"O mnie się nie martw" sezon 11. Stefan Pawłowski o nowym sezonie serialu. Marcin Kaszuba znajdzie nową miłość? Będzie z Aśka?

Premiera 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" coraz bliżej. Niedawno mieliśmy okazję gościć na planie, gdzie porozmawialiśmy z jednym z głównych bohaterów serialu, Stefanem Pawłowskim. Aktor opowiedział nam, co w nowych odcinkach czeka Marcina Kaszubę!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11 - premiera w poniedziałek, 16 września, o godzinie 21:40 na antenie TVP2

Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) w ostatnim sezonie nie miał łatwego życia. Po tym, gdy zginęła jego żona, Iga (Joanna Kulig), musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości i zmierzyć z bólem, stratą oraz samotnym rodzicielstwem.

W 11. sezonie będziemy świadkami przemiany Marcina Kaszuby, który po stracie żony stara się wyjść na prostą. Czy to oznacza, że znajdzie nową miłość? Na pewno tego będą chcieli przyjaciele Marcina! Tak o perypetiach swojego bohatera w nowych odcinkach opowiedział nam Stefan Pawłowski:

Bliscy będą starali się, żeby Marcin zaczął poznawać nowe kobiety. Marcin początkowo będzie bardzo na nie, ale powoli będzie się przełamywać, chociaż i tak dla niego ważniejsze będzie życie i opieka nad przybranymi córkami oraz synem.

Sylwia jednak jest w ciąży! Dlaczego postanowi to ukrywać?Zobacz więcej

Pod koniec 10. sezonu "O mnie się nie martw" do serialu powróciła Aśka Zarzycka (Aleksandra Domańska), czyli była partnerka Marcina Kaszuby. Czy stara miłość nie rdzewieje?

Po swoich przejściach związkowych zaprzyjaźnili się i to będzie wyjściowe do ich relacji po latach - zdradził nam Stefan Pawłowski.

Co jeszcze Stefan Pawłowski powiedział o 11. sezonie "O mnie się nie martw"? Sprawdźcie nasze wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Po wczorajszych fatalnych wiesciach z planu dzisiaj zaświecilo słońce i na planie pojawiły się 3 gwiazdy serialu, Pani Kurowska, Pani Sleszynska i Pani Malec jedyna nadzieja w nich że zrekompensuja nam przykry wątek Aski Zarzyckiej.

    05.09.2019 14:00
  • gosc1 (gość)

    Teraz dzieje sie to samo tak jak wtedy kiedy pojawila sie postac Sylwii okazalo sie ,ze zostanie na dluzej i stanie sie jedna z postaci pierwszoplanowych jedni "strzelali" 😂 i obwieszczali przez 5 sezonow ,ze serial jest juz na dnie i na pewno zaraz go zakoncza 😂,a drudzy cieszyli sie ,ze sie pojawila bo zaczelo sie cos dziac tak samo jest teraz z postacia Aski jedni sie ciesza ,a inni wymyslalaja jakies petycje i Bog wie co jeszcze.Kazdy lubi co innego i ma do tego prawo przestancie w koncu sie wyklocac niech kazdy oglada to co go interesuje niechciane sceny zawsze mozna przesunac albo w ogole przelaczyc kanal to nie jest jedyny program.Kasia jak Tobie tak nic nie pasuje to po prostu przestan ogladac ,a nie wiecznie narzekasz ,wszystko Ci sie nie podoba.Zmienilas nick z wczesniejszych sezonow jak sie udzielalas tu na forum i myslisz ,ze nikt nie skojarzy ? 😂 zakoncz dziecko ta szopke bo juz wstyd tylko robisz na tym forum

    05.09.2019 13:57
  • Lilka (gość)

    Załamaka totalna 😫 szkoda mi tego serialu ale to już wyszło dno i wodorosty.

    05.09.2019 11:42
  • Wera (gość)

    Prawdziwa! No i kurczę znowu się zaczęło :( Wczorajszy wpis nie jest oczywiście mój! Weź sobie kobieto znajdź jakiś własny nieużywany już na tym forum nick, język polski (i nie tylko) jest taki bogaty.

    05.09.2019 09:19
  • Gosc (gość)

    Znowu Aśka 😮 po co ?... nie będzie co oglądać w tym sezonie

    05.09.2019 07:04
  • Krycha (gość)

    Fanka Marcina Kaszuby- a mnie się wydaje,ze p scenarzystki,niektóre postaci pokazywały negatywnie,aby teraz dać im szansę poprawy.Tak było z Marcinem,Krzysiem,Martą,Sylwią,Pawłem,Markiem,oni wszyscy zaczynali od negatywnych postaci,teraz są innymi ludźmi-dlaczego Asia nie miałaby dostać takiej samej szansy. Wszyscy przeszli przemianę,nie rozumiem dlaczego Asia wzbudza taki sprzeciw,aby stała się lepsza i się jej odmawia takiej przemiany. W sumie nie wiemy jak postanowiły scenarzystki pokazać nową Asię,ale wierzę,że będzie to pozytywna postać.

    04.09.2019 21:56
  • 123 (gość)

    To znaczy "była" oczywiście.

    04.09.2019 21:56
  • 123 (gość)

    Ups, chyba coś nie wyszło z tą waszą pseudopetycją, skoro Ola Domańska jest na planie, hahaha :D

    04.09.2019 21:54
  • Fanka Marcina Kaszuby (gość)

    no i to jest własnie ogłupianie przez panie scenarzystki widzów, nie pamietają wiele rzeczy a jeszcze więcej sobie dopowiadają, ja nigdy ale to nigdy miłości Marcina do Aski nie widziałam i nie chcę widzieć i nie zobaczę bo oglądać tego nie będę....

    04.09.2019 21:18
  • Krycha (gość)

    Kasia- O czym Ty piszesz.To były bardzo rezolutne dziewczynki i przecież wiedziały gdzie ich mama pracuje i skąd ma pieniądze na życie. To chyba Ty nie widziałaś gdzie Iga pracowała i pewnie też nie pamiętasz jak Asia udzieliła Idze zaliczki na studia,a kiedy zwątpiła i nie chciała już iść na zajęcia bo się ośmieszyła to właśnie ta "be" Asia zmotywowała ją aby tego nie robiła. Tak, że nie mów mi ,że oglądamy inny serial bo nie wiesz o czym piszesz.

    04.09.2019 20:47
  • Wera (gość)

    Wam to chyba nadmiar słońca zaszkodził, gdzie kiedy i jak Aska była pomocna Idze? Marcin uciekał od Aski i od jej chłodu jak tylko nadarzyła się okazja do Igi a teraz wielka ma być miłość z tego, rzygać się chce już od tych głupot co tu wypisujecie i nie wierzę że dorabiacie ideologię żeby wybielić zrzędliwą starą pannę, którą porzucał każdy kto ją miał, szok i niedowierzanie !!!!

    04.09.2019 20:44
  • **** (gość)

    To fakt,niektóre komentarze jakie się tu pojawiają są żenujące i na poziomie małolatów. Nie wyobrażam sobie,że dorosły człowiek pisze o strzelaniu i ma czas na zajmowanie się prywatnym życiem aktorów,bo po prostu nie ma na to czasu. Pracuje,ma swoje problemy,kłopoty,a komentowanie tu traktuje jako rozrywkę i chwilową odskocznie od codziennego życia,obejrzy odc i dzieli się swoimi spostrzeżeniami -i tyle.

    04.09.2019 20:36
  • Kasia (gość)

    Krycha w którym to było odcinku że dziewczynki widziały że Aśka pomaga Idze? Bo oglądamy chyba inny serial, chyba wy już same sobie odpowiadanie historie w swojej wyobraźni, a strzelanie będzie i to raczej nie tylko ja będę strzelać 🔫🔫 bo to jakiś absurd w tym serialu się robi, pierwsze do odstrzału pójdą scenarzystki 🔫🔫

    04.09.2019 20:34
  • Krycha (gość)

    K, An- niech sobie strzelają przesuwają i tak im to nic nie pomoże,Asia i tak będzie. Nie mają co pisać o S&P to strasznie zaczęły się martwić o dzieci Marcina,bo o czymś trzeba pisać. Zapomniały tylko o tym,że kiedy Iga nie miała pracy i co włożyć do garnka dla tych dzieci,to Asia ją zatrudniła i nawet kiedy mogła ją wyrzucić bo zauważyła co się między I&M dzieje nie zrobiła tego,nie mściła się tylko się usunęła i nie wyrzuciła jej z pracy. To przez Asię i przez to ,że ją zatrudniła, Iga utrzymywała rodzinę. Mam nadzieję,że dziewczynki przypomną sobie jak Asia pomogła im kiedy było im ciężko.

    04.09.2019 20:20
  • xyz (gość)

    Haha, normalnie jak ktoś czyta te niektóre żenujące komentarze o jakimś strzelaniu albo o tym jak to aktorom zle i nie chce im się pracować to musi mieć niezła bekę z osób które to piszą. Wypadałoby się ogarnąć bo to publiczne forum. Weźcie się za jakas wartościowa robotę a nie wypisywanie dokładnie takich samych głupot na instagramie czy fb🤣

    04.09.2019 20:00
  • K. (gość)

    An.- Dokładnie! Tez nie rozumiem tej całej nagonki. Każdy przecież ma prawo, by lubić coś innego, a niektóre tutejsze komentarze są po prostu nie na miejscu.

    04.09.2019 19:51
  • An. (gość)

    przeciwniczki Aśki - przesuną sceny z nią, przeciwniczki Sylwii - przesuną sceny z nią. czy naprawdę wszystkim się musi podobać wszystko? czy nie można zrozumieć że ktoś chce oglądać Aśkę, a drudzy chcą Sylwię? nie chcesz oglądać? to sobie przesuń suwak i po problemie. dajcie ludziom oglądać to co chcą. ;) bo to strzelanie jest tak dziecinne że smiech mnie bierze. 😂

    04.09.2019 19:41
  • K. (gość)

    Każdemu podoba się coś innego. Nie powinnismy tego komentować, tylko zaakceptować :)

    04.09.2019 19:29
  • :) (gość)

    Czy na prawdę nie było innego pomysłu na watek Marcina Kaszuby tylko powrót Aski Zarzyckiej ? I co ona teraz nie bedzie restauratorką tylko bedzie właścicielką szkoły tańca ? I to jest dla was takie interesujące ?

    04.09.2019 19:22
  • 123 (gość)

    O mój Boże, znowu się zaczęło... Chętnie chwycę za broń i zacznę strzelać do strzelających do Aśki. W ogóle mam pytanie: Kasia, Kinga, gość, Fanka Marcina Kaszuby - oczywiście to są Twoje ostatnie podrygi tutaj prawda? Skoro serial niedługo się zacznie a w nim jest Aśka, której nie znosisz, to po co tracić czas i oglądać taką postać?

    04.09.2019 18:51
NowszeStarsze