"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 2. Marcin pomaga Aśce. Danka traktuje Martę jak służącą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Marcin stał się świadkiem konfliktu pracowników Aśki. W 2. odcinku 11. sezonu "O mnie się nie martw" będzie próbował zaradzić całej sytuacji. Z kolei Marcie da się we znaki matka Krzyśka. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku 11. sezonu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 2. w poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 21:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Stefan Pawłowski) bez zapowiedzi odwiedził Aśkę (Aleksandra Domańska) w jej nowej pracy. Nieoczekiwanie stał się świadkiem konfliktu jej pracowników. Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia (Aleksandra Adamska) nadal oswajają się z myślą, że ich życie całkiem się zmieni. Krzysiek (Paweł Domagała) i Marta (Katarzyna Ankudowicz) wciąż mieszkają z Danką Małecką (Lucyna Malec).

Marcin będzie próbował zbliżyć się do Aśki? Sylwia i Paweł starają się oswoić z informacją o ciąży!Zobacz więcej

W 2. odcinku 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" Danka króluje w mieszkaniu Krzyśka. Traktuje Martę jak służącą i daje się łaskawie obsługiwać, niespecjalnie przejmując się kwestią kosztów swojego utrzymania. Jedyną osobą, której słucha, jest Grażyna (Joanna Kurowska). Macocha Krzyśka nie ujawnia jednak Dance swojej tożsamości, a Krzysiek z Martą zaczynają mieć dosyć również jej obecności w domu. Marcin odmawia pomocy prawnej Lisieckiemu, a Danka zjawia się w kancelarii, by pozwać Lisieckiego o możliwie wysokie odszkodowanie. Jednocześnie w kancelarii zjawia się Grażyna, która chce ostrzec córkę przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Tylko przytomność umysłu Sylwii i Pawła może uchronić obie panie przed konfrontacją.

Tymczasem Marcin staje się nie tylko mediatorem w konflikcie pracowników Aśki, ale też pomaga jej zażegnać kryzys wywołany nagłym zwolnieniem się skłóconej dwójki instruktorów. Po raz pierwszy od dawna Marcin i Aśka szczerze ze sobą rozmawiają. Dziewczynie ta rozmowa podsuwa rozwiązanie jej prywatnego problemu.

Sylwia i Paweł rozstaną się? Aleksandra Adamska ujawnia, jak będzie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Tylko czy ja narzekam, po prostu to jest sposób jak aktorzy nie mogą być często na planie, z domagała też tak często robili że leżał w łóżku albo był zamknięty w łazience, ciekawe co wymyśla z Radeckim, może będzie musiał wyjechać a w mieszkaniu S&P pojawi się matka Pawła, i proste a Korcz może spokojnie przygotować się do premiery, bo nie myślę że będzie Paweł miał wypadek i wyląduje w szpitalu i dlatego Sylwia z nerwów się źle poczuje, chociaż taki scenariusz jest też prawdopodobny.

    21.09.2019 15:17
  • An. (gość)

    Kasia nie może się pogodzić z tym że każda jej kolejna teoria upada. :))

    21.09.2019 14:47
  • K. (gość)

    Kasia-Czyżby znów narzekanie i szukanie dziury w całym?

    21.09.2019 14:03
  • Kasia (gość)

    No ładnie wybrneli z sytuacji że Marcin Korcz ma mało czasu żeby być na planie OMSNM, Sylwie położyli do łóżka a od 10 odcinka cała akcja będzie się rozgrywać w mieszkaniu S&P.Sprytne posunięcie.

    21.09.2019 14:00
  • *** (gość)

    Jest już może skrótowy opis 4 odcinka ?

    21.09.2019 12:31
  • Hanka (gość)

    Na bliźniaki wskazuje też to że Sylwia leży w łóżku, dla mnie takie rozwiązanie było by świetne.

    21.09.2019 10:56
  • Xyz (gość)

    Poznajcie co to za aktorka gra teściową Sylwii ?

    21.09.2019 10:42
  • An. (gość)

    na planie pojawiła się teściowa Sylwii - rodzice Radeckiego wkraczają do gry. czy może być lepiej? :)

    21.09.2019 10:39
  • An. (gość)

    płeć nie została zdradzona, więc Kasia może nakupowała rzeczy dla chłopca i dziewczynki ;)

    21.09.2019 10:38
  • An. (gość)

    A może to baby shower? :)

    21.09.2019 10:36
  • K. (gość)

    Jejku, już widzę to przerażenie w ich oczach, gdyby się naprawdę okazało, że to bliźniaki, hahaha. No ale Grażynka byłaby pewnie w siódmym niebie.

    21.09.2019 08:51
  • Kama (gość)

    Po tym składzie aktorów jakoś ciężko to połączyć z baby shower, ale mogą oni faktycznie pomagać w zorganizowaniu tego. Co do płci to ja też widzę u nich dziewczynkę, tym bardziej, że do tej pory w serialu rodzili się prawie sami chłopcy, Zbyszek, Rafałek u Ewy, Ignaś u Zarzyckiego, czy nawet dziecko lotnika. Jedyny wyjątek to córeczka Kaśki. Po ostatnim odcinku przemknęło mi też przez myśl, że to mogą być bliźniaki, właściwie nie wiem dlaczego. Mogłoby być ciekawie.

    21.09.2019 08:34
  • K. (gość)

    I właśnie to mi się podoba. Że niby pokazują bohaterki w tym samym stanie, a jednak zupełnie inaczej. Dużo osób pamiętam też pisało, że gdy pojawi się ciąża to u S&P będzie już nudno. No moim zdaniem się na to nie zanosi i jak dalej to będzie szło w takim kierunku jak teraz, to naprawdę będzie fajnie. Swoją drogą, jakby faktycznie zdradzili płeć i faktycznie byłaby to dziewczynka, to Grażynka by miała radochę. Jej reakcje, a potem cały ciąg zachowań- pewnie bezcenne.

    20.09.2019 23:37
  • 123 (gość)

    Jak na razie w kwestii ciąży nic się nie pokrywa z tym jak było u Igi i Marcina, więc może Sylwia i Paweł o płci powiedzą. Może...

    20.09.2019 23:26
  • K. (gość)

    123- O, właśnie tak też może być, że tak naprawdę Kaśka tylko przewinęła się w tej scenie, a te prezenty od kogoś innego. No zobaczymy. Może też to w ogóle nie mieć z nimi nic wspólnego, także. W ogóle ciekawe, czy będą chcieli znać płeć, czy tak jak I&M niespodzianka.

    20.09.2019 23:12
  • 123 (gość)

    K. - racja, Kaśka ma raczej z nimi mało styczności. Chyba że aktorka tak sobie tylko trzymała to wszystko, a ostatecznie kto inny w scenie będzie trzymał? I zgadzam się z tym, że bardziej do nich dziewczynka pasuje, może te ich uśmieszki, gdy Grażyna o tym wspomniała, faktycznie są znaczące? Bardzo mnie to wszystko interesuje.

    20.09.2019 23:05
  • K. (gość)

    Może faktycznie to prezenty dla dziecka Sylwii i Pawła, a te balony i różowe i niebieskie, bo np. Nie wiedzą, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Choć z drugiej strony Kaśka nigdy nie miała jako takiego kontaktu z Sylwią i Pawłem, no ale kto wie jak będzie. W ogóle jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że S&P mają bliźniaki. To byłby taki szok. Ja jakoś widzę przy nich dziewczynkę, jak Grażynka. No, ale to serial, więc wszystko się może zdarzyć. Zobaczymy.

    20.09.2019 22:51
  • 123 (gość)

    Wydaje mi się, że to coś grubszego niż urodziny dziecka Kaśki. Balonów było sporo, różowe i niebieskie, mieli torebki prezentowe. Może faktycznie to baby shower. Może się okaże, że Sylwia z Pawłem będą mieli córkę i syna? Nie wiem, tak sobie gdybam, pewnie się okaże zupełnie coś innego.

    20.09.2019 22:44
  • Xyz (gość)

    Jest już może streszczenie 4 odcinka gdzieś?

    20.09.2019 22:01
  • Monia (gość)

    Filmik puściła Kasia Ankudowicz na instagramie. Oprócz niej w kancelarii była Maria, Kostek i Kaśka, ktora chodzila z wielkim pluszowym misiem. Były balony. Może to po prostu urodziny dziecka Kaśki.

    20.09.2019 21:32