"O mnie się nie martw" sezon 11. Sylwia jest w ciąży? Lucyna Malec jako... mama Krzysztofa! Namiesza w życiu bohaterów? Dawni bohaterowie wracają do serialu!

Prace nad 11. sezonem serialu "O mnie się nie martw" trwają w najlepsze! Byliśmy na planie produkcji TVP i musicie nam uwierzyć, ale będzie się działo! 11. sezon to powrót starych postaci, ale też nadejście zupełnie nowej, która wprowadzi w życie bohaterów trochę zamętu...

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" SEZON 11 - CO SIĘ WYDARZY?

W 11. sezonie "O mnie się nie martw" nie zabraknie emocji! Nowe odcinki serialu będą stały pod znakiem powrotów, ale sporego zamieszania narobi również nowa bohaterka, w którą wcieli się Lucyna Malec! Aktorka zagra... mamę Krzysztofa (Paweł Domagała) i już możecie się spodziewać, że będzie to bardzo ekscentryczna matka! Szczególnie ciekawie będzie wyglądała jej relacja z Grażyną Małecką (Joanna Kurowska), bo panie będą miały pewne rachunki do wyrównania!

Równie ciekawie zapowiada się powrót Aśki (Aleksandra Domańska) do "O mnie się nie martw"! Czy twórcy serialu wymarzyli sobie, aby jej bohaterka ponownie była z Marcinem (Stefan Pawłowski)? Tego wam zdradzić jeszcze nie możemy, ale możecie być pewnie, że Aśka wróci odmieniona.

Joanna Kulig wróci do serialu? Katarzyna Ankudowicz ujawnia szokującą prawdę!Zobacz więcej

Swój kolejny już powrót do serialu zalicza także Karol Dziuba. Mecenas Tomasz Podhalski zamierza pokazać swoje nowe oblicze, ale ma również musi wyjaśnić sobie kilka spraw z Marta (Katarzyna Ankudowicz). Wybaczy kobiecie to co mu zrobiła?

Wciąż widzowie spekulują na temat ciąży Sylwii (Aleksandra Adamska). Czy rzeczywiście Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia doczekają się potomka? Przekonamy się już wkrótce! Sprawdźcie naszą relację z planu 11. sezonu "O mnie się nie martw"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kinga (gość)

    A ja na ten przyklad nie przepadam za postacia Sylwii. Podobala mi sie tylko w tym sezonie, w ktorym sie pojawiła.

    20.08.2019 21:51
  • Kasia (gość)

    A nie może zarabiać gdzie indziej tylko w OMSNM ? Musi nam psuć humory przed rozpoczęciem nowego sezonu ?

    12.08.2019 10:00
  • Aśka (gość)

    Wróciła dla zarobku

    11.08.2019 21:05
  • Kasia (gość)

    To jak To jest taki obciach to po co wróciła? Niech zwiewa i tu już!! A jak nie to 🔫

    11.08.2019 19:52
  • Aśka (gość)

    Przecież granie w serialach ,to obciach ,źródło utrzymania, zwłaszcza w tasiemcach ,co innego gra w filmach ,tam dopiero aktor czuję się spełniony, tak więc to Domańska jest wygrana i nie wyzebrala roli w tym serialu ,tylko dostała propozycję

    11.08.2019 18:19
  • Gosc (gość)

    Czy Domańska to dobrze zagrała ? Czy ona to wgl zagrała kto jest pytanie, ona raczej nie gra tylko miny robi i ciągle jest naburmuszona, już raz nas scenarzystki posłuchały i nasze prośby spełniły, mamy piękna pare S&P i nie było Aski przez 2 sezony a takie próby już były pisane na tym forum, trzeba wierzyć w siłę widzów i pisać do skutku o usunięcie Aski z serialu!!!!

    11.08.2019 18:13
  • Wiki (gość)

    Ludzie ogarnijcie się, trwa piękne lato. Nie chcecie kogoś oglądać to nie oglądajcie, ale pozwólcie innym. Przewijajcie sceny i tyle. Mnóstwo ludzi tak robi, a Wy nie możecie? Z tego co czytałam to komentarze co do Aśki raczej pozytywne (po finale sezonu). Scenarzystki postanowiły przywrócić tę postać i nic na to nie poradzicie. Skoro aktorzy mają wpływ na scenariusz tylko w uzasadnionych wypadkach to tym bardziej nikt się nie ugnie pod jakąś grupką fanów tej czy innej postaci. Ja nie rozumiem tej całej burzy. Przecież nikt nie zmusza Was do oglądania scen z udziałem Asi. Tak jak mnie nikt nie zmusza do oglądania Sylwii czy kogokolwiek - nie chcę to przewijam. I nie widzę powodu dla którego Wy nie możecie tego robić. Asia tak jak każda inna postać ma fanów i antyfanów. I o to chodzi, o kontrowersje, różnorodność opinii, dyskusję. Skoro Asia budzi tak skrajne emocje to znaczy, że scenarzystki dobrze ją napisały, a Domańska zagrała. ;) I oby tak dalej.

    11.08.2019 17:17
  • Serial wolny od Aśki Zarzyckiej !! (gość)

    Ano zobaczymy można jeszcze pisać dziewczyny na profil VOD na FB na instagrama i na profile Bądżmy razem :-)

    11.08.2019 14:28
  • Gosc (gość)

    To dopiero zobaczymy czy biorą pod uwagę głosy widzów

    11.08.2019 13:25
  • 123 (gość)

    gość - rozumiem, że ta petycja zawiera imiona i nazwiska osób, które nie chcą Aśki? No bo, wiesz, jak sobie napiszesz do nich jedno czy dwa zdania, że "Aśka doprowadzi do końca i upadku serialu", to ich tylko rozsmieszysz :D

    11.08.2019 11:14
  • Kasia (gość)

    Domańska żyje teraz w świecie bogini także nie musi nigdzie grać 😁 i spokojnie jak się za długo rozgosci w OMSNM to 🔫🔫🔫

    11.08.2019 11:01
  • uuu (gość)

    A w którym to serialu Domańska gra? bo coś mi chyba umknęło, zagrała w filmie i na tym koniec, w tamtym sezonie zgrała małą rólkę w serialu " W rytmie serca" i na tym koniec, Polsat jej podziekował, nie przedłużyli z nią umowy, w teatrze to raptem teraz zaczęła grać po prawie 2-letniej przerwie, jakby nie powrót do OMSNM to by znowu musiała do Kopenhagi wyjechać w celach zarobkowych jak to miało miejsce w tamtym roku.

    11.08.2019 10:47
  • gość (gość)

    tak płaczecie za tą Aską a potem jest jest narzekanie że nie takiego życia dla Asi chcecie, czy wy myślicie że teraz po powrocie coś się zmieni? zapewniam Was że nie, ta postać zawsze od początku serialu była zakałą i przeszkodą na drodze do szczęścia innych, najpierw stała na drodze Igi i Marcina a potem tak się pyszniła że jest z Radeckim że nie widziała jak on już od niej odleciał do Sylwii, potem ta przemiana po terapii co to miała Aśkę zmienić a tylko ją ośmieszyła bo sztucznie to wyszło, mało naturalnie i zupełnie nieprzekonująco, jak chcecie to sobie na coś podobnego czekajcie, ja nie mam zamiaru znowu patrzeć na krzywą i sztucznie uśmiechnietą Aśkę, petycje napisałam na FB serialu i wysłałam w wiadomościach na VOD że taki powrót do tylko zniechęca do czekania na kolejny sezon !!!

    11.08.2019 09:34
  • Krycha (gość)

    KP- też tak myślę,że jeśli napisane to nie w imieniu wszystkich. Pisanie ogólne o nastrojach negatywnych fanów,też się mija z prawdą,bo fani Marcina czekają na jego watek i to bardzo,fani Asi też wyczekują jak się potoczą jej losy , nie można zapominać o fanach Krzysia i Marty,oni na pewno też czekają na swoich ulubieńców. Tak że z tymi nastrojami nie jest tak żle. Myślę,ze każdy znajdzie coś dla siebie,a godzina dla fana tego serialu chyba nie ma znaczenia,zawsze znajdzie czas aby go zobaczyć.

    10.08.2019 22:35
  • Anka (gość)

    Domańska wyżebrała rolę? To jest dowcip sezonu. Gra w spektaklu, za chwilę premiera filmu fabularnego. Pojawia się w takich dość regularnie.

    10.08.2019 21:55
  • KP (gość)

    Kasiu mam nadzieję, że w tej petycji nie napisałaś w imieniu wszystkich. :/ Mów i pisz za siebie! Są tacy, którzy czekają na Aśkę. Widzą jej błędy. Ona też ma świadomość, że je popełniła. Powiedziała o nich Ance w ostatnim odcinku X sezonu. Niespełniona miłość do Marcina była przyczyną błędów życiowych! Poza tym, w tym momencie ważniejsze jest to, jak zmiana godziny emisji przełoży się na zainteresowanie widzów i ciąg dalszy. Co do nieobecności aktorów, to Domagała też był w przeciekach 2 czy 3 razy. A zamęt tylko dlatego, że S&P mało.

    10.08.2019 21:45
  • K. (gość)

    Ja nie chce pisać pochopnie ani, że to będzie suuper sezon, ani też, że tragiczny, bo nie naprawdę nie wiem, jak będzie. Nie ukrywam jednak, że nadzieje na coś dobrego mam, bo uważam że potencjał jest (chociażby mama Krzyśka i Grażynka). Co będzie, zobaczymy. Jeśli jednak rzeczywiście sezon okaże się zły, trudno.. Przestaniemy oglądać, nie zrobią kolejnych sezonów i tyle. To i tak tylko serial i prędzej, czy później by się skończył. Na razie jednak moim zdaniem nie ma co gdybać. Scenariusz dawno gotowy, a prace trwają, więc już i tak nic nie zmienimy. Będzie co ma być. Albo nam się spodoba, albo nie.. ale zakładanie jakiejś wersji tylko przez pryzmat rzeczy dodawanych do internetu, jest moim zdaniem słabe. Każdy dodaje co chce i jest to tylko pewien urywek, kilka wybranych sekund z danej chwili. Poza tym, co by był za sen oglądania serialu gdyby wszystko wcześniej pokazywali.

    10.08.2019 21:31
  • Gosc (gość)

    123 spokojna twoja, napisane gdzie potrzeba, niech wiedzą jakie są nastroje wśród fanów.

    10.08.2019 20:50
  • 123 (gość)

    Kasia - no to ponawiam moje pytanie - petycja napisana? Podpisy zebrane? Tak długo trąbicie już o tej swojej nienawiści do Aśki, że chyba ta petycja już dawno wysłana nie? :D

    10.08.2019 20:00
  • Kasia (gość)

    Ja wiem jedno, bez względu jak poprowadzą wątek S&P i wątek Zarzyckiej to gwoździem do trumny i końcem i upadkiem serialu jest znikoma ilość S&P i rozbudowany wątek Aski, także ten kto tak czekał na Asienke może sam siebie winić za koniec serialu. I też się podpisuje pod tym że to był niechciany powrót do serialu, najprawdopodobniej wyrzebrany przez aktorkę którą nigdzie pracy nie ma, mam na myśli inny serial.

    10.08.2019 19:55
NowszeStarsze