"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 2. Marcin pomaga Aśce. Danka traktuje Martę jak służącą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Marcin stał się świadkiem konfliktu pracowników Aśki. W 2. odcinku 11. sezonu "O mnie się nie martw" będzie próbował zaradzić całej sytuacji. Z kolei Marcie da się we znaki matka Krzyśka. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku 11. sezonu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 2. w poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 21:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Stefan Pawłowski) bez zapowiedzi odwiedził Aśkę (Aleksandra Domańska) w jej nowej pracy. Nieoczekiwanie stał się świadkiem konfliktu jej pracowników. Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia (Aleksandra Adamska) nadal oswajają się z myślą, że ich życie całkiem się zmieni. Krzysiek (Paweł Domagała) i Marta (Katarzyna Ankudowicz) wciąż mieszkają z Danką Małecką (Lucyna Malec).

Marcin będzie próbował zbliżyć się do Aśki? Sylwia i Paweł starają się oswoić z informacją o ciąży!Zobacz więcej

W 2. odcinku 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" Danka króluje w mieszkaniu Krzyśka. Traktuje Martę jak służącą i daje się łaskawie obsługiwać, niespecjalnie przejmując się kwestią kosztów swojego utrzymania. Jedyną osobą, której słucha, jest Grażyna (Joanna Kurowska). Macocha Krzyśka nie ujawnia jednak Dance swojej tożsamości, a Krzysiek z Martą zaczynają mieć dosyć również jej obecności w domu. Marcin odmawia pomocy prawnej Lisieckiemu, a Danka zjawia się w kancelarii, by pozwać Lisieckiego o możliwie wysokie odszkodowanie. Jednocześnie w kancelarii zjawia się Grażyna, która chce ostrzec córkę przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Tylko przytomność umysłu Sylwii i Pawła może uchronić obie panie przed konfrontacją.

Tymczasem Marcin staje się nie tylko mediatorem w konflikcie pracowników Aśki, ale też pomaga jej zażegnać kryzys wywołany nagłym zwolnieniem się skłóconej dwójki instruktorów. Po raz pierwszy od dawna Marcin i Aśka szczerze ze sobą rozmawiają. Dziewczynie ta rozmowa podsuwa rozwiązanie jej prywatnego problemu.

Sylwia i Paweł rozstaną się? Aleksandra Adamska ujawnia, jak będzie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Odcinek (gość)

    1odcinek obejrzało 2 mln niezle. Ciekawe jak będzie dalej 😁

    22.09.2019 20:20
  • 123 (gość)

    Hanka - ale gdzie było, że ją zamknął w pokoju i nie dopuszcza matki? Może po prostu Sylwia się położyła, bo się źle poczuła, a Paweł mówi obu matkom, żeby jej nie przeszkadzały? A że Grażyna jaka jest wszyscy wiemy, to pewnie nie chciała się na to zgodzić.

    22.09.2019 17:11
  • Hanka (gość)

    Przecieki z instagrama 🤪 scena Pawła z mamą Grażyna i mama Radecka była dziwna, obie panie nie mogły iść do Sylwii? Wie ktoś coś więcej?

    22.09.2019 16:51
  • Natalia (gość)

    Hanka, z kąd te informacje?

    22.09.2019 16:22
  • Hanka (gość)

    Dobra dajcie już spokój tym zlosliwoscia, wie ktoś z was dlaczego Paweł zamknął Sylwie w pokoju i nie dopuszcza do niej nawet matki?

    22.09.2019 15:12
  • Sylwia (gość)

    Kasia bo Ty wszystko wiesz najlepiej nawet to ,ktory aktor z kim chce grac i z kim sie przyjazni 😂

    22.09.2019 14:48
  • Kasia (gość)

    Mia...wszystko wskazuje na to że to jednak ojciec Pawła, ale nie chce się wymadrzac bo zaraz wyjdzie że wiem wszystko najlepiej 😁

    22.09.2019 09:28
  • Mia (gość)

    W zeszłym tygodniu na planie był "Rysiek z Klanu". Mam nadzieję że to tylko klient a nie ojciec Radzieckiego

    21.09.2019 22:09
  • An. (gość)

    takie podejście 'wiem wszystko, bo przecież wszystko można wyczytać z skądś tam' jest słabe, po prostu. to raczej szukanie dziury w całym. nigdy wszystkiego nie pokazywali i teraz też wszystkiego nie będą pokazywali, bo nie miałoby to sensu dla dalszego oglądania. aktorzy jak i ekipa są w pracy więc tylko od nich zależy co nam pokażą, a tak naprawdę nie muszą nic pokazywać. i wtedy też fajnie, bo mamy niespodziankę. a pisanie całych historii na bazie kilku sekundowych filmików czy zdjęć nie ma sensu. ;)

    21.09.2019 20:02
  • 123 (gość)

    Szkoda że nie wszyscy to rozumieją i od razu tu wypisują jakieś brednie o niechęci i braku zaangażowania. Przykre to, bo aktorzy się starają, a nie wszyscy to doceniają.

    21.09.2019 18:36
  • Kama (gość)

    Mnie może nie tyle bawią te komentarze, tylko nie zwracam na nie większej uwagi. One i tak nie wpłyną na akcję serialu ani na ilość czasu jaki aktorzy spędzają na planie. Myślę tylko, że może niektórzy mają tak pesymistyczne podejście, żeby potem się pozytywnie zaskoczyć😁😁

    21.09.2019 18:32
  • Natalia (gość)

    Mnie również śmieszą teksty że Oli i Marcina nie ma na planie, to że nie dodają relacji na insta story to nie znaczy że na tym planie ich nie ma, może nie chce im się nagrywać lub najzwyczajniej w świecie nie chcą zdradzać informacji. A co do Pawła Domagały on nie jest tylko aktorem, on ma również trasy koncertowe, plan omsnm i życie prywatne na głowie więc nie piszcie bezsensowne że nie chcemy się już grać, bo tak nie jest.

    21.09.2019 17:58
  • K. (gość)

    An. 123- Totalnie się z Wami zgadzam. Ta pewność niektórych tutaj, co do tego, co się wydarzy, również mnie bawi. Zwłaszcza jak zupełnie nic się z tego nie sprawdza.

    21.09.2019 17:51
  • An. (gość)

    przecież Ola z Marcinem to już mieli zakończyć nagrywanie, a tu niespodzianka. śmieszą mnie te teorie, że ktoś jest pewny czegoś a potem nic z tego nie wychodzi. :)

    21.09.2019 17:44
  • 123 (gość)

    Kasia - widzisz ewidentnie na przekór Ci scenarzystki robią. Piszesz, że Marcina nie ma na planie, to Paweł pewnie będzie musiał wyjechać, a tu klops - Marcin się pojawia. Szczerze mówiąc już mnie to śmieszy.

    21.09.2019 17:17
  • K. (gość)

    Uuu- Hasztag o mnie się nie martw na ig można sobie zobaczyć :)

    21.09.2019 16:55
  • Uuu (gość)

    Gdzie to widziciez planu

    21.09.2019 16:40
  • K. (gość)

    I pierwsze spotkanie mamusiek. Nawet trochę pod kolor się ubrały, haha.

    21.09.2019 16:32
  • An. (gość)

    Marcin również dzisiaj jest na planie :)

    21.09.2019 16:13
  • Kasia (gość)

    Tylko czy ja narzekam, po prostu to jest sposób jak aktorzy nie mogą być często na planie, z domagała też tak często robili że leżał w łóżku albo był zamknięty w łazience, ciekawe co wymyśla z Radeckim, może będzie musiał wyjechać a w mieszkaniu S&P pojawi się matka Pawła, i proste a Korcz może spokojnie przygotować się do premiery, bo nie myślę że będzie Paweł miał wypadek i wyląduje w szpitalu i dlatego Sylwia z nerwów się źle poczuje, chociaż taki scenariusz jest też prawdopodobny.

    21.09.2019 15:17
NowszeStarsze