"O mnie się nie martw" sezon 12 odcinek 1. Sylwia zaczyna rodzić! Karolina coraz bardziej zbliża się do Marcina? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wielkimi krokami nadchodzi 1. odcinek 12. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Fani mogą już przestać spekulować, co się wydarzy! Sylwia zaczyna rodzić! Karolina coraz bardziej zbliża się do Marcina? Sprawdźcie, co jeszcze stanie się w 144. odcinku "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 12. odcinek 1. w poniedziałek, 2.03.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 144. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Marcin (Stefan Pawłowski) wraca do pracy po nocy spędzonej poza domem. Nieoczekiwanie dzięki temu będzie mógł pomóc kobiecie zaatakowanej przez młodocianych bandytów. Nie podoba się to Karolinie (Karolina Bacia), ale okazuje się również, że z tą kobietą wiąże go coś więcej niż przypadkowy kurs taksówką.

Sylwia przedwcześnie urodzi? W życiu Pawła namiesza dawna znajoma? Co się wydarzy w finale sezonu?Zobacz więcej

Tymczasem Marek (Krzysztof Stelmaszyk), wiedząc, że Sylwia (Aleksandra Adamska) lada dzień będzie rodzić, szykuje kancelarię na zmiany, jakie wkrótce nastąpią. Nastąpią zresztą szybciej niż myśli, i to on, razem z Martą (Katarzyna Ankudowicz) musi pomóc Sylwii dostać się do szpitala, bo Paweł (Marcin Korcz) popada w konflikt z mężczyzną spotkanym na siłowni i trafia do szpitala z zupełnie innych powodów.

Marta, która nie radzi sobie z własnymi problemami, zostaje wciągnięta w wieczny problem Kostka (Mateusz Bieryt), który wreszcie dojrzał do męskich decyzji. Niestety, jego precyzyjnie opracowany plan, mimo najszczerszych chęci Marty, doprowadza do nieco wstydliwego finału.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 123 (gość)

    Kurski chce nowych twarzy w serialach, z nowymi aktorami ma dalej nagrywać rodzinkę.pl, chyba nie zna się na widzach którzy właśnie dorastają że swoimi ulubionymi bohaterami a tworzyć ten sam serial tylko z innymi twarzami to szatanski pomysł. Troche o tym wiemy my fani OMSNM.

    29.02.2020 08:14
  • Do Lea K. (gość)

    A gdzie była relacja z ramówki? Bo ja to wczoraj w relacjach na insta oglądałam i co takiego powiedział? I czy coś było z OMSNM? BO Stefan i Karolina byli w drużynie Stulecie Winnych co mnie zdziwiło bardzo.

    28.02.2020 23:41
  • Lea K. (gość)

    Nie wiem czy was też, ale ten cały Kurski jest tak irytujący typem, że szkoda słów. I jest strasznym chwalipiętą. Aż nie dało się go słuchać. Ale to tylko moje zdanie, które wyrobiłam sobie po tym całym show ramówkowym.

    28.02.2020 23:29
  • Po.1.odc (gość)

    Marcin jest taki sam jak był z Aśką - nie widać specjalnego zaangażowania w relację z Karoliną, za to widać, że interesują go inne kobiety. Wrócił Kaszuba sprzed Igi. Ble.

    Sylwia cudna. Paweł komiczny, chociaż wzruszenie też zagrane bardzo dobrze.

    Zmianę reżysera widać gołym okiem. Ogólnie mam mieszane uczucia.

    28.02.2020 22:49
  • GOŚĆ (gość)

    Ciekawe czy Karolina wyjedzie na dłużej,czy tylko na jeden dzień. Też tak myślę, że z tego spotkania nic nie będzie, coś na pewno się wydarzy. Z drugiej strony jeśli Kaszuba chce się Karolina zabawić to niech dziewczyna jak najszybciej się o tym dowie i rozegra na swoich zasadach Kaszube. Wydaje mi się, że jeśli pracownicy kancelarii dowiedzą się jak potraktował Karolinę to na pewno im się to nie spodoba,a niektórym fanom to już wcale. Szkoda takiej fajnej pozytywnej postaci jaką był Kaszuba.

    28.02.2020 21:43
  • MM (gość)

    Podoba mi się że pani Irenka będzie miała rozbudowaną rolę i częściej ją będziemy oglądać. Paweł no cóż chyba odczuje na własnej skórze jak czuła się Iga gdy on stale się wcinał między nią i Marcina, to samo chyba będzie robił Artur. Karolina umawia się z Marcinem na wieczór i na pewno jedno z nich nie dotrze na czas, albo ta trzecia pojawi się niespodziewanie z kolejnym problemem i cały czar wspólnie spędzonego wieczoru pryśnie. Skąd my to znamy, który to już raz randka się nie uda??? Widziałam gdzieś zdjęcie Justyny z Marcinem i ona była ubrana nie jak taksówkarka, tylko jakby na randkę. Nie wiem co Marcinowi w niej tak zaimponowało? Gustował w blondynkach, na brunetkach się przejechał, z rudzielcem-Karoliną chciał spróbować a teraz z kolejną brunetką wikła się bez sensu. Oby w porę Kaszuba przejrzał na oczy i nie zapominał o dzieciach, bo Hela i Oliwka już pokazały na co je stać a teraz Zbysiu zaczyna sprawiać problemy. Marcin poczuł wiatr w żaglach, uwolniając się od przeszłości i oby go za daleko nie poniosła ta jego przesadna empatia.

    28.02.2020 21:00
  • 123 (gość)

    Kaszuba na pewno nie dotrze tylko ciekawe która Pani go zaabsorbuje swoimi problemami Justyna czy Aśka? Bo że któraś z nich to jest pewne.

    28.02.2020 19:59
  • Do odc 3 (gość)

    Jak myślicie Kaszuba dotrze do Karoliny????🤔

    28.02.2020 19:07
  • Kama (gość)

    A wy co wróżbici? Pawła do Szczecina to już nie wiem który raz się wysyła w komentarzach chociaż nic na to nie wskazuje. Paweł będzie miał konflikt z Szulcem a nie z Sylwią za sprawą Szulca. Do tej pory żadne przewidywania się nie sprawdziły, więc może czasem warto odpuścić i poczekać na rozwój wydarzeń. Mnie ciekawi to, że pani Irenka będzie pracować w kancelarii i to będzie chyba coś na więcej niż jeden odcinek, bo były kręcone jakieś sceny pani Irenki z Karoliną w kancelarii, a teraz Karolina ma wyjechać służbowo. A z tym wyjazdem to mi się skojarzyło z 9 sezonem, w 3 odcinku Sylwia jechała do Krakowa, a jak ten sezon się skończył dla Pawła i dla niej to chyba każdy pamięta😊. Naprawdę poczekajmy, a nie szerzy się tu taka panika i pesymizm.

    28.02.2020 16:38
  • 123 (gość)

    No to się wyjaśniło dlaczego Baci nie było na planie, Karolina już wyjechała, teraz czekać tylko na wyjazd Radeckiego bo niestety ale konflikt między S&P będzie za sprawą Artura.

    28.02.2020 16:18
  • M (gość)

    Jest też nowy artykuł ze zdjęciami Sylwii i Artura

    28.02.2020 15:51
  • odcinek3 (gość)

    Pani Irenka zaczyna pracę w kancelarii Kaszubów. Na dzień dobry musi się skonfrontować z pomysłami Teresy, kłopotami <BR/>Kaśki i jeszcze wykonywać polecenia Marka. Karolina wyjeżdża służbowo, ale umawia się z Marcinem na wieczór. Wcześniej<BR/>jednak Kaszuba musi zmierzyć się z podejrzeniem, że to Zbyszek okrada kolegów z przedszkola. Teresa uparcie szuka <BR/>kontaktu z Marią, ale jej zmysł obserwacji sprawia, że zirytowana pani mecenas Barska dostrzega drugie dno swojej sprawy, <BR/>a jej klientka ponosi konsekwencje dawnych decyzji. Tymczasem Grażyna uświadamia Pawłowi, że odcięcie Sylwii od jej <BR/>dawnego życia i zamknięcie jej w domu z Zosią może mu się odbić czkawką. Paweł odpuszcza na razie wszystkie urazy <BR/>Arturowi, który dostaje prezent z okazji rozpoczęcia nowej pracy. Podarunek wcale go jednak nie cieszy. <BR/><BR/>

    28.02.2020 15:22
  • Ania (gość)

    Patrycja-dzięki 😃 trochę słaba ta delegacja 🤨

    28.02.2020 11:58
  • Patrycja (gość)

    Ania- był na pewno Jacek Knap i Mateusz Bieryt z tego co widziałam w relacjach. I Karolina Bacia, ale ona razem z aktorami ze Stulecia Winnych, podobnie Stefan Pawłowski.

    28.02.2020 11:16
  • Ania (gość)

    Wczoraj była ramówka tvp, czy był ktoś z OMSNM?

    28.02.2020 11:09
  • Do- do Doma (gość)

    GOŚĆ- Skoro jak twierdzisz on chce związku bez zobowiązań,to ok,ale czy ona takiego związku chce?? Coś mi się wydaje,że nie powiedział jej o tym,tylko skrupulatnie ukrywa ten związek,czyli tak po prostu się nią bawi. Tak mu wygodnie,ma zawsze pod ręką osobę,do której może wpaść i zostać na noc,a jak mu się nie chce, to może pójść z kumplami na popijawę. Kaszuba to nie pępek świata,to nie tak,że jemu wolno kogoś wykorzystywać do swoich celów leczniczych,niech jej powie o tym,że jest jego przelotną znajomością do chwili,aż kogoś innego znajdzie,jeśli się ona na to zgodzi to w porządku. Sama nie wierzę,że to piszę,to była moja ulubiona postać i co z niej zostało???-zobaczymy w najbliższych odc.

    28.02.2020 09:56
  • Do Doma (gość)

    Przesadna empatia Marcina to jedno, pomysł na Karolinę to drugie, a Bacia to trzecie. I to ta trzecia położyła rolę. Nawet nie w tym odcinku, ale już w poprzednim sezonie. Para Kaszuba i Giżyńska, Pawłowski i Bacia to nie to. Pawłowski dużo lepiej i swobodnie gra z Giżyńską, ale pomysł na kolejnego "Gada" to bzdura do potęgi entej! Ratunek jest jeden. Karolina i Justyna daleko od Kaszuby. Marcin próbuje związku bez zobowiązań, tak jak zaleciła mu psychoterapeutka. Dlatego to tak drażni. Iga w grobie się przewraca.

    28.02.2020 07:34
  • Doma (gość)

    do "do GOŚĆ" - czegoś nie rozumiem. Większość tu pisze, że para Marcin&Karolina prawdopodobnie rozpadnie się z powodu tego, jak względem Karoliny zachowuje się Marcin i że to ona powinna go kopnąć w tyłek. Ty z kolei już niejednokrotnie pisałaś i piszesz do tej pory, że masz nadzieję, że tej pary nie będzie z wyłącznej winy Karoliny Giżyńskiej (nie Baci, bo moim zdaniem trochę tego nie rozróżniasz). Mam więc pytanie - według Ciebie Marcin zachowuje się w porządku? Co w takim razie złego robi Karolina, że to ma być tylko jej wina? I nie pisz kolejny raz, że aktorka to klapa, bo nie o to mi tu chodzi. Chodzi o bohaterów a nie o aktorów ich odgrywających.

    27.02.2020 23:24
  • do GOŚĆ (gość)

    GOŚĆ - Niech tak się stanie!!! Dla dobra serialu, bo Bacia to klapa.

    27.02.2020 23:01
  • GOŚĆ (gość)

    Do MM- Mam tylko nadzieję,że Karolina nie pozwoli sobie na testowanie jej wytrzymałości,zasłanianie się przez Kaszubę empatią,szybko odkryje i nie da się zwodzić za długo. Już zaczyna ją denerwować chowanie po katach. Jemu pewnie pasuje,bo to pozwala na bycie nielojalnym wobec partnera,bo nikt nie kojarzy go z Karoliną i może robić co chce. Karolina to nie Iga,która cierpliwie znosiła chorobliwą empatie Marcina. A dlaczego? Bo Iga miała dzieci,pracowała u Kaszuby,mieszkała na początku kiedy odeszła od Krzyśka w mieszkaniu kupionym przez Marcina. Jakby nie patrzeć trochę była zależna od Marcina. Karolina to dziewczyna z czystą kartą,dobrze zapowiadająca się mecenas,córka znanego wykładowcy,mająca swoje mieszkanie,a prace pewnie znajdzie wszędzie. Jest po prostu niezależna i według mnie nie musi znosić humorów Kaszuby i jego nadmiernej empatii. Mam nadzieję,że jeżeli Marcin nadużyje jej zaufanie,a empatia przekroczy granice wytrzymałości,odkryje tajemnice i zostawi go. Czekam co będzie się dalej działo,a potem zastanowię się co dalej.

    27.02.2020 21:32
NowszeStarsze