona nie żyje a ona jednak zyje, jedna scena S&P i to rozmowa o Piotrku, czyli brat Pawła się pojawi i już można na bank przypuszczać że Olga to ta dziewczyna co ją paweł odbił bratu, w zapowiedzi było że djamal pyta się Marka co on czuje do Aśki i będzie babyshower.

  26.11.2019 00:05
 • Wera (gość)

  A poza ślubem Aśki? I co w zwiastunie?

  25.11.2019 23:44
 • Do A (gość)

  Fikcyjny ślub to raczej zbliży Marka do Aski a w Karolinie Marcin widzi podobieństwo do Igi. Odcinek był beznadziejny przez ten ślub Aski ciągnęło się to jak flaki z olejem...

  25.11.2019 23:31
 • A (gość)

  Nie podoba mi się pomysł fikcyjnego ślubu Aśki, ale mam nadzieję, że to jednak zbliży Aśkę i Marcina. Karolina nie pasuje mi do niego. Zbyt dużo porównań z Igą. Giżyńska była fajną postacią w XI sezonie, teraz coś zgrzyta.

  25.11.2019 20:00
 • Krycha (gość)

  Kasia-oczywiście,że chodzi o sprawę uchodźców,bo to bieżące problemy, o których chciały zasygnalizować scenarzystki. A to,że tak ważną sprawę połączono z wątkiem Asi to już inna sprawa. Ciekawe jak to się zakończy i jaki to będzie miało wpływ na relacje Marcin -Asia. Mam nadzieje,że Marcin zaangażuje się w sprawę jako przyjaciel i tylko jako przyjaciel,pomoże Asi, a może i Djamalowi.

  25.11.2019 17:40
 • Patrycja (gość)

  Myślę, że coś może być w tym co Krycha pisze, bo przecież równolegle w serialu "Na dobre i na złe" pojawia się wątek z udawanym ślubem dziewczyny z Syrii Liny i Szczepana.

  25.11.2019 16:22
 • Kasia (gość)

  Krycha Przede wszystkim wątek z Syryjczykiem pozwolił Asce pojawić się w serialu, tu nie chodzi o sprawy uchodźców, Asce grozi więzienie tak jest napisane w dzisiejszym SS, czyli będą przeciągac sprawę Djamala do końca sezonu angażując w to Marka który też nie ma już co grać w serialu, mnie już osobiście Aśka nie tylko drażni ale wkurza i na prawdę zacznę strzelać !!!

  25.11.2019 16:08
 • Krycha (gość)

  Jeśli chodzi o Syryjczyka to wydaje mi się,że scenarzystki chciały przemycić jak najbardziej aktualny temat jaki teraz jest na świecie i w ten sposób zwrócić na to uwagę. Uchodźcy i ich nielegalny pobyt w różnych państwach,oraz próba zalegalizowania swojego pobytu nawet za cenę udawanego ślubu i co za to grozi. Wydaje mi się,że gdyby nie facet,który podsłuchał rozmowę i przekazał wiadomość urzędnikowi,ślub by się odbył. A w następnym odcinku pokażą pewnie co za to grozi,jeśli decydujemy się na takie zachowanie. I dlatego i Aśka i Djamal będą mieli kłopoty. Czy trafiony pomysł???-myślę,że nie dla wszystkich.

  25.11.2019 15:43
 • Gosc1 (gość)

  Rozumiem że ciąża Sylwii się niektórym dłuży ale u niej coś się dzieje, a u Aski nic konkretnego się nie dzieje, dalej temat ślubu i sprawa Djamala to chyba jest przesada, co ma Syryjczyk wspólnego z tym serialem? Wątek obok i przeciągany do granic wytrzymałości!

  25.11.2019 14:03
 • Ania (gość)

  Ciąża to jest zupełnie coś innego, musi trwać te 9 miesięcy a wątek Aśki można było już dawno zakończyć bo to do niczego nie prowadzi.

  25.11.2019 13:46
 • Do Gosc1 (gość)

  Tak jak wątek Sylwii w ciąży ciągnie się przez cały sezon,tak wątek Asi też ma prawo ciągnąc się tak długo ile scenarzystki zdecydowały.

  25.11.2019 13:23
 • Gosc1 (gość)

  Jest opis odcinka 12 i tam na pewno jest babysowher zainicjowane przez Lucynke, Asce i Djamalowi grozi więzienie za ten nielegalny ślub, czyli musimy być przygotowani że w 12 odcinku też będzie nadal sprawa Aski i Syryjczyka, trochę to jednak jest za dużo ile można ciągnąć ten wątek? I faktycznie aż się chce sięgnąć po broń 🔫

  25.11.2019 11:12
 • gość (gość)

  Kurowska na razie jako jedyna zapomknęła że zaczeli kręcić nowy sezon, reszta milczy, Korcz teraz kręci Przyjaciółki to też na planie z Kurowską i Olą nie mógł być a to źle wróży jeśli chodzi o wątek S&P, co do Kuberskiej to na pytanie czy gra w OMSNM odpowiedziała że tak czyli jak dla mnie to oznacza że wchodzi to obsady.

  23.11.2019 20:14
 • Kasia (gość)

  Zaczęli już kręcić nowy sezon, Pani Kurowska potwierdziła to na swoim instagramie, chyba tylko z Ola kręcila.

  22.11.2019 19:17
 • Patrycja (gość)

  Noo, oczywiście, przecież z Marią w barze też romansował, nie wierzę, że z tego dziecka nie było. No bo że z Aśką ma dziecko to chyba każdy już wie. Teraz z Sylwią trzecie, a może nawet czwarte, bo jeszcze Olga w przeszłości była.

  22.11.2019 13:06
 • Do Zenona (gość)

  Zenon niestety to prawda a Aśka Zarzycka bije rekordy zaliczania partnerów razem z Radeckim, i powiem Wam że ja się wcale nie dziwię że Korcz już nie zaprasza na odcinki OMSNM bo tak na prawdę na co ma zapraszać? Z Radeckiego zrobili postać dziwaczna co to raz jest szczęśliwy że zostanie ojcem a zaraz potem nazywa swoje pierwsze dziecko wpadka, o ile ta dziewczynka to będzie jego pierwszego dziecko bo chyba trzeba się jednak spodziewać Radeckiego juniora o którym Pawełek nic nie wiedział.

  22.11.2019 12:20
 • Zenon (gość)

  Rozwala mnie w tym serialu, że tu koniecznie każdy musi z każdym. I jeśli dobrze przypuszczacie, że ta Olga to jest była Pawła i przeznaczona dla Marcina, to już naprawdę jest przesada do zrzygania. Zero świeżej krwi, wszystko to wymienianie partnerów w tym samym gronie. Swingers party :D Niedługo "Moda na sukces" będzie przy tym serialu tylko dziecięcą bajeczką :P

  22.11.2019 11:01
 • Kasia (gość)

  Tak piękny uśmiech na twarzy u Sylwii i oby go Pawełek nie usunął z jej twarzy poprzez pojawienie się Olgi. Czyli dokładnie tak jak pisałam 11 odcinek dokończenie ślubu Aski i Marek który będzie sprawdzać sytuację Djamala, ciekawe czy chociaż Marta i Krzysiek się pojawia bo na S&P.w tym odcinku nie liczę.

  21.11.2019 18:45
 • Wera (gość)

  Jakie fajne są te nowe zdjęcia z baby shower :) Przede wszystkim dobrze zobaczyć Sylwię wreszcie taką szczęśliwą :)

  PS. Jak ktoś napisze że teraz jest szczęśliwa a później będzie tylko gorzej to go wirtualnie kopnę! :) ;)

  21.11.2019 18:24
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×