"O mnie się nie martw" sezon 12 odcinek 3. Paweł ogranicza Sylwię i chce zrobić z niej kurę domową? Karolina umawia się na wieczór z Marcinem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 3. odcinek 12. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Paweł ogranicza Sylwię i chce zrobić z niej kurę domową? Karolina umawia się na wieczór z Marcinem! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 146. odcinku "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 12. odcinek 3. w poniedziałek, 16.03.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 146. odcinku serialu "O mnie się nie martw" pani Irenka zaczyna pracę w kancelarii Kaszubów. Na dzień dobry musi się skonfrontować z pomysłami Teresy (Elżbieta Jarosik), kłopotami Kaśki (Anna Szymańczyk) i jeszcze wykonywać polecenia Marka (Krzysztof Stelmaszyk).

Karolina (Karolina Bacia) wyjeżdża służbowo, ale umawia się z Marcinem (Stefan Pawłowski) na wieczór. Wcześniej jednak Kaszuba musi zmierzyć się z podejrzeniem, że to Zbyszek okrada kolegów z przedszkola.

Paweł i Sylwia nie radzą sobie jako rodzice? Karolina ma problem ze Zbyszkiem?Zobacz więcej

Teresa uparcie szuka kontaktu z Marią (Anna Jarosik), ale jej zmysł obserwacji sprawia, że zirytowana pani mecenas Barska dostrzega drugie dno swojej sprawy, a jej klientka ponosi konsekwencje dawnych decyzji.

Tymczasem Grażyna (Joanna Kurowska) uświadamia Pawłowi (Marcin Korcz), że odcięcie Sylwii (Aleksandra Adamska) od jej dawnego życia i zamknięcie jej w domu z Zosią może mu się odbić czkawką. Paweł odpuszcza na razie wszystkie urazy Arturowi (Jacek Knap), który dostaje prezent z okazji rozpoczęcia nowej pracy. Podarunek wcale go jednak nie cieszy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 123 (gość)

    No to jednak trochę nam te przecieki z planu coś dały, mamy i receptę od Olgi i jak widzimy coraz mniej wspólnych scen S&P. Co się stanie z jedyną parą w serialu zobaczymy w kolejnym odcinku o ile ich razem nam pokażą. O Marcinie Kaszubie się nie wypowiadam bo już sama nie wiem w jakim kierunku to idzie i nasza taksowkarka ma chyba bardzo ciężką tajemnicę, nie wiem jak wam ale mnie brakuje Krzyśka i jego temperamentu a powrót Aski jako organizatorki wesel to jest jakieś nieporozumienie, widać że mają pomysłu na te postać to tak skaczą z nią od szkoły tańca do organizatorki wesel, zaczynam mieć dość serialu i chyba trzeba zrobić sobie przerwę bo nic już nie cieszy i nie ciekawi

    16.03.2020 23:25
  • Ania (gość)

    We Włoszech za późno zaczęli reagować. A nawet jeśli były jakieś zalecenia to oni się do tego nie stosowali i dlatego u nich sytuacja jest tak dramatyczna. Mimo zakazów ludzie chodzili na imprezy, ulice były zatłoczone (mam rodzinę we Włoszech i jesteśmy w stałym kontakcie) u nas sytuację wygląda inaczej. Nawet w Warszawie konumkacja jest pusta, jada tylko Ci którzy muszą. Większość pracuje zdalnie. A to czy ktoś wyjdzie przed blok, do sklepu czy do pobliskiego Parku nie jest dużym zagrożeniem jeśli nie ma tam skupiska ludzi i zachowuje się z należytą ostrożnością

    16.03.2020 15:49
  • 123 (gość)

    Wczorajsze stories budziło grozę, tylko ścisły reżim niekontaktowania się może nas uchronić od tragedii, jeśli będzie dalej tak jak w niedzielę to mamy za chwilkę to co się dzieje we Włoszech, ja nikogo nie starsze tylko wiem od osób pracujących w sztabach kryzysowych, nie mówię że aktorzy z OMSNM tylko ogólnie wczoraj instagram był naszpikowany filmikami z wypraw nad Wisłę i do Kampinosu. Sytuacja Jest na prawdę poważna, jeśli zalecił siedzieć w domu to tak musimy robić, również mnie to też dotyczy.

    16.03.2020 15:39
  • xyz (gość)

    123 - kogoś konkretnego masz na myśli czy uogólniasz, bo ja nie widziałam u nikogo takich relacji..takze jeśli możesz to wyjaśnij. Aktorzy omsnm byli w domu. Nie ma zakazu wychodzenia z domu, także ostrożnie z tym krytykowaniem o wycieczkę do Kampinosu. Wirus utrzymuje się w powietrzu, ale najdłużej tam gdzie nie ma żadnego jego ruchu czyli w pomieszczeniach zamkniętych.

    16.03.2020 15:21
  • Aaaa. (gość)

    Miało byc: jeśli będziemy ostrożni to unikniemy ryzyka

    16.03.2020 14:20
  • Aaaa. (gość)

    Ale siedzenie 24h w zamkniętym mieszkaniu też nie jest zdrowe. Należy unikać duzych zbiorowisk ludzi ale wyjście do parku nie jest przestępstwem. Jeśli nie mamy zaleconej kwarantanny przez lekarza to nie popadajmy w paranoje. Bardzo dużo ludzi w Warszawie pracuje i przemieszcza się komunikacja i też muszą sobie z tym poradzić. Jeśli będziemy ostrożni nic umikniemu ryzyka zachorowania.

    16.03.2020 14:19
  • 123 (gość)

    No właśnie, zostanmy w domu, taki był sens ogłoszenia kwarantanny a wczoraj prawie wszystkie relacje u aktorow były albo z Kampinosu albo znad Wisły, także obawiam się że w Warszawie dopiero się ta zaraza rozprzestrzenia. Ale oglądamy serial w tv i podbijamy oglądalność.

    16.03.2020 13:59
  • E (gość)

    Zostajemy w domu, oglądamy dziś o 21:50 3 odcinek, żeby oglądalność była w porządku. Cieszymy się kolejnym odcinkiem mam nadzieję bez ciągłego narzekania, w tym trudnym czasie.

    16.03.2020 12:57
  • Informacja (gość)

    Produkcje seriali TVP zostały wstrzymane do odwołania. Na razie dwa tygodnie, ale pewnie zostanie przedłużone.

    16.03.2020 11:21
  • K. (gość)

    A ktoś wie jsk oglądalność nowego sezonu?

    15.03.2020 16:53
  • Krycha (gość)

    Jeśli jest tak jak obstawiacie,ze są przy 9,10 odc,to zostało jeszcze 3-odc. Gdyby nawet teraz przerwali ,a ostatni odcinek puszczają w czerwcu,to mam nadzieję,że do tej pory jakoś się to całe nieszczęście,które na nas spadło,wyjaśni i może w maju zdążą dokręcić brakujące odc. Musimy myśleć pozytywnie i stosować się do zaleceń,a będzie dobrze.

    14.03.2020 18:10
  • Patrycja (gość)

    Informacja o zamykaniu miast to fake news.

    14.03.2020 16:03
  • 123 (gość)

    Plany serialowe i filmowe są wstrzymane tak pisze większość aktorów w postach, powrót na plan będzie raczej zależeć od sytuacji z wirusem, kilku aktorów na stories mówiło o zamknięciu miasta Warszawy, że nie będzie można wyjechać i wjechać to chyba świadczy o powadze sytuacji, jeśli Warszawa będzie zamknięta to myślę że nie będzie już szans żeby skończyli serial w terminie, lepiej niech nas izoluja żeby się wirus nie rozprzestrzenial niż miało by to się skończyć jak we Włoszech.

    14.03.2020 15:10
  • Kama (gość)

    Nikt nie neguje tego, że to poważna sytuacja i trzeba podchodzić z dużą ostrożnością, tylko największym zagrożeniem są duże skupiska ludzi, dlatego ten zakaz handlu dotyczy galerii handlowych, a nie pozostałych sklepów. Urząd w moim mieście dalej działa, oczywiście z dopiskiem, że w sprawach pilnych. Znam pare osób, które przy pracy biurowej dalej chodzą do pracy, fabryki też dalej dIałają

    14.03.2020 14:03
  • GOŚĆ (gość)

    Wiadomo,ze jesteśmy w trudnym momencie i taki problem czy serial dokończą czy nie,jest marginalny. Ale z drugiej strony nie możemy wpadać w panikę i całkowicie rezygnować z normalnego życia. Skoro żyjemy w narodowej kwarantannie,to nie znaczy,ze musimy odcinać się od tematów,które nas interesują. A kontakt bezpośredni zastępować właśnie kontaktami po przez internet. Konstruktywna wymiana zdań pozwoli nam przetrwać ten trudny czas w częściowej izolacji i choć na chwile odwrócić uwagę od tego co nas spotkało. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia.

    14.03.2020 13:57
  • Ania (gość)

    Do pracy chodzą tylko Ci który naprawdę muszą, czynne są tylko sklepu spożywcze, apteki drogerie. Wszystkie urzędu, biura itp są nieczynne i większość pracuje zdalnie. Wątpię żeby narażali aktorów. To jest za poważna sytuacja

    14.03.2020 13:43
  • Kama (gość)

    Też mi to przeszło przez myśl, jak to dalej może wyglądać z nagrywaniem serialu. Wiadomo, jest to aktualnie ostatnia rzecz, którą powinniśmy się teraz martwić. Też bym tak obstawiała gdzieś 9-10 odcinek. Zobaczymy jak dalej będzie wyglądała sytuacja. Ludzie w dalszym ciągu chodzą do pracy, a jakby nie patrzeć kręcenie serialu jest dla aktorów pracą, a na planie raczej nie ma jakiejś dużej ilości osób. Ciężko to jakoś przewidzieć

    14.03.2020 12:21
  • K. (gość)

    Może koło 10/11? No nie wiem..

    14.03.2020 10:47
  • E (gość)

    Też się nad tym zastanawiam.. jak myślicie, ile odcinków mają gotowych?

    14.03.2020 10:43
  • K. (gość)

    Ciekawe czy dokończą nagrywać sezon w przewidzianym zazwyczaj terminie..