"O mnie się nie martw" sezon 11 odcinek 4. Mecenas Podhalski wpadnie w oko Karolinie? Paweł i Sylwia jadą na pierwsze USG! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Mecenas Podhalski wpadnie w oko Karolinie? Paweł i Sylwia jadą na pierwsze USG! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku 11. sezonu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 4. w poniedziałek, 7.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 4. odcinku 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" Marcin (Stefan Pawłowski) przyjmuje w kancelarii młodą kobietę, która po śmierci stałego klienta Kaszubów odziedziczyła po nim luksusowe mieszkanie. Decyzja zmarłego budzi zrozumiałe emocje jego rodziny, ale dla obdarowanej to też poważny problem, który zmusza ją do przemyślenia paru dotychczasowych życiowych decyzji. Marcin usiłuje obronić dziewczynę przed agresją syna zmarłego, ale sam ma wątpliwości co do moralnej wymowy zapisu.

Krzysiek nie może wytrzymać z własną matką! Helenka nie toleruje Aśki! Co na to Marcin?Zobacz więcej

Tymczasem Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia (Aleksandra Adamska) jadą na pierwsze USG. Długie oczekiwanie wypełni im zaskakująca historia dwóch innych kobiet w ciąży spotkanych w poczekalni. Ostatecznie jednak po raz pierwszy zobaczą na ekranie swoje dziecko i dla obojga będzie to punkt zwrotny.

Do Danki (Lucyna Malec) zaczyna docierać, że jej "rozkoszny" egoizm doprowadził do poważnego kryzysu w małżeństwie Krzyśka (Paweł Domagała). Dobitnie uświadamia jej to Irenka, ale Danka nie pozostaje jej dłużna, zrażając tym sposobem do siebie kolejną mieszkankę kamienicy przy Żelaznej. Krzysiek ukrywa się przed matką i żoną w Rucianem, wysyłając Witka w charakterze zwiadowcy. Marta (Katarzyna Ankudowicz) nadal jest na niego wściekła i rozżalona. Tym bardziej że w kancelarii pojawia się wyluzowany i wolny Tomek (Karol Dziuba), który zdążył już poznać równie wolne Marię (Anna Jarosik) i Karolinę (Karolina Bacia).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ..... (gość)

    Tylko że na mieszanie u S&P to chyba trochę za późno, teraz kiedy Sylwia ma rodzić wkładać miedzy nich Olgę to bez sensu jest, mogli zwyczajnie nie robić tej ciązy tylko tak prowadzić ten wątek że Olga bedzie próbą dla ich związku, a tak to głupio to wyjdzie jak Olga okaże się byłą dziewczyną Pawła i on bedzie z nią spędzał czas podczas gdy Sylwia leży w domu w ciąży zagrożonej.

    11.10.2019 20:06
  • ZYX (gość)

    Jak dla mnie dla Marcina Aśka lub Karolina. Olga niech miesza u S&P, bo nudno zaczyna się u nich robić.

    11.10.2019 15:59
  • ??? (gość)

    A ja nie jestem taka pewna czy Olga to będzie miała coś wspólnego z Kaszuba, ona się pojawi raczej w wątku S&P i jedyne co da się przewidzieć że zostanie na dłużej w OMSNM.

    11.10.2019 14:54
  • **** (gość)

    Fakt JKuberska śliczna dziewczyna,podobała mi się już w MJM,które też oglądam,ale nie tak konsekwentnie i z takimi emocjami jak OMSNM, tylko wtedy jak zainteresuje mnie jakiś wątek,a tak to sobie odpuszczam. Jeśli taka dziewczyna trafiłaby się naszemu Kaszubie to ładna byłaby z nich para. Asia,Karolina czy Olga?,bo chyba już nikt nowy się nie pojawi. Szkoda,ze tak późno poznamy Olge,bo może być ładna,ale wredna i wtedy niech trzyma się z daleka od Kaszuby

    11.10.2019 11:59
  • GOŚĆ (gość)

    Obejrzałam sobie instagram J Kuberskiej ,śliczna aktorka nam wchodzi do serialu. Zobaczymy z kim jej losy będą połączone.

    10.10.2019 20:14
  • Krycha (gość)

    Kasia- Tego chyba nikt nie wie,dlaczego wprowadzili Olge,a już na pewno nie wiemy,ze wprowadzenie nowej postaci jest związane z tym,że wątek Asi nie wypalił. Chyba ,że masz jakieś pewne wiadomości na ten temat. A ocenianie wątku Asi po 4 odc,to chyba za wcześnie,ale wiadomo nie lubisz Asi i jak widzę co by nie zrobiła to jest źle. Ja to rozumiem bo mam podobnie z postacią Sylwii,po prostu mnie drażni,ale ja ją chociaż toleruje i nie piszę,że ma znikać bo mi ona nie pasuje. Zobaczymy jak to się rozwinie i dopiero będę mogła na temat Asi coś napisać. Ja nie upieram się,ze u boku Marcina ma być Asia,jeśli to będzie Olga,a będę widziała,że kocha Kaszubę i jego dzieci to też będę zadowolona.

    10.10.2019 15:50
  • Kasia (gość)

    Krycha Olga pojawiła się dopiero w 13 odcinku bo sama widzisz że wątek z Aśka nie wypalił, dlatego teraz wprowadzili nową postać na kolejny sezon, nowy wątek Marcina i Olgi to dopiero będzie w 12 sezonie.

    10.10.2019 09:17
  • Krycha (gość)

    Jeżeli to prawda to Kaszuba jak się tylko pozbiera i uwierzy,że może zacząć życie od nowa- ma wybór: Asia,Karolina czy Olga:)))) wszystko jeszcze przed nami,musimy bacznie przyglądać się paniom,a na Olge z tego co wiemy będzie trzeba czekać, aż do 13 odc szkoda:( Ale za to jest w wątku Marcina na co czekać i wątek staje się rozwojowy. U K&M chyba też zacznie się coś dziać,skoro u Marty wraca trauma posiadania dzieci,a u S&P to wiemy co będzie,ja stawiam na bliźniaki. Jest na co czekać.

    10.10.2019 08:57
  • Marcin i Olga (gość)

    Oni na prawdę piekną są parą.

    09.10.2019 18:58
  • **** (gość)

    Wcale nikt nie próbuje droczyć się z fanami S&P. Pojawiła się nowa postać,piękna dziewczyna,więc próbujemy ją do kogoś dopasować i powiązać z czyimś wątkiem. A że jest na zdjęciu z Radeckim to pierwsze podejrzenie padło na niego. Skoro fani Pawła ufają mu to nie mają się czego bać. Jak będzie naprawdę to się dopiero okaże. Odkąd Iga zginęła nie mam problemu z pannami,które kręcą się koło Kaszuby,warunek oprócz Kaszuby musi pokochać Zbysia i dziewczynki,dlatego z Kaszubą też by mi się podobała.

    09.10.2019 11:50
  • cc (gość)

    Triniti Sylwia tak przesądami przejęta,że przepraszała Pawła za świrowanie matki.Już nie wiesz co na temat swojej ulubionej postaci pisać.W Aśce czuje zagrożenie,i na pewno w Marii,z którą się przespał Paweł w 10 sezonie też.Tą Olgą próbujecie robić zamęt z niczego,żeby się podroczyć z fanami S&P,zabawne to.

    09.10.2019 07:33
  • GOŚĆ (gość)

    Wera- wydaje mi się ,ze to zawieszenie Marcina to trafne spostrzeżenie. Marcin wie kim nie jest, i zrobił p psycholog wyliczankę,ale nie wie kim jest. Tak bardzo kochał Igę,ze pozwolił,aby ona tak mocno weszła w jego życie,że kiedy jej zabrakło nie potrafi na nowo żyć. Przy pomocy p psycholog mam nadzieje,ze uda mu się na nowo wsiąść na ten rower i rozpocząć kolejne podejście do życia-czy ten czas zawieszenia i odnajdywania samego siebie,będzie trwał przez cały sezon??,zobaczymy. Wiem,ze to musi trwać,ale ja chciałabym zobaczyć go już szczęśliwego.

    09.10.2019 01:06
  • Do Wery (gość)

    Aśka nie może zostać dłużej bo tego nikt nie wytrzyma, powróciła i nic nie wnosi, Marcinowi też nie pomaga, ale mam takie same podejrzenia jak Ty że wróciła tylko na ten sezon i zniknie razem z Syryjczykiem, jeśli tak się stanie to oddetchne z ulgą, co do tej Olgi to wygląda to tak że ona może być znajoma Marcina i Pawła że studiów, Sylwia będzie na macierzyńskim i być może mecenas Olga będzie pracować w kancelarii, ale to też tylko moje przypuszczenia.

    09.10.2019 00:22
  • Krycha (gość)

    Wera- jeśli w ostatnim odc pojawi się dla Marcina ktoś trzeci-to stracimy co najlepsze,bo jeśli będzie 12 sezon to znowu będzie przeskok i to co najfajniejsze,początki będą bez nas,a jeśli 12 sezonu nie będzie to zostaniemy z wyobraźnią jak potoczy się ta znajomość.........????

    09.10.2019 00:13
  • Wera (gość)

    Odcinek ok. Najlepszy wątek komediowy to Grażyna i jej przesądy - sceny z Pawłem naprawdę fajne (bidulek zamknął teściowa - no ma przechlapane :))) ) Scena z laptopami świetna. Zgadzam się, że u S&P mnóstwo się dzieje między słowami i to robi atmosferę. Fajna też była scena Witek-Danka-dziewczynki.

    A teraz Marcin, bo o nim była niekomediowa część odcinka. Po tym co się działo a jeszcze bardziej po zapowiedzi 6 odc. zaczynam mieć wrażenie że po poprzednim sezonie, który był żałobą ten sezon scenarzystki wymyśliły jako pewnego rodzaju zawieszenie Marcina między przeszłością a przyszłością. I dlatego w tym sezonie pojawiła się Aśka jako symbol tej przeszłości, więc myślę że Domańska powróciła tylko na jeden sezon. Przy poprzednim odcinku napisałam, że jeśli jest już w serialu dziewczyna, która mogła by być z Marcinem to jest to NA TEN MOMENT Karolina. Ktoś tu pisał, że jest ciekawy jak będzie wyglądało to spotkanie w czwórkę z Aśką i tym Syryjczykiem - będzie drętwo i niezręcznie, a Karolina może się poczuć niefajnie jako osoba wzięta z przypadku na spotkanie z byłą dziewczyną i jej aktualnym "narzeczonym", więc tu może zazgrzytać w rozwoju relacji Marcin-Karolina. Ja też zaczęłam się zastanawiać czy Karolina może nie to że jest za młoda dla Marcina, ale ze zbyt małym bagażem doświadczeń, bo tu między nimi są gigantyczne różnice, być może nie do pogodzenia, mimo że bardzo lubię Karolinę i wolałabym się mylić. I to "miotanie" Marcina może potrwać do końca sezonu. I tu wchodzi postać niejakiej Olgi. Ten dzisiejszy news to może być zwykła wrzutka, żeby zamieszać i odwrócić uwagę od jakichś zawirowań u Pawła i S&P. Ale co jeśli po sezonie rozterek Marcina w ostatnim odcinku pojawi się ktoś trzeci, byłoby to dość logiczne. Jak będzie to się zobaczy. Piszę na podstawie wrażeń więc mam nadzieję, że że zrozumiale :)

    08.10.2019 23:48
  • 🔫🔫🔫🔫🔫 (gość)

    Zasilam klub strzelajacych, co za dużo to nie zdrowo a Aski stanowczo za dużo 🔫🔫🔫🔫🔫

    08.10.2019 21:45
  • Lola (gość)

    Kasia mnie to już się nawet komentować nie chce. Ale Cię wspieram w 🔫🔫🔫

    08.10.2019 21:32
  • Kasia (gość)

    Ale po rzygać zaraz ja odstrzelimy 🔫🔫🔫🔫 Lola chyba musimy szykować amunicję silniejszą jak nasze flinty, Aśka za bardzo się rozpanoszyla.

    08.10.2019 21:26
  • Porzygaj (gość)

    Porzygać to się można od tych okropnych komentarzy dotyczących Aśki-jedno i to samo,aż do znudzenia. No to się porzygaj,może będzie Ci lżej,po co się męczyć.

    08.10.2019 21:16
  • Do Triniti (gość)

    Dla mnie zapchaj dziura jest Aśka w tym sezonie, ona jest bo jest, bez żadnych emocji, mdla do szpiku kości, z Maleckich się można pośmiać a od widoku Aski porzygac.

    08.10.2019 20:33
NowszeStarsze