"O mnie się nie martw" sezon 12 odcinek 5. Marcin sypia z Karoliną, ale myśli o Justynie? Karolina będzie w ciąży? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 5. odcinek 12. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Marcin sam komplikuje swoją sytuację; sypia z Karoliną, ale coraz częściej myśli o Justynie... Karolina będzie w ciąży? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 148. odcinku "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 12. odcinek 5. w poniedziałek, 30.03.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 148. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Karolina (Karolina Bacia) znowu wymyka się nad ranem po cichu z domu Marcina (Stefan Pawłowski). Oliwka kpi sobie z tego, a Hela próbuje się delikatna, wiedząc, że Marcin zgodził się w końcu na spotkanie, na którym tak bardzo jej zależało.

Aśka (Aleksandra Domańska) przyjeżdża do kancelarii na spotkanie z Kostkiem (Mateusz Bieryt), a maska jej samochodu staje się polem bijatyki między dwoma młodymi mężczyznami. Jeden z nich trafia do Karoliny, drugi do Marcina.

Sylwia dowiaduje się prawdy o Oldze! Jak Paweł się z tego wytłumaczy?Zobacz więcej

Marcin jeszcze oszołomiony ostatnim spotkaniem z Justyną (Iga Górecka) dowiaduje się o niej czegoś istotnego. Tymczasem Paweł (Marcin Korcz) wije się w krzyżowym ogniu pytań Sylwii (Aleksandra Adamska) i usiłuje odreagować na Oldze (Joanna Kuberska). Artur (Jacek Knap) łagodzi sytuację i wreszcie udaje mu się namówić Olgę na coś więcej niż kancelaryjna kawa. Spotkanie kończy się zaskakująco.

Równie zaskakująco kończy się konflikt Marcina z Helą, której Aśka dość brutalnie uświadamia, jak wyglądałoby jej życie bez wujka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do E. (gość)

    Na yt teatru kwadrat zanim zaczyna się czytanie performatywne sztuki z udziałem Marcina można zobaczyć co nie co i kota Vanessy 😁

    28.03.2020 18:49
  • E (gość)

    Kiedy ostatnio?

    28.03.2020 18:04
  • Do W. (gość)

    Też czekam na live'a 😁 nie wiem czemu nie robią może Marcin czeka aż zostanie sam żeby go Vaneska nie przeganiala z jednego pomieszczenia do drugiego jak to ostatnio było 😁

    28.03.2020 15:50
  • Krycha (gość)

    Bardzo jestem ciekawa w jakim momencie serialu i w poszczególnych wątkach,zostawią nas w zawieszeniu. Wiadomo trzymając się schematu im dalej tym bardziej pogmatwane. Obawiam się,że to może być kulminacyjny moment serialu,aby wytworzyć jeszcze większe zainteresowanie jak ten cały bałagan we wszystkich wątkach się skończy. Gdyby nam przerwali oglądanie w poprzednich sezonach,to wiele spraw kończyło się zupełnie inaczej niż można sobie to było wyobrazić. Teraz pewnie będzie tak samo i nasze przewidywania co do zakończenia sezonu mogą być zupełnie inne,niż te rzeczywiste.

    27.03.2020 13:55
  • 123 (gość)

    Może zmontuja jakoś z tego co mają, mnie się wydaje że do 9 odcinka powinni dac radę. Ale obawiam się że do końca kwietnia i tak nie wejdą na plan i maj też jest zagrożony.

    27.03.2020 12:06
  • Kama (gość)

    W programie 20.04 jest wpisany 7 odcinek, ale zobaczymy jak to będzie

    27.03.2020 11:25
  • W. (gość)

    Dzięki, no nic musimy czekać cierpliwie w takim razie, a wiecie może kiedy ten podwójny lajf Oli i Marcina? Można tam spytać ewentualnie może odpowiedzą.

    27.03.2020 11:18
  • Wera (gość)

    Nie jestem pewna czy opis 7 odcinka prędko zobaczymy. Ponieważ nagrywają w różnych terminach do różnych odcinków może się zdarzyć że nie mają jeszcze skompletowanych zdjęć. Na pewno będzie 6 a kiedy dalsze to się zobaczy.

    27.03.2020 11:11
  • Kama (gość)

    W.- na opis 7 odcinka trzeba poczekać do przyszłego tygodnia, bo jest przerwa z powodu świąt i w poniedziałek 13.04 nie będzie OMSNM w telewizji, więc 06.04 nie będzie premiery na vod

    27.03.2020 09:01
  • W. (gość)

    A ma może ktoś opis odcinka 7 bo nigdzie nie mogę znaleźć.

    27.03.2020 07:13
  • E (gość)

    Naprawdę uważacie, że słowa "pomieszanie z poplątaniem" są OPINIĄ o scenariuszu i świadczy o tym, że jest zły? Brak słów..

    27.03.2020 00:30
  • Krycha (gość)

    Ale jak ma nie spadać,skoro fani kibicują swoim ulubieńcom,stworzonym przez nich parom,a tu ni z gruszki ni z pietruszki pojawia się uzależniona taksówkarka i próbuje wyrwać faceta,który jeszcze sezon wcześniej był odpowiedzialny,a teraz prawdopodobnie da się wpuścić w chory związek nie patrząc na to co do tej pory zbudował i że osobę,którą nie tak dawno bał się zranić właśnie rani. Myśle,ze kobiety z takim uzależnieniem,osaczają faceta,zdobywają,a potem bez żadnych skrupułów ranią. Coś mi się zdaje,że Marcinek dostanie za swoje,ale czy Karolina będzie go jeszcze chciała takiego zaliczonego-to nie wiem. Nie lubię Justyny i chciałabym,aby jak najszybciej zniknęła,a Kaszuba niech w samotności liże swoje rany,które zafundował sobie z własnej głupoty. Szkoda tylko Zbysia i dziewczynek,bo tym sposobem oddala im się stworzony przez wujka stabilny,rodzinny dom.

    27.03.2020 00:29
  • Do Krychy (gość)

    Logiki i sensu brak. Odbywają się zabawy z wytrzymałością widzów. Gwiazda sezonu robi z tego wielkie "wow". A oglądalność spada.

    26.03.2020 22:21
  • Krycha (gość)

    Skoro sama aktorka,która gra postać taksówkarki twierdzi,ze to co czyta w scenariuszu to pomieszanie z poplątaniem to według mnie nie świadczy to dobrze o scenariuszu,a to WOW to chyba oznacza ogromne zaskoczenie na to co się dzieje w serialu. Pomieszanie z poplątaniem świadczy źle o serialu,świadczy o braku logiki i na pewno zaskakujących akcjach,które mogą nas niemile zaskoczyć,bo że odwrotnie to wątpię. Ta jej wypowiedź według mnie nie wróży nic dobrego,a określenia jakie padły same mówią za siebie.

    26.03.2020 20:05
  • Do zyx (gość)

    Górecka myśli że jest gwiazdą tego sezonu 😂😂😂 chyba się przeliczy 😂😂😂

    26.03.2020 18:52
  • zyx (gość)

    Mam zupełnie inną opinię o Aśce i daję jej szansę, natomiast podzielam zdanie o taksówkarce. Niestety, jak widać aktorka jest przekonana, że robi sezon.

    26.03.2020 18:39
  • Krycha (gość)

    To nie tak ,że nam się nic nie podoba i mamy zostawić serial. Tu nie chodzi czy nam się podoba coś czy nie,wielu z nas tak po prostu jest zawiedzionych i przynajmniej w moim przypadku z sezonu na sezon,szukam, wyłapuje to co mnie przy nim jeszcze trzyma. Strasznie mnie zawiódł wątek Marcina,ale ciągle mam nadzieję,ze całkowicie nie pogrzebią tej postaci-jak to tu ktoś napisał,chociaż ze względu na pamięć po Idze. Jeśli poświęcą całą tą przemianę Marcina dla uzależnionej taksówkarki,który kosztem Karoliny będzie grał na dwa fronty,a taksówkarka tak po prostu zniszczy ich związek to będzie znaczyło,ze ta cała miłość Marcina i Igi i cały proces jego przemiany przez tyle sezonów była po nic i wcale tak naprawdę Marcina nie zmieniła. Mnie teraz nawet,już na tym etapie jak zachowuje się Marcin ciężko będzie mu zaufać,bo nie wiadomo czy po fascynacji taksówkarką nie pojawi się inna fascynacja. Jeśli skrzywdzi Karolinę,myślę,że kolejną kobietę też może skrzywdzić-zastanawiam się tylko w jaki stylu to zrobi,perfidnie i grając na dwa fronty,czy otwarcie bez żadnej kombinacji. Tak czy siak nic go nie usprawiedliwia,zabawi się uczuciami Karoliny. Jeśli nie był pewien tego co czuje do niej mógł ją trzymać na dystans,a nie skracać go kolejnymi zachowaniami w stosunku do niej,dając nadzieję,że coś z tego będzie.

    26.03.2020 16:51
  • 123 (gość)

    Gdyby kogoś interesowało to Górecka właśnie powiedziała że jej postać w OMSNM i to się dzieje to jedno wielkie poplatanie z pomieszaniem, że jak czyta te scenariusze to robi jedno wielko WOW.

    26.03.2020 16:31
  • Ewa (gość)

    Z Aśka mam taki problem że od momentu jej akcji z Adamem nie mam zaufania do tej postaci, a po 8 sezonie mam jej serdecznie dość i jak dla mnie sezony bez Aski były na plus, pojawiła się jednak i od razu zaczęła irytować i od razu zaczęła się mieszać do życia Marcina teraz wdowca i ojca 3 dzieci i to ona wie najlepiej co jest dla niego dobre i z kim powinien być, chciała przekupić dziewczynki ptaszkiem w klatce teraz prawi im moraly, no sorry mogą to robić wszyscy tylko nie Aśka która sama przyprawia rogi mężowi, teraz postać Zarzyckiej jest tak niewiarygodna że cokolwiek zrobi i tak swoich win i błędów nie wykupi a jej ewentualny powrót do Marcina uważam za duży błąd w scenariuszu. Szczerze to liczę że jak się szybko pojawiła tak szybko zniknie po tym jak nie uda jej zorganizować ślub Kostką i Kaski, a tak jeszcze czy te przygotowania nie przypominają przygotowań do ślubu Marty i Podchalskiego? Bo ja mam bardzo podobne skojarzenia.

    26.03.2020 15:11
  • Do Ewy (gość)

    No ale przyznaj, że nikt tylko Aśka i to bardzo szybko, uświadomiła dziewczynom, to jak wielkie mają szczęście.

    26.03.2020 12:58
NowszeStarsze