"O mnie się nie martw" sezon 11 odcinek 5. Marcin decyduje się na konsultację u psychoterapeutki! Uświadomi sobie, że może żyć bez Igi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 5. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Marcin decyduje się na konsultację u psychoterapeutki! Uświadomi sobie, że może żyć bez Igi? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku 11. sezonu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 5. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 5. odcinku 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" Marcin (Stefan Pawłowski) decyduje się na konsultację u psychoterapeutki Pawła i Sylwii. W rozmowie z nią padają ważne przemyślenia na temat tego, jak małżeństwo z Igą (Joanna Kulig) zmieniło jego życie i jak trudno mu na nowo odbudować swoje życie dorosłego mężczyzny, a nie tylko ojca.

Mecenas Podhalski wpadnie w oko Karolinie? Paweł i Sylwia jadą na pierwsze USG! Zobacz więcej

Tymczasem Kostek (Mateusz Bieryt) znowu potrzebuje rady Marcina w kwestii jego skomplikowanych relacji z kobietami. Karolina (Karolina Bacia) z kolei szuka pomocy u Marcina, bo klient w poważnej sprawie odszkodowawczej nie powiedział jej całej prawdy, a pełnomocnikiem drugiej strony jest Tomek (Karol Dziuba), który zdecydowanie nie docenia umiejętności zawodowych mecenas Giżyńskiej. Również Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) chce poradzić się syna w ważnej sprawie i do Marcina dociera, że wszyscy traktują go jak podtatusiałego "wujaszka dobra rada".

Za to Danka (Lucyna Malec), gotowa na pracę nad sobą, prosi o radę swoje wnuczki. Helenka i Oliwka dość celnie punktują ekscentryczną babcię, ale w sedno trafia Witek, który uświadamia Dance, że przede wszystkim powinna przestać roić o Ameryce i wrócić do swego własnego mieszkania. Danka postanawia przedyskutować swoje problemy z przemiłą mecenas Małecką i wpada wprost na niemniej miłą mamusię Sylwii i drugą żonę Brunona Małeckiego. Obie strony pozostają przy życiu, ale Danka dowiaduje się, że jej powrót na stare śmieci może być tymczasem niemożliwy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • super, że Iga wciąż przewija się w rozmowach i myślach bohaterów (gość)

    To bardzo autentyczne. Brakuje mi tego w innych serialach w podobnych wątkach. Początkowo sądziłam, że ten sezon jest zbędny. Teraz myślę, że to fajnie, że jest, bo pokazane jest to jak Marcin zaczyna powoli radzić sobie ze stratą żony . Karolina ma coś z Igi. Ewentualny związek jej i Marcina byłby wiarygodny. To może być ostatni sezon.

    25.10.2019 12:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×