"O mnie się nie martw" sezon 11 odcinek 11. Djamal ma kłopoty przez próbę ślubu! Ucieknie z Polski? Co dalej z Aśką? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 11. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Djamal ma kłopoty przez próbę ślubu! Ucieknie z Polski? Co dalej z Aśką? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 141. odcinku "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 11. w poniedziałek, 2.12.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 141. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Marek (Krzysztof Stelmaszyk) próbuje zorientować się w sytuacji Djamala (Otar Saralidze). Aśka (Aleksandra Domańska) brnie tak jakby nie docierało do niej, że jej szlachetne intencje doprowadziły do tego, że syryjski lekarz znalazł się w poważnych tarapatach. Ale wina leży pośrodku, bo Djamal też nie powiedział Aśce wszystkiego o swojej sytuacji osobistej.

Paweł zatroszczy się o Sylwię? Ślub Aśki się nie odbędzie?Zobacz więcej

Tymczasem sytuacja wymyka się spod kontroli i Djamal może albo uciec albo poddać się oficjalnym procedurom. Kostek (Mateusz Bieryt) prowadzi sprawę właściciela rasowej suki, któremu podwórkowy kundel pokrzyżował wszystkie plany hodowlane. Sprawa przybiera nieoczekiwany obrót, a do Kostka dociera, że w sprawach serca nie warto kluczyć i liczyć na cud. Dlatego bez wahania decyduje się pomóc Kaśce (Anna Szymańczyk), która ma poważny osobisty problem prawny.

Aśka nie liczy już na pomoc Marcina (Stefan Pawłowski), ale on oferuje jej wsparcie, mimo że zabolał go jej brak zaufania w sprawie Djamala. Karolina (Karolina Bacia) natomiast dowiaduje się, że wszyscy w kancelarii dostrzegli już jej komitywę z Marcinem. Obie postanawiają zrobić dla Marcina coś miłego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do 123 (gość)

    O nie, to Karolina może innym czyścić buty. Wszystko sztuczne, sztywne, wymuszone scenariuszem.

    02.12.2019 21:40
  • 123 (gość)

    Tylko że akurat sędzia Agatka i Iwonka to były fajne postacie i ciekawie prowadzone, Aśka to może im co najwyżej buty czyścić, zresztą w obecnej sytuacji Karolinie też 😂

    02.12.2019 20:10
  • A (gość)

    123 - Inne mało atrakcyjne wątki, postaci wprowadzane na jeden sezon albo na kilka odcinków można było ciągnąć, tak? Wystarczy wymienić Andrzeja, Iwonkę, która była przymierzana do Marka a wylądowała jw warsztacie samochodowym. Z sędzią Agatą jeszcze gorzej. Do tego wszystkie niewinnie podkochujące się w Marcinie z Sylwią na czele. Teraz nagła komitywa Sylwii i Karoliny, która moim zdaniem, w tym sezonie nie weszła w rolę. Dajmy sobie równe prawa do oglądania tego, co nam się podoba. Kto chce sobie postrzelać, niech wybierze się do miejsc do tego przystosowanych.

    02.12.2019 19:18
  • Do 123 (gość)

    Zawsze na coś czekamy-jedno jest pewne nie wszyscy na to samo. To,że Wy już nie chcecie czekać na wątek Asi,nie zmusi innych aby na nią nie czekali. Niby dlaczego mam podzielać Waszą niechęć do tej postaci skoro tego nie czuję. Czekam na Asię !!!!!

    02.12.2019 19:11
  • 123 (gość)

    Tylko pytanie na co czekać? i ile można czekać na zmianę u Aski i coś ciekawego u niej? limit czekania został wyczerpany !!! to już jest koniec !!! Dłużej nie można tego ciągnąć !!!

    02.12.2019 18:55
  • Gosc (gość)

    Fanki Aski opamietajcie się,na co chcecie czekać? Na dalszy koszmarny wątek który psuje cały serial? U Aski nic się nie zmieni bo to taka koszmarna postać jest.

    02.12.2019 15:36
  • A (gość)

    Wszystkie anty fanki piszcie za siebie! Czekam na cd. z Aśkąm

    02.12.2019 14:42
  • Do 123 (gość)

    To nie prawda i nie masz prawa mówić za wszystkich fanów serialu OMSNM,że nie chcą Asi w serialu. Jestem fanem tego serialu,ale nie popieram Twojego stwierdzenia,że Asie mają usunąć z serialu. Pisz za siebie nie za wszystkich.

    02.12.2019 11:15
  • 123 (gość)

    Jeśli produkcja to czyta czy ktokolwiek związany z produkcją to wiedzą jakie są nastroje wsród fanów serialu i wiedzą że nie chcemy Aśki z Marcinem i można ją już usunąć na zawsze, pojawiła się po dłuższej przerwie i nic nie wnosi do serialu, wątek Aśki jest zwyczajnie zbyteczny i do tego bardzo nieciekawy !!!

    29.11.2019 16:23
  • Juss (gość)

    Oby to im dało do myślenia, bo fani przez to tylko zniechęcają się do serialu 😔

    29.11.2019 15:41
  • 123 (gość)

    Myślę że po takiej fali niezadowolenia z watku Aśki zrezygnują z niego już na zawsze, innej opcji nie ma !!!!

    29.11.2019 13:35
  • Kasia (gość)

    Juss 🤜🤛 i niech już nigdy nie wracają 🙏

    29.11.2019 12:31
  • Juss (gość)

    Racja, tej dwójce już dziękujemy 😂

    29.11.2019 12:04
  • Kasia (gość)

    Ale z drugiej strony jak by mieli znowu wstawić zdjęcia Aski i Djamala to może dobrze że nic nie wstawili 😂

    29.11.2019 11:45
  • Juss (gość)

    Po kliknięciu jest tylko opis taki "podstawowy" ☹️ pewnie po weekendzie będzie streszczenie. Ale czasami wrzucali wcześniej zdjęcia bez opisu (zdj z baby shower Sylwii były kilka dni przed streszczeniem) w 13 odcinku są tylko stare zdj ☹️

    29.11.2019 11:14
  • Do Juss (gość)

    A jest już streszczenie odcinka 13?

    29.11.2019 11:09
  • Juss (gość)

    Liczyłam na jakieś zdjęcia z 13 odcinka w streszczeniu i się zawiodłam ☹️☹️

    29.11.2019 10:45
  • Gosc (gość)

    A ma ktoś z was informacje kto nagrywa 12 sezon? Chodzi mi o aktorów, kto został z poprzedniego sezonu, czy Olga się pojawi albo Djamal?

    29.11.2019 08:19
  • do "kulturalnych inaczej" (gość)

    "Gratulacje" za kolejny pokaz obrzydliwych ataków personalnych.

    28.11.2019 11:41
  • gość (gość)

    A ja mam wrażenie że Triniti tak jak jej idolka Aśka nie rozwija się tylko stoi w miejscu i popełnia te same błędny niczego się nie uczy.

    28.11.2019 08:25
NowszeStarsze