"O mnie się nie martw" sezon 12 odcinek 2. Paweł i Sylwia nie radzą sobie jako rodzice? Karolina ma problem ze Zbyszkiem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 2. odcinek 12. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Paweł i Sylwia nie radzą sobie jako rodzice? Karolina ma problem ze Zbyszkiem? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 145. odcinku "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 12. odcinek 2. w poniedziałek, 9.03.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 145. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia (Aleksandra Adamska) usiłują się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Idzie im tak, jak wszystkim zdezorientowanym młodym rodzicom, którzy wszystko wiedzieli w teorii, ale praktyka na dzień dobry ich przerosła. Nieoczekiwanie rozsądną radą służy Sylwii Artur Szulc (Jacek Knap), zatrudniony na jej miejsce nowy prawnik, którego poznali razem z Pawłem w specyficznych okolicznościach.

Sylwia zaczyna rodzić! Karolina coraz bardziej zbliża się do Marcina?Zobacz więcej

Marcin (Stefan Pawłowski) ma gorszy dzień, bo nie dość, że w przedszkolu zaginęła kurtka Zbyszka, to jeszcze zaparkował w niedozwolonym miejscu i musi ponieść tego konsekwencje. To zresztą nie koniec problemów. Marcin musi przywieźć Zbyszka do kancelarii, a Sylwia na własne oczy widzi, jak wyglądają relacje chłopca z Karoliną (Karolina Bacia).

W kancelarii pojawia się Teresa Pniewska, oszukana przez kamieniarza i pobita przez ratownika medycznego oraz sam ratownik medyczny. Oboje szukają tam pomocy prawnej, a Paweł i Artur zapominają, że nie mogą jednocześnie reprezentować dwóch stron tego samego konfliktu. Marek musi interweniować. Przy okazji Teresa poznaje Marię Barską i widok dziewczyny robi na niej piorunujące wrażenie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OLKA (gość)

    Olga będzie już w 3 odcinku? Super, ale się cieszę.

    10.03.2020 10:16
  • Ooo (gość)

    Mi się wydaje ze Paweł zrozumie co może stracić i wtedy zdecydują się na slub. Przecież nagrywały w sukni ślubnej.

    10.03.2020 08:38
  • 123 (gość)

    Sylwia da Radeckiemu nauczkę i odstawi go na boczny tor a sama będzie flirtowac z Arturem, pamiętacie scenę że Paweł ma być pogubiony to chyba o to będzie chodziło.

    09.03.2020 23:59
  • Wiki (gość)

    Mam wrażenie że Artur bedzie chciał odbić Pawłowi Sylwię i być może w momencie kiedy Sylwia się dowie kim jest Olga odwróci się od Pawła i dlatego tyle Ola nagrywała z Knapem, pytanie tylko co bedzie z Radeckim ? Zrobią parę Paweł-Olga czy Paweł zwyczajnie wyjedzie.

    09.03.2020 23:46
  • Patrycja (gość)

    O jaką zmianę w stosunku do Grażyny w ogóle chodzi? Przecież on zawsze odpowiadał jej sarkastycznie i z ironią i według mnie właśnie zmianą byłoby, gdyby odpowiadał jej normalnie i "ciepło". A ten wzrok Pawła na Olgę to właściwie też nie wiem, pożerał ją wzrokiem i już wyobrażał sobie z nią przyszłość czy jak?

    09.03.2020 23:37
  • 123 (gość)

    Dużo za dużo Sylwii i Artura z którym Sylwia dobrze się dogaduje i czuje w jego towarzystwie, Paweł zmieniony bardzo, stosunek do Grażyny bardzo zimny i już pojawiła się Olga przez którą nie będzie dobrze, to spojrzenie Pawła chyba wszystko mówiło.

    09.03.2020 23:22
  • Patrycja (gość)

    Przypomniało mi się, jak tutaj wiadoma osoba pisała, że na jednym zdjęciu Sylwia i Paweł mają nietęgie miny, że są na siebie obrażeni i inne takie dyrdymały. I nie dała sobie przetłumaczyć, że jest inaczej. A co było w odcinku? Chwilę wcześniej oboje usłyszeli, co miała do powiedzenia Grażyna, po czym Paweł podszedł, pocałował Sylwię w czoło i powiedział, że sobie poradzą. Między innymi dlatego śmieszą mnie już te wybujałe teorie i interpretacje zdjęć przez tutaj komentującą.

    09.03.2020 23:14
  • Ania (gość)

    Ale i tak już widzę lawinę kometarzy, że to koniec S&P, że zaraz Paweł się spakuje i pojedzie do Szczecina, że już między nimi nie będzie dobrze. Ja uważam że będzie jeszcze pięknie i obyśmy doczekali się ślubu 😀

    09.03.2020 23:09
  • Ania (gość)

    Mnie pociesza to, że Olga spodobała się Arturowi. Może coś z tego będzie i S&P będą mieli spokój 😀

    09.03.2020 23:06
  • Krycha (gość)

    A ja jestem po 2 odc-powiem tak wszystko jak na razie poplątane,ale nie jednoznaczne. Według mnie kręgi sie zaciskają taksówkarka-Marcin i niestety Artur-Sylwia. Nie wiem czy to przypadek,ale pani na telefon jest zawsze w pobliżu i służy pomocą. U Kaszuby nie widzę jeszcze zainteresowania taksówkarką,ale to chyba kwestia czasu. Karolinie chyba zaczyna doskwierać tajemnica i ukrywanie,którego tak na prawdę już niema,zachowuje się niby na luzie,ale zaczyna jej to dokuczać. Zbysia nie poznaje,zazdrość o tatę chyba bierze górę. Nie mam pojęcia co zamierzają scenarzystki,ale wydaje mi się,że chcą mocno namieszać.Tylko czy fani poszczególnych par to wytrzymają-może być rożnie.

    09.03.2020 23:00
  • W. (gość)

    Chyba nie ma co komentować, po co ten wątek Sylwii i Artura to ja nie wiem, Paweł też dziwnie nastawiony do Grażyny no i już jest Olga i od razu przyjaciółka z Sylwia to chyba nie ma co się teraz dziwić jak się Sylwia dowie że to była Pawła.

    09.03.2020 22:54
  • . (gość)

    Jak coś to jest już 3 odcinek

    09.03.2020 22:36
  • 123 (gość)

    No właśnie był zawsze wtedy kiedy Kuberska, myślę ze zapowiedź 4 odcinka powinna nam dac już jasność co będzie z Pawłem i jak będzie wyglądać ochłodzenie relacji S&P.

    09.03.2020 21:32
  • Wiki (gość)

    Marcin Korcz przygotowuje teraz premierę w Teatrze w Łodzi i tam ma próby może to go wykluczyło z planu serialu i dlatego ten Artur wskoczył na jego miejsce i tyle Knap kręci z Olą.

    09.03.2020 21:16
  • Tus (gość)

    W sensie w tamtym tygodniu 🤦

    09.03.2020 20:56
  • Tus (gość)

    Marcin Korcz był w tym tygodniu na planie. Razem z Olgą i Sylwią. Tego dnia była też Grażyna

    09.03.2020 20:56
  • !!!!!!! (gość)

    Rozdzielenie S&P to śmierć dla serialu w którym i tak nie ma już co oglądać, kolejne przecieki i znowu Artur i Sylwia to jest straszne, tylko co faktycznie wymyślili dla Radeckiego czy Korcz to jeszcze nagrywa OMSNM czy już nie, ktoś wie?

    09.03.2020 20:54
  • 123 (gość)

    No tak 2 posty to znaczy że limit na ten sezon został wyczerpany...

    09.03.2020 20:35
  • Patrycja (gość)

    123 - radziłabym popracować nad pamięcią, skoro już zapomniałaś, że przed pierwszym odcinkiem tydzień temu Marcin wrzucił post w niedzielę i we wtorek, a Ola w poniedziałek. Nie mają podpisanej umowy, że będą wrzucać cokolwiek co tydzień, to jest ich dobra wola.

    09.03.2020 20:30
  • zyx (gość)

    Jejku, niech to będą róże od Podhalskiego i niech skończy swój żywot para Karolina - Marcin! Justynie - szerokiej drogi z serialu!

    09.03.2020 19:44
NowszeStarsze