"O mnie się nie martw" sezon 11. Powrót mecenasa Podhalskiego! Co to oznacza dla małżeństwa Marty i Krzyśka? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie "O mnie się nie martw" znowu pojawi się Tomek! Czy zagrozi małżeństwu Marty i Krzyśka? A może znajdzie nową miłość? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. już po wakacjach w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatni sezon "O mnie się nie martw" znowu zostawił nas z wieloma pytaniami! Nie dość, że do Polski wróciła nagle Asia (Aleksandra Domańska), to cały czas nie wiadomo, jak potoczy się wątek ciąży Sylwii (Aleksandra Adamska).

Sylwia i Paweł zostaną rodzicami? Marcin po latach wróci do Asi?Zobacz więcej

Teraz wiemy już, że do serialu wróci nie tylko Zarzycka, ale także mecenas Podhalski (Karol Dziuba), były narzeczony Marty (Katarzyna Ankudowicz). Czy rozbije jej małżeństwo z Krzyśkiem (Paweł Domagała)? A może znowu połączy go coś z Asią? Jednak wszystko wskazuje na to, że Tomek znajdzie inny obiekt westchnień! Z nowych zdjęć z planu wynika, że dużo czasu będzie spędzał ze stażystką Karoliną (Karolina Bacia), która w zeszłym sezonie zerwała z Kostkiem (Mateusz Bieryt) i jest do wzięcia!

Co ich połączy? Czy powrót Tomka namiesza w życiu bohaterów? Tego dowiemy się niebawem!

Kompletna zmiana u Marcina! Już nie będzie rozpaczał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krycha (gość)

  A może zostanie samotny(znowu żartuję). W sumie w tym sezonie może się już ktoś pojawić. Żałoba trwała długo,teraz Marcin powinien nie zapominając o Idze dla dobra Zbysia, ruszyć w kolejny etap życia. Kto to będzie, pewnie niedługo się dowiemy,wrzesień blisko.

  07.08.2019 14:03
 • Wiki (gość)

  Może Marcin będzie miał kogoś nowego? Albo faktycznie Aśkę, a Tomek będzie z Karoliną (o ile dobrze pamiętam imię, bo to chyba nowa postać?)

  05.08.2019 19:58
 • Krycha (gość)

  Teoretycznie-skoro Asie mogą połączyć z Tomkiem,Sylwia jest (i nawet niech nie myśli o zmianie) z Pawłem, Marta z Krzysiem, to kto z naszym Marcinem??? Zostaje Grażyna,Pani Irenka i matka Krzysia.ale w te rejony to Marcinek na pewno nie uderzy(żartuje). Zostały jeszcze stażystki i nauczycielka,jeśli w ogóle jeszcze się pojawi. Bardzo jestem ciekawa kto poruszy serce Marcina tak,że facet znowu się zakocha.

  01.08.2019 01:05
 • Wiki (gość)

  Teraz teoretycznie mieliby szansę wszystko naprawić. Asia już wie czego chce, Tomek ma pieniądze, więc nic im nie będzie stało na przeszkodzie.

  31.07.2019 15:48
 • Krycha (gość)

  Też tak myślę,że Tomek kochał Asię i to jeszcze wtedy,gdy ona już była z Kaszubą. Może teraz.

  30.07.2019 20:36
 • Wiki (gość)

  Oby tylko ta cała stazystka nie zrobiła go w balona jak to poprzedniczki miały w zwyczaju :D dobrze gdyby mu się w końcu ułożyło. Moim zdaniem to był najporządniejszy facet Aśki i szczęście mu się należy :)

  30.07.2019 14:32
 • Uuu (gość)

  Podchalski to niech za Zarzycka się bierze albo spada z serialu....

  29.07.2019 19:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×