"O mnie się nie martw" sezon 11. Sylwia jednak jest w ciąży! Dlaczego postanowi to ukrywać? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie "O mnie się nie martw" okaże się, że Sylwia naprawdę jest w ciąży! W jaki sposób prawnicy zmierzą się z wizją rodzicielstwa? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. po wakacjach 2019. w poniedziałki o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatni sezon "O mnie się nie martw" jak zwykle zostawił nas z wieloma pytaniami. Bardzo tajemniczo zakończył się wątek Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz), którzy podejrzewali, że prawniczka jest w ciąży i postanowili zrobić test ciążowy.

Aleksandra Domańska: Aśka nie będzie uganiać się za żadnym facetem!Zobacz więcej

Do tej pory nie było wiadomo, czy wynik testu był pozytywny, ale teraz okazuje się, że Sylwia naprawdę będzie w ciąży! Jednak razem z Pawłem nie powiedzą nikomu z bliskich, że spodziewają się dziecka. Oboje będą przejęci nową rolą, a otoczenie dodatkowo nie ułatwi im sprawy... W końcu postanowią uroczyście oznajmić wesołą nowinę!

Jak poradzą sobie w tej nowej sytuacji? Nadają się na rodziców? Tego dowiemy się w nowych odcinkach "O mnie się nie martw"!

Kompletna zmiana u Marcina! Już nie będzie rozpaczał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • KP (gość)

  S&P jest mało, bo to Marcin Kaszuba zgodnie z początkowymi założeniami i na szczęście jest bohaterem pierwszoplanowym. :):):) Jeśli chodzi o oglądalność, to fani Marcina, S&P, Marty, Krzyśka "Bądźmy razem" ;) w poniedziałki o 21.45 na TVP2, nie online! Skoro miarą jakości jest oglądalność. :/ Wątek S&P wypala się, ale losy Marcina po ... :( to materiał na co najmniej jeszcze jeden sezon.

  25.08.2019 18:33
 • Wiktoria (gość)

  Też jestem tego zdania, że mniej scen S&P to mniejsza oglądalność i nie ma co się tu spierać ale włąśnie ten watek jest teraz najbardziej ogladany i nic tu nie pomoże żadna Aśka czy kudłaty, oni to mogą być tłem dla watku S&P a nie odwrotnie, jak scenarzystki przekombinują i zachwieją równowagę między tymi watkami to bedą musiały zakończyć pisane scenariusza OMSNM a my pożegnamy się z serialem na zawsze.

  25.08.2019 17:27
 • Tośka (gość)

  K. - dzięki 😉

  25.08.2019 16:07
 • K. (gość)

  Tośka- premiera telewizyjna 16 wrzesień- informacja ze strony o mnie się nie martw. Prapremiera pewnie będzie 9.

  25.08.2019 14:16
 • Tośka (gość)

  Wie ktoś kiedy jest premiera 1 odcinka, 9 czy 16 września?

  25.08.2019 13:58
 • Hanka (gość)

  gość oni, tzn. telewizja to już postawiła krzyżyk na OMSNM, nawet na ramówce nic nie było wspomniane, chociaż reprezentacja serialu była i to tak duża jak żadnego roku, no ale co się dziwić jak NDINZ ma oglądalność na poziomie 3,4 mln a OMSNM teraz nie całe 1,2 mln..no zobaczymy jak to będzie faktyczne w te poniedziałki i czy to był dobry ruch ze strony prezesa TVP.

  25.08.2019 13:53
 • gość (gość)

  Może sprostuję, ja nie mówię że wątek S&P jest źle prowadzony, jest dobrze i idzie to wszystko we własciwym kierunku, tylko problem jest taki że są tłem nawet dla stażystów, a to jest chore, przecież zawuażcie że nawet problemy Marii były bardziej na pierwszym planie, mnie bardziej chodzi o to, że jak ma serial przetrwać no to muszą połozyć wiekszy nacisk na wątek S&P bo inaczej ogladalność spadnie jeszcze bardziej, nie wiem czy ogladaliście transmisje z ramówki jessiennej TVP, ale prezes wyraznie liczy się z ogladalnością danego programu czy serialu, już późna pora spowoduje spadek ogladalności a dalsze marginalizowanie wątku S&P na rzecz np. watku Aski czy stażystów których niestety zostawili to tylko kierunek do zakończenia serialu, wiem że to tylko serial, wiem też że się kiedyś musi skończyć ale żeby nie było tak że nie zdążą zakończyć watków bo przez słabą ogladalność zdejmą go z emisji.

  25.08.2019 12:22
 • K. (gość)

  gość1234- No mi też się bardzo podoba i cieszę się z jednej strony, że niezbyt dużo wiemy, bo przynajmniej będziemy mieli fajną niespodziankę przy oglądaniu.

  25.08.2019 11:50
 • Pola (gość)

  Tak sobie myślę, że wątek S&P jest o wiele lepiej prowadzony niż, jak kiedyś IgMy. Wydaje mi się, że wątek s&P prowadzony jest lekko, a w wątku IgMy zawsze były problemy, zawsze wszystko było przerywane, trzeba było się domyślać co będzie dalej. Zawsze czy to randka była urywana, bo inni byli ważniejsi. Zawsze wszystko owiane tajemnicą, zawsze wielkie problemy. Pojawiały się byłe, co chwilę stał im na drodze do szczęścia, a oni też bardziej myśleli o innych niż o swojej przyszłości. Uwielbiam IgMe, ale widać, że ich wątek zawsze był ciężki 😢 Od początku gdy zostali razem, co chwilę im ktoś to szczęście chciał zepsuć... 3 sezon -Krzysztof.. i oczywiście przerwana randka przed Krzysztofa, 4 sezon- Kinga, cały sezon mąciła, 5 sezon - Paweł, ale się ogarnął. Nieudany ślub, 6 sezon - Sylwia, w końcu ślub, 7 sezon - Kuba, wypadek Igi, i pózniej Paryż do teraz nie wiem, czy tam byli, bo Kuba im przeszkodził. Pojawił się 8 sezon, IgMa była, ale nieciekawy był ich wtedy wątek

  25.08.2019 11:35
 • gość1234 (gość)

  K. Nie jest źle to mało powiedziane,dla kibicujących tej parze super. :) No i właśnie może dobrze że nie wiele się można dowiedzieć na temat tego co się wydarzy.Jak się przesadnie nie reklamują,to może źle nie będzie :)

  25.08.2019 11:29
 • K. (gość)

  gość1234- W pełni się zgadzam i również narzekać nie zamierzam. Cierpliwie czekam i czuje, że będzie fajnie. Jak się jednak okaże, że się pomyliłam. Trudno. Przestanę oglądać i tyle. W końcu to tylko serial. Fajny, nawet bardzo, ale tylko serial..

  25.08.2019 11:24
 • gość1234 (gość)

  gość Sama napisałaś,że wszystkiego nie wiedzą nawet ci co śledzą instagram i cokolwiek innego.Także tak na prawdę nie wiemy ile ich będzie.A zresztą mnie nie obchodzi ile,ale jaka będzie jakość ich scen.Fani Igi i Marcina czy Marty i Krzyśka mogą pozazdrościć scen z 10 sezonu.Jeżeli mowa o nieobecności no to co mieli powiedzieć fani I&M od 6 sezonu o ich parze,gdzie tylko połowa tej pary była obecna.Mi Sylwia i Paweł nie znikną nawet jak będą mieli 2,3 sceny w odcinku.A co do Asi to daje jej szansę,bo wydaje się że zmądrzała i nie będzie szukać szczęścia na siłę.Także ja narzekać nie zamierzam.

  25.08.2019 11:19
 • K (gość)

  No i też przecież tak jak zresztą słusznie już zauważyliście, nie wszystko pokazują w necie, także może tych scen jest więcej, a my nie jesteśmy świadomi.

  25.08.2019 11:16
 • K. (gość)

  gość- Wiemy, że nakręcili 9 scen do różnych odcinków w mieszkaniu S&P, ale nagrywali też przecież w innych miejscach. Ola i Marcin weszli na plan jako jedni z pierwszych i wtedy również sporo razem grali. Poza tym do tej pory pewnie nagrali dopiero polowe sezonu, także myślę, że aż tak tragicznie to nie będzie. Już bez przesady. Scenarzystki wiedzą co robią. 3/4 sceny na odcinek to nie jest też jakoś znowu mało. Niektóre postacie nawet tylu nie mieli pewnie. Po 9 sezonie, gdzie S&P było naprawdę dużo(na co oczywiście nie narzekam) niektórzy mają teraz zbyt wygórowane wymagania i narzekają, a naprawdę nie jest zle.

  25.08.2019 11:12
 • gość (gość)

  gość1234 owszem watek S&P od 9 sezonu jest już prowadzony porządnie, we właściwym kierunku tylko że to nadal jest bocznica, a wydawało by się że jako para powinni być bardziej widoczni, wiesz ja trochę obserwuję instagrama i wiem że dziennie nagrywają około 9 scen, scen do różnych odcinków oczywiście, nie wiem czy wiesz ale OLA Adamska i Marcin Korcz w lipcu !!! czyli bardzo dawno spotkali się razem na planie i nagrywali w mieszkaniu S&P tylko 1 dzień !!! czyli wychodzi że do połowy sezonu mamy tylko kilka ich scen razem, przecież to jest chore, nie można tak traktować tak popularnej pary, być może będą nadrabiać teraz po przewie wakacyjniej ale to już bedzie 8-9 odcinek czyli końcówka sezonu, nie przytrzymają fanów tej pary jeśli znowu bedzie tak malutko scen S&P, owszem nie pokazują wszystkiego na instagramie, ja sobie z tego zdaję sprawę no ale jednak więcej czasu byli na wolnym i na wakacjach niż na planie, albo o zgrozo !!! mijali się na planie :( nie zapowiada to się dobrze, owszem ciąza jest, to już wiemy tylko co z tego wyniknie jak S&P bedzie mało a zginą na pewno bo dużo watków jest teraz namnożonych. Jesli o kontynaucji serialu ma decydować ogladalność no to niestety ale to jest na pewno ostatni sezon, i na pewno watki zostaną poucinane bo nie zakończą wszystkie dobrze, tym bardziej że znowu wprowadzili Aśkę, nie wiadomo zresztą po co....

  25.08.2019 10:54
 • gość1234 (gość)

  Czasami mniej znaczy więcej.A to,że jak serial dłużej na antenie to są wprowadzane nowe postacie,to normalne.Nawet Sylwia i Paweł swego czasu zostali wprowadzeni jako nowe postacie :) Więc ja nie mam nic przeciwko :)

  25.08.2019 10:35
 • gość1234 (gość)

  Jeżeli ktoś jest fanem S&P to nie rozumiem tego niezadowolenia z prowadzenia tego wątku.Bo jestem ciekawa która para miała lepsze sceny od nich? Tutaj mniej znaczy więcej.Niezadowolnie mogło być w 8 sezonie gdzie Marta i Paweł zachowywali się jak niezdecydowane księżniczki.I ich wątki były prowadzone dziwacznie,te postacie nigdy nie były do siebie tak podobne jak wtedy. :) A teraz to oby tak dalej,pozytywnie i konstruktywnie.

  25.08.2019 10:27
 • gość (gość)

  Może nie tak, że ta para zrobiła się mdła, po prostu oni dalej są watkiem pobocznych i nie wiele mają scen w odcinku i to tak wyglada, produkcja wiedząc już że odchodzi pani Kulig powinna tak pokierować serialem że jedyna para jaką są S&P powinna wyjść na plan główny a nie spychać ich na tor boczny, teraz oni przyciagają najwięcej widzów, znaczy przyciagali bo w 10 sezonie duzo osób zawiedzionych watkiem S&P odeszło, teraz nie bedzie przecież lepiej bo znowu tyle postaci się pojawia że nie ma szansy na rozbudowanie watku S&P i to raczej bedzie przyczynkiem do spadku ogladalności a w konsekwencji kasacją serialu.

  25.08.2019 09:43
 • Hanka (gość)

  Było do przewidzenia że dziecko się pojawi u S&P, pytanie tylko czy będą przeciągać ciąże cały sezon czy poród nastąpi wcześniej niż w finale ?

  24.08.2019 22:04
 • Viola (gość)

  Super że będzie dzidzus niech tylko ich pokazują a nie jedna scena i koniec

  24.08.2019 17:35
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×