"O mnie się nie martw" sezon 12 odcinek 10. Co dalej z serialem? Aleksandra Adamska wyjaśnia, co dalej z nowymi odcinkami!

Chociaż lata mijają, a Joanna Kulig już od jakiegoś czasu nie ma nic wspólnego z produkcją, to serial "O mnie się nie martw" wciąż jest jedną z najczęściej oglądanych serialowych propozycji Telewizji Polskiej. Teraz widzowie jednak muszą się uzbroić w cierpliwość czekając na nowe odcinki.

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 12. odcinek 8. w poniedziałek, 4.05.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Z powodu pandemii koronawirusa zawieszono prace nad nowymi epizodami serialu "O mnie się nie martw". Ostatni, gotowy odcinek serii widzowie na antenie TVP2 zobaczą w poniedziałek, 4 maja, o godzinie 21:50, a dalej będą musieli poczekać na zakończenie 12. sezonu "O mnie się nie martw".

Co z nowymi odcinkami "O mnie się nie martw"? Kiedy ekipa wróci na plan? Ostatnio głos w tej sprawie zabrała Aleksandra Adamska, która wciela się w jedną z głównych bohaterek produkcji. Aktorka napisała:

Kochani Moi 🥰 wraz z Zosieńka(na tym zdjęciu z najzdolniejszą Aktoreczką tego planu czyli Zojką😍) zapraszamy Was na 8 odcinek serialu O MNIE SIĘ NIE MARTW już dziś o 21:50 🤗Doszły mnie słuchy, ze będzie to przedostatni odcinek oddany do emisji... chciałabym tych zaniepokojonych uspokoić, ze tak to prawda na wskutek pandemii zdjęcia przerwaliśmy, ale zakończyć sezonu nie zdążyliśmy... Nie dokończyliśmy odcinka 10 i rozpocząć realizacji odcinków 11, 12, 13😊. Co za tym idzie trzeba będzie troszkę poczekać, ale myśle ze warto 😉🥳 zdjęcia wznawiamy najprawdopodobniej w czerwcu ❤️🙌🏼😁 jeżeli oczywiście sytuacja na to pozwoli. Zatem do zobaczenia dziś Misie telewizyjne, a jak tylko wrócimy na plan to obiecuje ze zdam z tego relacje, bo tak jak i Wy - nie mogę się doczekac😍 a Tych małych pućków ze zdjęcia najbardziej 🤪🥰🙈❤️

Marcin i Karolina na romantycznej randce? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu przed przerwą?Zobacz więcej

Czy ekipie "O mnie się nie martw" uda się wrócić na plan w czerwcu? Tego w tym momencie niestety nikt nie wie, ale życzymy wszystkim, aby właśnie tak się stało! Czekacie na nowe odcinki "O mnie się nie martw"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fan (gość)

    Co Wam do jej fryzury,chce to ma taką bo jej się tak podoba i ona czuje się w niej dobrze. To tak jakby Wam ktoś mówił co macie mieć na głowie,bo komuś się tak podoba. Jej głowa i jej włosy. Chciała to obcięła i nic nikomu do tego. Trudno,żeby się pytała co może zrobić ze swoimi włosami i łaskawie czekała na zezwolenie bądź nie. Niech każdy zajmie się sobą,swoim wyglądem i swoimi włosami,a będzie dobrze.

    25.05.2020 11:21
  • 123 (gość)

    Jeszcze chwila i wszystko się okaże jak to z tą zmianą fryzury jest czy to to pod scenariusz czy samowolka aktorki, z tego co ja pamiętam w trakcie trwania sezonu żadna aktorka fryzury nie zmieniała a Oli Domanskiej to chyba nie mam czego zazdrościć bo jak piszą inni wygląda na 60+ a mnie daleko jeszcze do tej liczby 😂😂😂😂😂

    24.05.2020 16:23
  • Do 123 (gość)

    Katarzyna Ankudowicz czyli serialowa Marta też obcięła włosy i nic się nie stało ani też nie wpłynęło to w żaden sposób na scenariusz czy rolę Marty. Z tego co pamiętam to Joanna Kulig, czyli postać główna serialu również zmieniała fryzurę i to w trakcie serii i niczego to nie zmieniło. Aleksandra Domańska jest sobą i taką gra postać w serialu i jej fryzura nie ma żadnego wpływu na jej rolę. Nie zmieniła koloru skóry ani koloru włosów tylko je podcięła. Jej wygląd wcale się nie zmienił jak sugerujesz. Natomiast sugerowanie się komentarzami i opiniami na innych forach świadczy o tym że albo aktorki nie lubisz, albo jej zazdrościsz że jest naturalna i nie musi wyglądać tak jak wszyscy, tylko ma odwagę być sobą.

    24.05.2020 15:08
  • Ewa (gość)

    Do !!!!! proponuję żebyś zobaczyła komentarze na PUDELKU pod artykułem z nową fryzurą Domańskiej, docenisz wtedy naszą tutaj "delikatność" w komentowaniu. Dodam od siebie tylko że widać jak udział w Ameryka Expres wplynął na odbiór Domańskiej przez ludzi, tam nie grała pokazała swoją prawdziwą twarz i zniechęciła tym ludzi do siebie, na filmikach IG widać jak się pilnuje i gra pod publiczkę.

    24.05.2020 14:26
  • !!! (gość)

    Brawo, dla tych którzy ze wszystkiego potrafią drwić i wić bicze na Domańską. Powiedzcie jeszcze, że aktorkę wyrzucili albo wyrzucą z teatru, bo ścięła włosy. Jest jedną choroba, na którą nie ma lekarstwa i nie jest to Covid.

    24.05.2020 08:00
  • 123 (gość)

    Jest jeszcze opcja że Domańska złamała warunki umowy z produkcją i wtedy może być pożegnanie już na stałe 😂

    23.05.2020 22:08
  • Ent (gość)

    Ale wiecie, że w najgorszym razie zmianę fryzury można załatwić krótkim: "o, Asia, zmieniłaś fryzurę!"...

    23.05.2020 22:02
  • Ewa (gość)

    Aktorzy w wywiadach często podkreślają że mają w umowach zastrzeżone pewne punkty co do tego że nie mogą zmieniać wyglądu na czas trwania produkcji dlatego dziwię się że Ola Domańska pokazała się w tak krótkiej fryzurze, tu już niczego nie są w stanie panie z charakteryzacji doczepić ani związać, postać Aski dostanie nowy wygląd i to w trakcie sezonu, mają już przecież część scen nakręconych do 10 i 11 odcinka, trochę to bedzie śmiesznie wyglądać i nie wiem po co znowu zmieniona Aśka, ile razy można zmieniać postać, to jest takie nienaturalne.

    23.05.2020 21:52
  • gość (gość)

    Jakie to ma znaczenie jaką fryzurę ma Joanna Zarzycka skoro jej watek jest marginalny i nic nie wnoszący do serialu, obawiam się że prawda wyglada tak że pani Domańska sama sobie włosy obcięła na kwarantannie a że wyszło jak wyszło to fryzjer musiał pokonać poprawek..

    23.05.2020 19:15
  • 123 (gość)

    Zobaczymy albo i nie 😂

    23.05.2020 19:03
  • Do 123 (gość)

    1:0 dla Joanny Domańskiej i jej fryzjera! Fryzury akurat w tym serialu nie są najważniejsze. Adamska kiedyś doczepiła i było ok. Możemy zobaczyć odmienioną Aśkę. 👏

    23.05.2020 18:47
  • 123 (gość)

    Nowa fryzura Domanskiej, prosto od fryzjera w całej okazałości na jej instagramie, bardzo skrocila włosy i nawet tą fryzura jest bardziej twarzowa, pytanie tylko co w takim razie z Aśka? Czy będzie ona jeszcze w serialu chyba że ta zmiana wizerunku była zaplanowana w scenariuszu. Bo co jak co ale kitki na czubku głowy to już Asce nie zrobią.

    23.05.2020 18:27
  • Kinga (gość)

    miałam nie pisać o tym co sobie zrobiła Ola Domańska no ale nie da się przejść obok tego obojętnie, w sumie to jest to ładna dziewczyna która postanowiła kreować siebie na kogoś oderwanego od panujących trendów, niby to nawet ma sens gdy to jest naturalne piękno które nie potrzebuje tuszu a nie ukrywajmy Ola musi trochę się jednak przypudrować żeby nie straszyć, tę fryzurę na live ma bardzo odbiegajacą od tej w której grała do 9 odcinka to może oznaczać że bedzie być może przeskok czasowy i dostała pozwolenia na zmianę wyglądu albo już Joanny Zarzyckiej nie będzie do końca sezonu.

    22.05.2020 08:23
  • !!! (gość)

    123- Widzę ,że jest tu piękną i doskonałą specjalistkę od wszystkiego.

    22.05.2020 07:38
  • 123 (gość)

    Ktoś musiał poprawić ręczną domową robotę ale to i tak wygląda strasznie. Charakteryzatorki mają co robić nad Domańska.

    22.05.2020 01:15
  • do 123 (gość)

    123 Oglądałaś dzisiejszy live? ;P Dziś Aleksandra Domańska zrobiła sobie na głowie coś bardzo fajnego. Także skończ to czepianie się.

    21.05.2020 22:40
  • 123 (gość)

    To bardziej chodzi o to że zmiana wyglądu jest jakby w trakcie realizacji sezonu, z tego co ja wiem to aktorzy mają zastrzeżone w umowach że nie mogą zmieniać wyglądu a Domańska zmieniła się bardzo, chyba że będzie metamorfoza Aski w tych ostatnich odcinkach, tylko że według mnie ta metamorfoza będzie na niekorzyść postaci Zarzyckiej.

    21.05.2020 21:06
  • @123 (gość)

    Bez przesady. Serial to sztuka udawania, a im więcej udawania, tym lepiej. Doman zostanie wystylizowana, a jak nie, to zawsze można perukę założyć.

    21.05.2020 20:16
  • Kama (gość)

    Jak dla mnie to, że Olga zostaje jest na plus. Polubiłam tą postać, z Pawłem wszystko już jest wyjaśnione, jestem ciekawa czy będzie coś jeszcze się działo pomiędzy nią a Arturem, a może Piotrek (liczę na to, że w końcu się pojawi) coś namiesza. Jej rozmowy z Sylwią też pozytywnie wypadały (chyba wolałam te z Karoliną, ale Olga też jest ok). A fryzurę Domańskiej też widziałam. Znaczy powiem tak, moim zdaniem wygląda w niej niekorzystnie, ale to jest sprawa drugorzędna względem tego, że Aśka nie ma obecnie dużego znaczenia w serialu w takich włosach czy innych i jeżeli nie połączą jej z Marcinem (mam nadzieję, że do tego nie dojdzie) to jej brak nie zmieni nic w serialu, Jej obecność jakoś wybitnie mi nie przeszkadza, ale po co serialowi kolejny zapychacz o niczym. Mam bardzo mieszane uczucia co do tej postaci, może dać jej ostatnią szansę, ale byłam otwarta na to co zrobią w 11 i potem w 12 sezonie i niewiele z tego wyszło, raczej zniechęciło do tej postaci niż wzbudziło sympatię.

    21.05.2020 17:27
  • 123 (gość)

    A wczoraj na lajfie Joanna Kuberska mówiła że będzie grać w OMSNM czyli postać Olgi nie zniknie, jest na dłużej w serialu.

    21.05.2020 13:28
NowszeStarsze