"O mnie się nie martw" sezon 11 odcinek 8. Djamal jest zazdrosny! Aśka czuje do Marcina coś więcej niż przyjaźń? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 8. odcinek 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Djamal jest zazdrosny! Aśka czuje do Marcina coś więcej niż przyjaźń? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 138. odcinku "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. odcinek 8. w poniedziałek, 4.11.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 138. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Robert (Andrzej Niemirski) zupełnie nie rozumie, czemu wszyscy mieszkańcy Żelaznej są tacy zestresowani, Marta (Katarzyna Ankudowicz) próbuje mu wytłumaczyć, że nie wszystkie problemy da się przykryć keep smiling. Tym bardziej, że Krzysiek (Paweł Domagała) stanowczo odmawia udziału w umówionej wizycie u lekarza. Niezrażony Robert próbuje namówić wszystkich na wycieczkę pod Warszawę i oględziny przedsięwzięcia, w które właśnie zainwestował wszystkie swoje oszczędności.

Paweł ma dość wiecznych pretensji Sylwii! Marcin chce zbliżyć się do Aśki?Zobacz więcej

Marcin (Stefan Pawłowski) musi udzielić porady prawnej Karolinie (Karolina Bacia), która ponownie trafia na klienta ukrywającego przed nią najistotniejsze informacje w sprawie oraz na Tomka (Karol Dziuba), któremu wreszcie udaje się nie nadepnąć Karolinie na odcisk i zaprosić ją na kawę pokoju.

Aśka (Aleksandra Domańska) reaguje nieco za ostro na sugestię Djamala (Otar Saralidze), że sprawy Marcina są dla niej dużo ważniejsze niż to bywa w przyjacielskich relacjach. Próbuje załagodzić niepotrzebne napięcie, dzięki czemu Djamal znajdzie się we właściwym czasie na właściwym miejscu i zaimponuje Marcinowi i Tomkowi zimną krwią i profesjonalizmem doświadczonego lekarza. Niestety ich wspólna akcja sprawi, że Tomek nie zjawi się na umówionej kawie z Karoliną...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krycha (gość)

    "- Nie podchodzę źle,ale po prostu bez takich emocji. W tej parze bardziej lubię Korcza,pomimo jego wad,które mnie bardzo wkurzają,ale ma coś w sobie jako aktor,że przyciąga.

    02.11.2019 23:15
  • '' (gość)

    Krycha Z twoimi obawami to napisałam żartobliwie,bo każdy widzi jak podchodzisz do tego wątku.

    02.11.2019 22:56
  • Krycha (gość)

    Gosc- prawdę mówiąc to nie rozumiem tej Waszej prywaty. Myślę,że jesteście zwykłymi widzami,jak każdy z nas,nie znacie prywatnie aktorów,nie są to Wasi znajomi,a zachowujecie się tak, jakbyście znali ich osobiście. A skoro nie znacie ich osobiście to bazowanie na plotkach,gdzieś usłyszanych lub napisanych w kolorowych gazetach,lub powiedzianych jeden drugiemu-nie upoważnia nikogo na pisanie takich osobistych ocen aktorów. Rozumiem,ze ktoś jest zaprzyjaźniony i wie jak to tam u nich jest to zabiera głos w takich sprawach. Ale i to,byłoby nie w porządku, bo skoro się znacie,to upublicznianie ich życia prywatnego jest bardzo nie w porządku. Czyli czy ich znacie,czy nie znacie nie powinniście pisać takich nie zawsze pozytywnych relacji jakie panują między nimi. Kończąc, po co na portalu gdzie komentujemy serial(fikcje),komentować życie prywatne aktorów-tego nie rozumiem i nie tylko jak widzę ja.

    02.11.2019 22:46
  • Gosc (gość)

    Krycha - "sensowne sceny" mam na mysli sceny takie cieplejsze pary, która oczekuje dziecka, po prostu tego już nie będzie, myślę że już nie będzie nawet scen sam na sam S&P, tutaj już niestety prywata się wdziera i nie chcę więcej pisać.

    02.11.2019 21:32
  • Krycha (gość)

    "- Ja nie mam żadnych obaw jeśli chodzi o odejście Korcza. To raczej fani pary S&P ciągle piszą,ze Korcz może zrezygnować. Jeśli chodzi o mnie to nie przeżywam tak czy Korcz jest,lub czy będzie. Oglądam ten wątek ale bez emocji,także obaw z mojej strony nie ma żadnych,jedynie co- to towarzyszy mi zdziwienie,skąd takie wiadomości. Myślę,ze nic takiego się nie wydarzy,że może być ich mniej jeśli już,ale nadal będą w serialu. Gosc- co to znaczy,że już nie będzie "sensownych scen" między S&P,bo że sceny będą to pewne,ale "sensowne"-brzmi tajemniczo. Kasia- zostawili fanom I&M,Marcina ze Zbysiem i dziewczynkami i tym sposobem zatrzymali pewną grupę fanów tej pary. Gdyby odeszli obydwoje,myślę,ze serial by zakończyli,bo SPawłowski ciągnie jednak fabułę tego serialu od pierwszego odcinka do teraz,a wokół niego i obok niego rozwijają się kolejne wątki i kolejne postaci. Wierzmy,ze wszystko będzie dobrze i każdy z nas znajdzie w tym serialu coś dla siebie.

    02.11.2019 19:32
  • Gosc (gość)

    Kasia w zaniku jako para to już są teraz, co dziwi bardzo bo Sylwia jest w ciązy i chyba już nie ma co się spodziewać że w tym sezonie bedzie jedna chociaż sensowana scena S&P bo praktycznie od wrzesnia to już Ola i Marcin nagrywali wszystko osobno.

    02.11.2019 18:29
  • .,; (gość)

    Gdyby M. Korcz chciał odejść z serialu to myślę że prędzej wszystko zakończyliby szczęśliwie na 11 sezonie niż robiliby następny bez S&P. Fani tej pary do duża część oglądających, produkcja nie mogłaby pozwolić, aby oni odeszli, za bardzo spadłaby oglądalność

    02.11.2019 16:07
  • " (gość)

    Gosc I od razu wiadomo o co chodzi.Jako fanka tych postaci jestem zadowolona,a życie prywatne aktorów mnie nie obchodzi.Nie znam ich więc nie moja sprawa.

    02.11.2019 15:08
  • K. (gość)

    I znowu żałosne nawiązywanie do życia prywatnego aktorów... Szkoda słów.

    02.11.2019 15:05
  • '' (gość)

    Krycha Jeśli mowa o Kulig to już od kilku sezonów było widać,że jej odejście to kwestia czasu.A nie widzę wśród na stałe występujących aktorów takich co znikają na cały sezon i pojawiają się na koniec.Także nie rozumiem twoich ,,obaw'' że ktoś (Korcz) może odejść z serialu.

    01.11.2019 23:14
  • '' (gość)

    Ewii Widać jakieś dziwne zawzięcie na jednego aktora i tyle.Zgadzam się,że tym aktorom dobrze wychodzi współpraca i oby trwała jak najdłużej.Wątek super.

    01.11.2019 23:07
  • K. (gość)

    W ogóle jestem naprawdę ciekawa rodziców Pawła. Wydaje mi się, że ten 9 odcinek będzie naprawdę fajny! :)

    01.11.2019 22:13
  • Ewii (gość)

    Jak narazie nie zapowiada się na odejście Korcza z serialu. Swietnie dogaduje się z Olą Adamską. A ich wątek prowadzony jest rewelacyjnie! Oby jak najdłużej grali razem. Pozdrawiam

    31.10.2019 09:08
  • Krycha (gość)

    Jak Kulig nie dała radę pogodzić nowych projektów i spraw prywatnych z główną rolą w OMSNM- to po prostu odeszła i świat się nie zawalił. Tak też będzie z Korczem jeśli zdecyduje,że odchodzi to odejdzie i świat też się nie zawali. Odejście Korcza to nie koniec serialu,są jeszcze ciekawe wątki i ciekawe postaci,które warto będzie oglądać.

    30.10.2019 18:07
  • jola (gość)

    Najlepsze są sceny ze Zbyszkiem w tym odcinku jak oni rozmawiają z Marcinem przy samochodzie oraz zapowiedź kto gra rodziców Pawła. I Harnaś nieźle gra też. Kowboj trochę przerysowany zbyt podobny do matki Krzyśka-chyba że ich ze sobą poznają

    30.10.2019 16:43
  • Kasia (gość)

    Przecież to tylko takie gdybanie czy Korcz da radę to wszystko pogodzić, chociaż patrząc na ten sezon i na Pawła Domagałę to musicie same przyznać że jak dochodzą kolejne projekty to aktorów jest mniej w serialu, nowy serial Żmijowsko, dużo koncertów odbija się jednak na wątku Krzyśka i być może bedzie tak z rolą Korcza, tylko gdybamy nikt z nas nie siedzi przecież w terminarzu Marcina, który jak widać znalazł czas na 2 tygodniowy wyjazd do Brazylii.

    30.10.2019 14:53
  • Krycha (gość)

    Jestem spóźniona z oglądaniem 8 odc,ale już nadrobiłam. Odcinek super,dużo Marcina ze Zbysiem. Widać,ze im się coraz lepiej gra,sceny śliczne,Marcin sprawdza się w roli ojca znakomicie. Nie było Radeckiego, za którym tak na prawdę nie tęsknię,ale za to było dużo Tomka. Sceny Tomka w każdym wydaniu świetne,nadal nie za bardzo radzi sobie z kobietami. Widać,że chciałby mieć rodzinę,ale zawsze coś przekombinuje i znowu nie wychodzi. Co będzie z nim i Karoliną i czy wogóle coś będzie bardzo jestem ciekawa. Z kim będzie Marcin tez się zastanawiam Asia,Karolina,czy ta trzecia. Najbardziej czekam właśnie na ten wątek i obstawiam,że gdzie dwie się biją tam trzecia skorzysta. Lubię Calineczkę temperamentem przypomina Igę,wzrostem też,ale wiem też,ze scenarzystki lubią zaskakiwać. Jeśli chodzi o Asię to myślę,że to za oczywiste,scenarzystki starają się jak mogą,aby nas nakierować na Asię-i to powoduje,że myślę,że to nie będzie ona. Wydaje mi się,że oni zostaną przyjaciółmi,nie widać też aby ona na niego,aż tak leciała. Asia go kiedyś kochała,dla niego ona była ważna stąd ich wzajemne traktowanie jest inne,pomagają sobie,wspierają i nie pozwolą zrobić krzywdy. Jak to Marcin powiedział to jest bezinteresowna przyjaźń. Mam też nadzieję,że Krzysiu i Marta doczekają się syna,o którym marzy Krzyś. Na koniec-pary S&P tak na prawdę nie brakowało mi,te ich ciągłe nieporozumienia, strach związany z ciążą,wahania,zazdrość z odcinka na odcinek eskalują. Jeden odcinek oddechu od nich był potrzebny-myślę,że teraz dopiero się zacznie i będzie ich dużo z ich kolejnymi problemami.

    30.10.2019 14:21
  • Jus (gość)

    123- też mam takelie wrażenie. Marcin jest świetnym aktorem więc nie dziwie się ze ma dużo propozycji. Niech korzysta. Uwielbiam duet Marcina z Olą Adamska w omsnm. A w teatrze wymiata! Widziałam go na żywo w ślubie doskonałym i w przystajniaczku.

    30.10.2019 14:18
  • 123 (gość)

    Odnoszę takie dziwne wrażenie, choć może się mylę, że komuś tu bardzo przeszkadza, że Marcin zajmuje się nie tylko OMSNM i że mniej go na planie czy coś. Ale czy to źle, że się chłopak rozwija? Ma Wojenne Dziewczyny, Przyjaciółki, Ślub Doskonały, Czworo do poprawki i od niedawna Przystojniaczka, więc i tak robi ogromną robotę, żeby to wszystko ze sobą pogodzić. A Wy, zamiast się cieszyć, że rozwija swój ogromny talent i jest za to chwalony w recenzjach, robicie problemy tak naprawdę z niczego.

    30.10.2019 13:43
  • K. (gość)

    Jus- Zgadzam się w pełni. Skoro została podjęta o kolejnym sezonie, to znaczy, że aktorzy wyrazili chęć dalszej gry i na pewno pogodzą pracę na planie OMSNM oraz przy innych produkcjach.

    30.10.2019 11:22
NowszeStarsze