"O mnie się nie martw" sezon 11 odcinek 13. Sylwia przedwcześnie urodzi? W życiu Pawła namiesza dawna znajoma? Co się wydarzy w finale sezonu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na wielki finał 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw"! W 13. odcinku 11. sezonu "O mnie się nie martw" będzie się działo! Sylwia przedwcześnie urodzi? W życiu Pawła namiesza dawna znajoma? Co się wydarzy w finale sezonu? Sprawdźcie, co jeszcze się wydarzy!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 13. w poniedziałek, 16.12.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 143. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Paweł (Marcin Korcz) odbiera telefon od Olgi (Joanna Kuberska), dawnej znajomej, która szuka wsparcia w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Nieoczekiwanie dziewczyna, służy fachową pomocą Sylwii (Aleksandra Adamska), która źle się czuje i wszyscy boją się, czy to przypadkiem nie przedwczesny poród.

Tymczasem Marcin (Stefan Pawłowski) jest w stałym kontakcie z matką Julka. Okazuje się, że były mąż kobiety, ojciec Julka szykuje się do pozwania Oliwki (a w istocie Marcina) o przyczynienie się do wypadku, w którym Julek doznał złamania ręki. Sam Julek nieoczekiwanie ujawnia drugie oblicze i wzmacniany uznaniem kolegów publicznie upokarza Oliwkę. To dla niej bolesna nauczka.

Karolina coraz mocniej zbliża się do Marcina! Będą razem? Co z Kostkiem i Kaśką?Zobacz więcej

Karolina (Karolina Bacia) spotyka Djamala (Otar Saralidze) i niechcący uświadamia mu, jak powinien się teraz zachować wobec Aśki (Aleksandra Domańska). Nie podoba się to Marcinowi, bo słusznie wyczuwa, że Karolina nieświadomie chce unieszkodliwić konkurencję.

Natomiast Marta (Katarzyna Ankudowicz) jednoznacznie uświadamia Krzyśkowi (Paweł Domagała), że sprawa dziecka i niezbędnej diagnostyki to dla niej być albo nie być małżeństwa z Małeckim. Dla Krzyśka to kompletne zaskoczenie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • test [b]123[/b] (gość)

    test

    21.02.2020 17:20
  • 123 (gość)

    Julka teraz na pewno gra w Krucjacie, tak pisała u siebie na stories jak robiła relacje z planu, Ludzie i Bogowie już skończyli kręcić dawno.

    15.02.2020 17:39
  • Julka (gość)

    A Ola nie miała przypadkiem grać w "Ludzie i bogowie" ?

    15.02.2020 17:24
  • . (gość)

    To co przenosimy się na nowy artykuł ?

    15.02.2020 16:29
  • Gosc1 (gość)

    Te zdjęcia mogą być pozowane, wcale nie muszą być z serialu, owszem oczekiwania są takie że idą do porodu wspólnie ale może być zupełnie inaczej.

    15.02.2020 14:46
  • Czesia (gość)

    To że jest pod szpitalem nie oznacza że będzie przy niej

    15.02.2020 13:53
  • . (gość)

    Czesia - no i co, chyba się pomyliłaś. Sylwia i Paweł od początku są razem pod szpitalem.

    15.02.2020 10:21
  • xyz (gość)

    Lewa- świetnie, że wróciłaś. Patrycja- zgadzam się z Tobą, cieszę się, że ktoś to w końcu napisał. Może najlepiej będzie nie odpowiadać na takie komentarze, które nijak się maja do serialu. Jeszcze warto byłoby zauważyć, ze nawet w tym streszczeniu Olga nie była wspomniana. Marcin nagrywał przez kilka dobrych dni wieczorami sam z Olą, u nich na gorze i nie było wtedy jakieś innej postac, prawdopodobnie oprócz małej. Olga będzie w dalszej częściej bardziej związana z Sylwią niż Pawlem.

    15.02.2020 08:28
  • Daria (gość)

    Jest nowy artykuł i są zdjęcia S&P.

    15.02.2020 08:05
  • 123 (gość)

    Pisałam już kiedyś że Stefan to wcale mało nie nagrywał, on i Górecka jako pierwsi zaczęli nagrywać ten sezon w grudniu, i zawsze był na planie wtedy co Iga, jeśli chodzi o Korcz to ja jako fanką S&P jestem zaniepokojona tym że jego obecność na planie zawsze ale to zawsze była uzależniona od obecności Kuberskiej, nawet wtedy kiedy nagrywała Ola, Marcin i Pani Kurowska Kuberska też była, i dodam jeszcze że nie tylko wyjazdy prywatne ale również wyjazdy z teatrem eliminowaly Korcza z planu OMSNM, wystarczy jeśli obserwuje się ludzi z obsady to widać czarno na białym że Marcin nie może nagrywać jak jest w Pile czy Kielcach. Być może będzie Radeckiego wystarczająco, zobaczymy już za tydzień na ile te przecieki i realizację z planu oddają stan faktyczny a na ile nie.

    15.02.2020 07:29
  • Do Oliwia (gość)

    Tak to mniej więcej chyba będzie wyglądać, noworodek w niczym tu nie będzie przeszkadzać, Paweł będzie miał w głowie Olge.Tak będzie to wyglądać jak w finale 11 sezonu że sprawy Olgi będą ważniejsze.

    15.02.2020 05:53
  • Ania (gość)

    Już nie mogę czytać niektórych komentarzy 🤦‍♀️🤦‍♀️ wizcie się zajmijcie zwiom czuciem a nie wypisywaniem głupot. Czy wy śledzicie aktorow że wiecie ile nagrywali, co nagrywali, kiedy mieli wolne? Na pewno było wiele dni zdjęciowych o których nie wiemy bo nie było relacji. Nie rozumiem też spekulacji o tym że Marcin Korcz rezygnuje z serialu. A czemu nikt tego nie napisze o Stefanie pawłowskim? Z relacji wynika że był na planie rzadziej niz korcz. Na szczęście dodało nowy post gdzie widac, że Marcin i Ola mają wspólne sceny i wyglądają na zakochanych i szczęśliwych

    15.02.2020 05:19
  • Patrycja (gość)

    Gosc, Daria, 123, gość itp. - wcale nie widać, że jesteś różnymi osobami. Pisałam już kiedyś bezpośrednio do :), ale widać, że nie dotarło wcale. Jesteś wredna i bezczelna, pisząc w taki sposób o Marcinie i jego dziewczynie. Nie powinno Cię to wcale obchodzić, co on robi w swoim wolnym czasie, gdzie wyjeżdża, z kim i jakie zdjęcia wstawia na własny profil na instagramie. Nie podoba się to po prostu przestań ich obserwować, ale najlepiej to zablokuj. Widać, że ogromną radość sprawia Ci takie dosrywanie im na każdym kroku, ale to świadczy wyłącznie źle o Tobie, nie o nich. I znowu nawiążę do tego, co pisałam wcześniej. O nowych projektach Marcina i jego wyjazdach piszesz z odrażającym wręcz sarkazmem. Ale jak to Ola zaczyna coś nowego albo sobie wyjeżdża, wstawia zdjęcia i odpowiada na komentarze to już jest cudownie, niech się rozwija, niech sobie odpoczywa. Widać, że dla Ciebie są równi i równiejsi, do jednych zupełny brak szacunku, zaś innym byś do tyłka wlazła. Weź ty się kobieto wreszcie ogarnij.

    15.02.2020 01:23
  • K. (gość)

    Gosc- najwyraźniej chcemy. Skoro Ty nie chcesz, nie oglądaj i nie psuj czekania na prapremierę innym.

    15.02.2020 00:43
  • Oliwia (gość)

    Chyba zapominacie że zaraz na świat ma przyjść ich dziecko. Jak to sobie wyobrażacie. W domu noworodek, mamusia ma romans z mecenasem a tatuś z dawna miłością brata ? Serio? 😂

    15.02.2020 00:40
  • Gosc (gość)

    Ale czy Wy na prawdę chcecie dalej oglądać takiego zimnego, oschlego Radeckiego co to zamiast być ciepłym dla swojej narzeczonej i ja przytulać bo jest w ciąży zagrożonej to leci do swojej byłej co to zadzwoniła do niego po kilku latach? Ja już nie widzę ich razem, nowy prawnik ma szansę zaistnieć przy boku Sylwii a Radecki niech rozwiązuje swoje problemy z Olga i z Piotrem z daleka od Sylwii, a jeśli już nawet Korcz nie czuje się związany z produkcją OMSNM to mówimy do widzenia i powodzenia na innych planach.

    15.02.2020 00:32
  • Wera (gość)

    No proszę - jeden opis w już wrze jak w ulu ;) Lewa :))) - nie ma to jak powrót "starego" forumowicza :)

    Podoba mi się ten opis :) chociaż oczywiście wiadomo że jest ogólnikowy i może jak zwykle przekłamywać. Widzę że malkontenci też ruszyli z kopyta co tylko dobrze wróży sezonowi jeśli sprawdzalność ich czarnych teorii będzie na tym samym poziomie co zazwyczaj ;) Poza tym biorąc pod uwagę tę powtarzalność schematów, o której piszecie uważam że im bardziej będą mącić w sezonie tym lepsza będzie końcówka. Nieustająco czekam na ślub S&P na koniec sezonu :)) Bzdurnych teorii i jak zwykle "pewnych" przecieków ogóle nie biorę pod uwagę. ;) Co do Marcina - to tych kandydatek do ręki robi się trochę za dużo. Przecież w sezonie zostaje jeszcze Aśka (przynajmniej na początku), więc mam nadzieję że Justyna pojawi się docelowo w roli zastępstwa za Martę. To że Karolinie się to nie będzie podobać jest klasycznym podkręceniem emocji żeby coś się działo. Plusem jest to że P.Domagała pisał że pojawi się w 12 sezonie a Kasia grała bardzo mało więc wszystko wskazuje na to że na końcówkę ciąży i urlop macierzyński Kasi wyślą gdzieś Martę i Krzysia i nie rozwalą ich związku a tego się najbardziej bałam i nie było to takie pewne na koniec 11 sezonu. Reszta jak zwykle wyjdzie w praniu. Na razie 1 odcinek zapowiada się wystrzałowo i komediowo.

    15.02.2020 00:24
  • .... (gość)

    Prapremiera pewnie w następny poniedziałek o 22

    15.02.2020 00:08
  • Krycha (gość)

    Znowu życie widać na forum. Sam opis pierwszego odcinka wywołał małą burzę,a co się będzie działo po odc-można sobie tylko wyobrazić.

    15.02.2020 00:06
  • 123 (gość)

    Tu nie potrzeba tak na prawdę nic szukać i tracić czas na szukanie, oni sami wszystko podają jak na tacy, teraz będzie wyjazd w marcu i w połowie kwietnia, dlatego obecność Korcza na planie jest jeszcze bardziej ograniczona, nie ma innej opcji jak wyjazd Radeckiego do Szczecina. Chyba że cały wątek S&P będzie ograniczony, możliwe dlatego Ola nagrywa już w Krucjacie bo na planie OMSNM nagrała już wystarczająco.

    15.02.2020 00:03
NowszeStarsze