"O mnie się nie martw" sezon 11 odcinek 7. Paweł ma dość wiecznych pretensji Sylwii! Marcin chce zbliżyć się do Aśki? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 7. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Paweł ma dość wiecznych pretensji Sylwii! Marcin chce zbliżyć się do Aśki? To nie koniec wrażeń! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 137. odcinku "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 7. w poniedziałek, 28.10.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 137. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Marcin (Stefan Pawłowski) w niecodziennych okolicznościach poznaje mężczyznę, który szuka porady prawnej w nietypowej sprawie: chce się przyznać do popełnienia przestępstwa, za które prawomocnym wyrokiem został już skazany ktoś inny. Robi to duże wrażenie na Marcinie, a Paweł (Marcin Korcz) chętnie daje się wciągnąć w sprawę, zmęczony pretensjami Sylwii (Aleksandra Adamska) o występki, których nie popełnił.

Aśka chce, żeby Marcin był świadkiem na jej ślubie! Co na to Kaszuba?Zobacz więcej

Sytuacji nie poprawia niezapowiedziana wizyta Aśki (Aleksandra Domańska) w kancelarii. Pojawia się również żona klienta, która – jak się okazuje – dysponuje jednoznacznymi dowodami winy męża. Mąż z kolei jest w posiadaniu informacji, którymi – teoretycznie – już dawno powinien był się podzielić z żoną. Marcin wypada jednak z interesującej sprawy, bo alarmujące wiadomości z przedszkola stawiają na baczność nie tylko Marcina, ale wszystkich mieszkańców Żelaznej: Zbyszek samowolnie opuścił przedszkolny plac zabaw i ślad po nim zaginął.

Irenka, Witek i Krzysiek z chłopakami ruszają Marcinowi z pomocą. W akcję wciągnie się również Aśka i to ją zastanie Marcin w miejscu, w którym znaleziony zostanie jego synek. Dzięki temu Marcin będzie mógł w spokojnej rozmowie zapytać Aśkę, dlaczego właściwie postanowiła wyjść za Djamala. Bo jeśli ma być jej świadkiem, chce wiedzieć to, o czym Aśka konsekwentnie milczy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wera (gość)

    A ja chcę by Sylwia wreszcie obrała kartofle co stoją w piwnicy

    07.11.2019 22:13
  • Kasia (gość)

    Ja widzę milosc między Asia i djamalem jeszcze nie roKwila ale jest

    07.11.2019 22:12
  • Kama (gość)

    A ja uwielbiam Asię

    07.11.2019 22:11
  • :-) (gość)

    ja też bardzo jestem za Asią

    31.10.2019 09:16
  • Fanki Asi (gość)

    Nie martwcie się o nas,jesteśmy i wspieramy Asię.

    30.10.2019 17:38
  • ??? (gość)

    Co tak tu cicho? Gdzie te fanki wspaniałej Aski?

    29.10.2019 14:55
  • ... (gość)

    Żadnej zmiany u Aski u nie ma, dalej jest ta sama zlosnica, dalej leci na faceta który jak wynika z zapowiedzi będzie zainteresowany Karolina bardziej niż Aśka, widocznie w tym wydaniu Aśka Kaszubie nie pasuje.

    29.10.2019 08:58
  • Iwona (gość)

    Kasia bo Aska zachowuje się dokładnie tak jak w 6 sezonie na urodzinach Marcina kiedy miała ochotę na Radeckiego tylko była zła że Marta powiedziała jej o Sylwii i Pawle, teraz jest identycznie przecież widać gołym okiem że ma chrapkę na Kaszubę tylko że on niekoniecznie jest nią zainteresowany i stąd to zdenerowanie Aśki i zachowanie dokładnie takie samo jak w 6 sezonie, i teraz nasuwa się pytanie, gdzie ta zmiana u Aski ? Czy ktoś to widzi? bo nawet miny ma te same....

    29.10.2019 07:45
  • DOŚĆ AŚKI (gość)

    Ten odcinek przelał czarę goryczy, DOŚĆ AŚKI ! ten powrót nic nie wnosi do serialu, zwyczajnie zamula, Aska do odstrzału 🔫🔫 nie ma mowy żeby była w kolejnym sezonie!

    29.10.2019 07:37
  • Kasia (gość)

    Bo Aśka jest tak napalona na Kaszube że gdyby nie Podchalski i Djamal to wskoczyla by mu do łóżka jak kiedyś wskoczyla Radeckiemu 😂

    29.10.2019 00:18
  • :) (gość)

    To nie był dobry odcinek jedynie Zbyszek ratuje w tym odcinku, Aśka jest nie do strawienia jak dla mnie...

    29.10.2019 00:00
  • Wera (gość)

    Kasia - dzięki :)

    28.10.2019 23:16
  • Kasia (gość)

    Wera napiszę tak w skrócie - S&P nie było wcale, Paweł wyjechał a Sylwia miała tylko 2 sceny w kancelarii z Martą, Marta i Krzysiek kłócą się o wizytę u lekarza, wiadomo Krzysiek nerwus i awantura gotowa, Marta wypłakuje się Sylwii z tych przepychanek z Krzyśkiem, a reszta odcinka to Aśka i Djamal, praktycznie wszystko rozgrywa się w mieszkaniu Marcina na Żelaznej, najpierw przychodzi tam Podchalski a potem Aśka i Djamal, Aska znalazła Zbyszkowi nowe przedszkole i jest dużo sugerwane że marcin i Aśka mogą coś ze sobą znowu zacząć, w zwiastunie jest przyjazd rodziców Pawła i Marcin zaprasza Karolinę na kolację czy obiad już nie pamiętam.

    28.10.2019 23:12
  • Wera (gość)

    Kasia - jeśli już obejrzałaś to chociaż w skrócie napisz co się działo i co w zwiastunie.

    28.10.2019 22:50
  • Kasia (gość)

    No to teraz fanki Aśki komentujcie bo to wasza ulubienica była w tym odcinku punktem głównym, Radeckich wymiotło to nie mam co komentować, macie teraz pole do popisu...hahhah

    28.10.2019 22:45
  • Do oburzonego poniżej (gość)

    Oooo, widać, że cię zabolało :-D

    28.10.2019 14:29
  • Do"Do Fanki"- (gość)

    - Nie chcesz być złośliwa w stosunku do scenarzystek,ale jesteś. Pewnie nic nie wiesz o życiu prywatnym tych pań,a piszesz takie bzdury.

    27.10.2019 21:10
  • Do "Do Fanki" (gość)

    Wcale by mnie to nie zdziwiło. Scenarzystki szalenie lubią motyw nieobecnego ojca (Marcin i jego dwóch ojców, których w sumie nie miał; Krzysiek dwojako - jako syn ojca, który miał nową rodzinę i dziecko w nosie oraz sam jako ojciec; Filip - nieobecny w życiu Helenki; Marta i jej ojciec; Kinga i jej dziecko bez tatusia; Sylwia - niby ojciec jest, ale pijak, a z takim to wiadomo; ten Niemiec z banku spermy; wiele spraw sądowych, m.in. z kuzynem Radeckiego) . Ta nieobecność różnie się objawia (czasem jest faktyczna, czasem duchowa, bo np. ojciec ciałem jest, a dziecko go nie interesuje), ale zawsze wypływa. Generalnie facet nawet może być ok, ale gdy w grę wchodzi dziecko, to nagle staje się palantem. Nie chcę być złośliwym człowiekiem, ale czy tu się nie narzucają scenarzystkom ich własne problemy z ojcami?

    27.10.2019 19:47
  • Do Fanki (gość)

    Ja też tylko czekam na poród Sylwii, na szczęśliwy poród, Radecki może sobie być z kim chce już mnie to nie interesuje, ważne żeby Sylwia była szczęśliwa z dzieciątkiem a może i z dwójką? czekam i trzymam kciuki za Sylwię.

    26.10.2019 19:13
  • FANKA (gość)

    Pamiętajcie w tym serialu jest wszystko mozliwe jak scenarzystki postanowią jeszcze raz dać szansę Aśce i Pawłowi to tak zrobią, w końcu Podchalski też drugi raz wrócił do Marty i wszedł między M&K, co do komentowania to wiele osób pewnie zrezygnowało bo co tu komentować, Aska zdominowała ten sezon i wystepuje we wszystkich możliwych konfiguracjach, ja to już tylko czekam z ciekawości co się urodzi Sylwii, reszta czyli to wszystko co zostało z Aską związane mnie nie interesuje, niech komentują fanki czy psychofanki Aśki :)

    26.10.2019 13:30
NowszeStarsze